אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
תיאטרון פלייבק הוא סוג מקורי של תיאטרון אימפרוביזציה המשתף את הקהל בהופעה.

המופע נוצר תוך שיתוף פעולה בין הקהל לשחקנים, כשהסיפורים של הקהל רקומים עור וגידים על הבמה. כל סיפור, עצוב או שמח, מרגש או מסעיר, הופך בין רגע להצגה על הבמה.
 
מופע תיאטרון פלייבק לעובדים הוא ייחודי וחד פעמי. לא עוד ערב צוות שיגרתי ונדוש, אלה הזדמנות לערב אישי, מקרב ומגבש, בו אתם והסיפורים שלכם מקבלים במה. זו הזדמנות לשתף עמיתים לעבודה בסיפורים מהשטח, לתת פורקן לסיפור אישי כזה או אחר וליצור אווירה מגבשת בתוך קבוצות, צוותים, פעילים ובני משפחה. 
 
השחקנים מקשיבים ברגישות לסיפור, ויוצרים על הבמה קסם אמיתי בעזרת כישורי האלתור, התנועה והקול שלהם. זו הזדמנות ייחודית לקבל זוויות מבט שונות על הסיפורים, ולמצוא בהם רבדים חדשים.
 
 
סוג האירוע – ימי גיבוש, יום כיף, ערב צוות, פעילות פרידה, ימי הולדת, בר מצווה, בת מצווה, מסיבות אירוסים
 
קהל יעד – מתאים לכל הסוגים .עובדים/ות, מנהלים/ות, בני נוער, הגיל השלישי ובכלל 
 
מטרה –הפגת מתחים, גיבוש, יצירתיות, שיתוף 
 
זמן – הרצאה כשעה וחצי.
 
הנושאים  
1.      קונפליקטים
2.       קבלת החלטות
3.       פרידה 
4.       חשיבה יצירתית
5.       גיבוש
6.       העלת תמונות מחיי היום יום
7.       תקשורת בין אישית 
8.       הפגת מתחים 
 
 
תיאטרון פלייבק מתאים לכל אוכלוסייה ולכל קבוצה, המופע בנוי סביבכם, עליכם ואתכם כך שאין מקום לפספס... המופע מתאים לסוגים שונים של קהלים- ארגונים וחברות עסקיות, חברות הייטק, קבוצות בקהילה, בתי ספר, כנסים, ועד להופעות בסלון הבית בימי הולדת, חתונות זהב, מסיבות פרישה ואירועים משמעותיים.
 
בנוסף ניתן לחוות יחד סדנת תיאטרון פלייבק, בה המשתתפים הם גם השחקנים וגם המספרים. במהלך הסדנא רוכשים המשתתפים מיומנויות בסיסיות בתיאטרון פלייבק, מחדדים את יכולות ההקשבה שלהם, לומדים מספר טכניקות ומשחקים עבור חבריהם את הסיפורים שהם מספרים. זוהי חוויה מעצימה, מגבשת ומרגשת.
 
טלי ליברמן- שחקנית ומנחת תיאטרון פלייבק, במאית תיאטרון קהילתי ומנחת קבוצות, תשמח לשוחח אתכם ולהתאים עבורכם את המופע הייחודי והחד פעמי שלכם.
 
טלי ליברמן-  מנהלת את "תאטרלי", חברה המתמחה בפרויקטים של תיאטרון קהילתי ארוכי טווח. ושותפה מנהלת ושחקנית ב"עושים דרמה"- הצגות וסדנאות אינטראקטיביות לבני נוער בנושאים שונים של מניעה. בעלת תואר שני בתיאטרון של אוניברסיטת תל אביב. 
 
בוגרת הקורס הדו-שנתי לאומנויות במה ומסך, הנחיה ושחקנים בתיאטרון "החדר", בהנחיית אמיר אוריין. והמכינה בבית הספר למשחק "ניסן נתיב" בתל אביב. 
 
בעלת ניסיון רב בעבודה עם ילדים, בני נוער ואוכלוסיות עם צרכים מיוחדים, לצד הנחיית מבוגרים ופנסיונרים. 
 
צרו איתי קשר לשריין תאריך להופעה - 052-4235283 - טלי גולדמן
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
יום גיבוש לעובדים- workers DAY party
מנהל/ת רווחה ומשאבי אנוש! הפקת יום גיבוש כיף לעובדים מצריכה בחירת פעילות מחברת ושוברת שגרה, שתשמח ותפנק. לפניך מבחר רעיונות אופטימליים לבחירת הופעה, הרצאה, סדנא, אטרקציה, הפעלה, שיותאמו לקונספט האירוע ולאופי העובדים והמנהלים..
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.