אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
בחירת מרצה עם הרצאה אפקטיבית לפתיחת וועידה יכולה לעשות את ההבדל. סדנת העשרה ללקוחות ולעובדים במהלך ועידה תגרום להם להודות לארגון שנותן את החסות. (זאת ציפייה טבעית). הופעה בסיום הוועידה היא כמו "מנת שף" שהסועדים/ות מחכים כבר לבואו. 
 
כל וועידה בין אם היא עסקית ובין אם היא פוליטית יש בה הרצאות. הרצאות בתחום מקצועי, הרצאות בתחום פוליטי, הרצאות בתחום חברתי, הרצאות בתחום כלכלי, הרצאות בתחום טכנולוגי, הרצאות בתחום רפואה,  הרצאות בתחום פליטי, מדיני או בטחוני ועוד.. אולם יש דבר אחד משותף לכל וועידה וזאת התחלה אמצע וסיום. הרכבה נכונה של הנואמים והנואמות לצד מצגות מוצלחות כיבוד מתאים והרצאות מלמדות, מעצימות ואפקטיביות הן ערובות להצלחת האירוע.
 
הרצאה בתחילת וועידה – בזמן הבחירות בארצות הברית בתאריך 21.6.16 דונלד טראמפ היה זה שפתח את הוועידה הרפובליקאית.  הרצאה סוחפת בתחילת וועידה תגרום להרבה מוטיבציה אבל מצד שני הדבר עלול לגרום לכך שאנשים ילכו כי הם קיבלו את מתנת "הדיסק און קי" ישר על ההתחלה. לאומת זאת ניתן לפתוח עם הרצאה מסקרנת וטובה ותבנה את השיא לאמצע או לסוף.  במידה ויש פאנל מנחה הקבוצה צריך לדעות איך בצורה נכונה לשלב את הקהל עד הרגע המתאים.
 
הרצאה באמצע וועידה – כאשר מדובר על וועידה עסקית, כדאי לשים את הדוברים הטובים באמצע ולשמור אחד טוב לסיום. הדבר יגרום למצב של מתח בריא. כידוע יש הרבה דוברים שהם מעולים בתחום עיסוקים אבל מתקשים להעביר את המסר. כמו שיש מורים שיודעים את החומר אבל מתקשים בלימוד. אופציה שניה היא לתת לאלה להופיע באמצע ולעלות את הקצב לקראת הסוף.
 
הרצאה בסוף וועידה – בדרך כלל נהוג לסיים הופעה בוועידה שתיתן ערך מוסף לאירוע. ניתן לבנות כנס שבו האדם החשוב ביותר יגיע בסוף.  כאן יש צורך לראות איך שומרים את הקהל שלא ילך. במיוחד לאחר ארוחת הצהרים.
 
הייתרונות הזמנת מרצה חיצוני או אומן אורח – אחת מהדרכים לשבור את השגרה ולשנות אווירה ולגרום לאנשים להישאר עד הסוף היא להזמין אומן/ית, מרצה, מנחה סדנאות כדאי לתת ידע חדש, להצחיק להעצים כי ברגע שאתה עושה משהו למען האחר הוא ידע לפרגן בחזרה. הדבר מזמן הפך לנורמה שבו יש אתנחתא קומית בזמן וועידה או כנס מקצועי. הזמנת מרצה בשפת גוף, גרפולוגיה, עבודת צוות, מוטיבציה, יצירתיות וחדשנות, העצמה יכול לתת ערך מוסף מיוחד בהתאם לתחום שבו הוועידה מתמקדת. לקבלת רשימת תחומים להרצאות עברו לדף הבאה 
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
יום גיבוש לעובדים- workers DAY party
מנהל/ת רווחה ומשאבי אנוש! הפקת יום גיבוש כיף לעובדים מצריכה בחירת פעילות מחברת ושוברת שגרה, שתשמח ותפנק. לפניך מבחר רעיונות אופטימליים לבחירת הופעה, הרצאה, סדנא, אטרקציה, הפעלה, שיותאמו לקונספט האירוע ולאופי העובדים והמנהלים..
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.