אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
רעיון למסיבת רווקות – יום הולדת- ערב צוות, כנס באילת 22.6.- 24.6. חמישי, שישי, שבת. צריכים לארגן מסיבת יום הולדת באילת, מסיבת רווקות, ערב צוות, חוג בית, כנס לעובדים? לפניך מיטב הרעיונות לאירוע מצחיק, תוסס, מחבר שכמוהו לא נראה באילת מאז ימי "אום אל רשרש".
 
סדנת גרפולוגיה –  זה המקום שבו החברות יכירו אחת את השנייה דרך הכתב והכלה תכיר את כתב היד של בן זוגה. פעילות לבנות תוגש בצורה מצחיקה, נצחק על זוגיות ויצרים, על מי שחופרת וזאת שאומרת כל מה שהיא חשובת. לכלה שמור מקום כבוד ושמורה לה ההחלטה איזה חברה תיחשף עד הסוף.
 
סדנת צחוק באילת-  פעילות למסיבת רווקות משחררת ומטורפת ביום שישי. משחקי תיאטרון מעולם האימפרוביזציה ואלתור, ברכות בג'יבריש,  תחרויות צחוק בזוגות, מעגל צחוק סינרגטי ועוד.
 
סדנת שפת גוף באילת – כל הטיפים לחברות הרווקות, גרושות ואלמנות איך לפרלטט עם גבר. ולא רק. העצמה על תדמית ורושם ראשוני, משחקי בנות לחיבור עם תובנות מדהימות.
 
הערה מתאים מאוד עבור ערב נשים ביום שישי.
 
מסיבת  יום הולדת לגיל 30-40-50-60-70- 20-18 באילת בתאריכים 22.6.17- 24.6.17.
 
מסיבת יום הולדת באילת ביום חמישי, שישי, שבת עם המשפחה והחברים הקרובים יכולה להיות מוצלחת עם תשולב בה הופעה מיוחדת במינה. יום הולדת יש רק פעם בשנה ובפעם בעשור. כדי לעשות זאת נכון ניתן להזמין הופעה גרפולוגיה, שפת גוף, יוגה צחווק, קלפי פוינט אוף ויו שייתנו אקסטרה לאירוע. כי ברגע שהוזמן אומן / בדרן / שחקן ליום הולדת שיחבר בין קרובי המשפחה ובין החברים/ות, יפעיל, יצחיק וייתן ערך מוסף מקורי ושמח.
 
חוג בית באילת יום חמישי, שישי, שבת ב-22.6.17- 24.6.17.
כאשר עושים חוג בית באילת עם חברי ילדות אז אחרי האוכל, הבירה, יין יש צורך לעשות פעילות חברתית מאתגרת. ניתן לעשות שאלון טרוויה על ההכרות ביניכם. ניתן להזמין הרצאה מרתקת בנושא של חשיבות הצחוק וההומור לחיים טובים ובריאים, שפת גוף בזוגיות, גרפולוגיה כך ערב יהיה הרבה יותר עשיר בתוכן.
 
אירוע לעובדים בבית מלון באילת - בין התאריכים 22.6.17-24.6.17 ניתן להזמין הופעה, הרצאה, סדנה ופעילות לעובדים במגוון תחומים. סדנאות צחוק לעובדים, הרצאה מרתקת על שפת גוף מול מבקרים ולקוחות, הופעה גרפולוגיה שבה העובדים/ות יכירו אחד את השני דרך הכתב.
 
כנס עובדים לוועדי עובדים באילת - בין התאריכים 22.6.17-24.6.17  ניתן להזמין הרצאות בתחום של ניהול זמן, מנהיגות, פיתוח עבודת צוות, תקשורת בין אישית, NLP, גרפולוג, שיפור שירות, מכירות ועוד.. 
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! הלקוחות יצאו עם חיוך על הפנים
אחד הכלים הכי חזקים היום לקבלת שת"פ בצוות ומלקוחות עוברת דרך סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! ברגע שתשלבו הומור בשיחות שלכם ובפגישות שלכם -הם יהיו יותר נעימות כפיות גם לכם וגם לצד השני, שת"פ יגדל והתקשורת ביניכם תהיה מהנה ומוצלחת יותר. מה מיוחד בסדנה זו ? מעביר את הסדנה סטנדאפיסט ותסריטאי קומי המשלב בסדנה קטעי סטנד-אפ מתוך הופעות מקצועיות -כך שצחוק והנאה מובטחים לכם ובנוסף הכלים המעוברים בסדנה מגיעים ממקור ראשון ומניסיון של 15 שנה בהופעות סטנד-אפ על במה ברחבי הארץ, תכניות טלוויזיה ואירועים פרטיים. סוג האירוע- סדנה מגבשת המתאימה לתחום המכירות והשירות, פיתוח צוותים, כנסים עסקים, ימי כיף לעובדים, טקסי עובד מצטיין, מסיבות פרידה. קהל יעד – עובדים מכלל שכבות הארגון וותיקים וחדשים, מנהלים בכירים ועד עובדי היצור. מטרות הסדנא – קבלת כלים בסיסיים איך לשלב הומור בתקשורת מול: עובדים, מנהלים, לקוחות ואפילו החמות האישה והילדים בשיחות, פגישות כנסים, ישיבות. במקום העבודה ומחוצה.
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.