אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
תיאטרון פלייבק הוא סוג מקורי של תיאטרון אימפרוביזציה המשתף את הקהל בהופעה.

המופע נוצר תוך שיתוף פעולה בין הקהל לשחקנים, כשהסיפורים של הקהל רקומים עור וגידים על הבמה. כל סיפור, עצוב או שמח, מרגש או מסעיר, הופך בין רגע להצגה על הבמה.
 
מופע תיאטרון פלייבק לעובדים הוא ייחודי וחד פעמי. לא עוד ערב צוות שיגרתי ונדוש, אלה הזדמנות לערב אישי, מקרב ומגבש, בו אתם והסיפורים שלכם מקבלים במה. זו הזדמנות לשתף עמיתים לעבודה בסיפורים מהשטח, לתת פורקן לסיפור אישי כזה או אחר וליצור אווירה מגבשת בתוך קבוצות, צוותים, פעילים ובני משפחה. 
 
השחקנים מקשיבים ברגישות לסיפור, ויוצרים על הבמה קסם אמיתי בעזרת כישורי האלתור, התנועה והקול שלהם. זו הזדמנות ייחודית לקבל זוויות מבט שונות על הסיפורים, ולמצוא בהם רבדים חדשים.
 
 
סוג האירוע – ימי גיבוש, יום כיף, ערב צוות, פעילות פרידה, ימי הולדת, בר מצווה, בת מצווה, מסיבות אירוסים
 
קהל יעד – מתאים לכל הסוגים .עובדים/ות, מנהלים/ות, בני נוער, הגיל השלישי ובכלל 
 
מטרה –הפגת מתחים, גיבוש, יצירתיות, שיתוף 
 
זמן – הרצאה כשעה וחצי.
 
הנושאים  
1.      קונפליקטים
2.       קבלת החלטות
3.       פרידה 
4.       חשיבה יצירתית
5.       גיבוש
6.       העלת תמונות מחיי היום יום
7.       תקשורת בין אישית 
8.       הפגת מתחים 
 
 
תיאטרון פלייבק מתאים לכל אוכלוסייה ולכל קבוצה, המופע בנוי סביבכם, עליכם ואתכם כך שאין מקום לפספס... המופע מתאים לסוגים שונים של קהלים- ארגונים וחברות עסקיות, חברות הייטק, קבוצות בקהילה, בתי ספר, כנסים, ועד להופעות בסלון הבית בימי הולדת, חתונות זהב, מסיבות פרישה ואירועים משמעותיים.
 
בנוסף ניתן לחוות יחד סדנת תיאטרון פלייבק, בה המשתתפים הם גם השחקנים וגם המספרים. במהלך הסדנא רוכשים המשתתפים מיומנויות בסיסיות בתיאטרון פלייבק, מחדדים את יכולות ההקשבה שלהם, לומדים מספר טכניקות ומשחקים עבור חבריהם את הסיפורים שהם מספרים. זוהי חוויה מעצימה, מגבשת ומרגשת.
 
טלי ליברמן- שחקנית ומנחת תיאטרון פלייבק, במאית תיאטרון קהילתי ומנחת קבוצות, תשמח לשוחח אתכם ולהתאים עבורכם את המופע הייחודי והחד פעמי שלכם.
 
טלי ליברמן-  מנהלת את "תאטרלי", חברה המתמחה בפרויקטים של תיאטרון קהילתי ארוכי טווח. ושותפה מנהלת ושחקנית ב"עושים דרמה"- הצגות וסדנאות אינטראקטיביות לבני נוער בנושאים שונים של מניעה. בעלת תואר שני בתיאטרון של אוניברסיטת תל אביב. 
 
בוגרת הקורס הדו-שנתי לאומנויות במה ומסך, הנחיה ושחקנים בתיאטרון "החדר", בהנחיית אמיר אוריין. והמכינה בבית הספר למשחק "ניסן נתיב" בתל אביב. 
 
בעלת ניסיון רב בעבודה עם ילדים, בני נוער ואוכלוסיות עם צרכים מיוחדים, לצד הנחיית מבוגרים ופנסיונרים. 
 
צרו איתי קשר לשריין תאריך להופעה - 052-4235283 - טלי גולדמן
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.