אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
רעיון לערב גיבוש באילת לצוות עובדים  לפניך מיטב הרעיונות לאירוע מצחיק, תוסס, מחבר שכמוהו לא נראה באילת מאז ימי "אום אל רשרש". 
 
 
ערבי צוות במלון אחרי יום בריף הדולפינים או אחרי טיול בירדן עם גמלים או כשכל היום המנהלים/ות היו בכנס ועכשיו הגיע הרגע לתת את הדגש על הדנמיקה הפנימית ולשחרר. 
 
לערבי צוות יש תפקיד חשוב גם לחיבור בין העובדים/ות למנהלים/ות ובהתאם ליום הזמינו להם הופעה, הרצאה, סדנה שתסיים את היום עם חיוך וערך מוסף. 
 
 
סדנת גרפולוגיה לערב גיבוש באילת–  זה המקום שבו החברה יכירו אחת את השנייה דרך הכתב והכלה תכיר את כתב היד של בן זוגה. פעילות לבנות תוגש בצורה מצחיקה, נצחק על זוגיות ויצרים, על מי שחופרת וזאת שאומרת כל מה שהיא חשובת. לכלה שמור מקום כבוד ושמורה לה ההחלטה איזה חברה תיחשף עד הסוף.
 
 
סדנת צחוק באילת- פעילות משחררת ומטורפת ביום שישי. משחקי תיאטרון מעולם האימפרוביזציה ואלתור, ברכות בג'יבריש, תחרויות צחוק בזוגות, מעגל צחוק סינרגטי ועוד.
 
 
סדנת שפת גוף באילת –  מתאים לקבוצות גדולות או קטנות ובעיקר מגוונות. העצמה על תדמית ורושם ראשוני, משחקי בנות לחיבור עם תובנות מדהימות.
 
 
פעילות משולבת באילת לקבוצה- כדי לעשות זאת נכון ניתן להזמין ולשלב הופעה גרפולוגיה, שפת גוף, יוגה צחווק, קלפי פוינט אוף ויו שייתנו אקסטרה לאירוע. כי ברגע שהוזמן אומן / בדרן / שחקן שיחבר, יצחיק ויעצים את הקבוצה אין ספק שההצלחה תגדל. .
 
 
חוג בית באילת
כאשר עושים חוג בית באילת עם חברי ילדות אז אחרי האוכל, הבירה, יין יש צורך לעשות פעילות חברתית מאתגרת. ניתן לעשות שאלון טרוויה על ההכרות ביניכם. ניתן להזמין הרצאה מרתקת בנושא של חשיבות הצחוק וההומור לחיים טובים ובריאים, שפת גוף בזוגיות, גרפולוגיה כך ערב יהיה הרבה יותר עשיר בתוכן.
 
 
אירוע לעובדים בבית מלון באילת -ניתן להזמין הופעה, הרצאה, סדנה ופעילות לעובדים במגוון תחומים. סדנאות צחוק לעובדים, הרצאה מרתקת על שפת גוף מול מבקרים ולקוחות, הופעה גרפולוגיה שבה העובדים/ות יכירו אחד את השני דרך הכתב.
 
 
כנס עובדים לוועדי עובדים באילת - ניתן להזמין הרצאות בתחום של ניהול זמן, מנהיגות, פיתוח עבודת צוות, תקשורת בין אישית, NLP, גרפולוג, שיפור שירות, מכירות ועוד.. 
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
יום גיבוש לעובדים- workers DAY party
מנהל/ת רווחה ומשאבי אנוש! הפקת יום גיבוש כיף לעובדים מצריכה בחירת פעילות מחברת ושוברת שגרה, שתשמח ותפנק. לפניך מבחר רעיונות אופטימליים לבחירת הופעה, הרצאה, סדנא, אטרקציה, הפעלה, שיותאמו לקונספט האירוע ולאופי העובדים והמנהלים..
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.