אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
אקסטרים הוא מונח שבה להציג אישה או גבר שאוהבים אתגרים מפחידים. אתגרים שאדם הממוצע לא ייחשף עליהם בגלל פחד, חוסר עניין, או חסימה רגשית או פיזית. מדובר בדרך כלל על פעילות אתגרית וספורטיבית בדרגות קושי שונות לדוגמא:
 
דרגה פיזית גבוה ומפחידה -  סנפלינג (טיפוס הרים), צניחה חופשית במצנח, קפיצה מגובה רב (באנג'י), מצנחי רחיפה, טיסה בטרקטורון מעופף.
 
דרגה פיזית בינונית מפחידה –  צלילה, סקי בשלג, סנובורד, קייטסרפינג, טיסה אולטרה לייט,  גלישה וסקי במים, גלישת סאפ, "קרייזי שארק" חווית ריחוף במים, נסיעה על "בננה" במים הנגררת על ידי סירת מירוץ, רולר בליידס.
 
דרגה פיזית נמוכה ומפחידה לייט – נהיגה על מכונית מרוץ, טרקטורונים, ג'יפים, רכיבה על סוסים, טיסה על אולטרה לייט, טיסה בכדור פורח, שייט על קיאקים, סקיפרים סאגווי.
 
*הערה - כל אחת מהפעולות הללו יכולות להיות מפחידות לאחד/ת ולשני/ה לא.
 

 
גליה סיפרה כי כבר בתור ילדה הייתה טום בוי. ההורים שלה היו מתארים אותה כילדה שובבה וסקרנית. היא גדלה בבית דתי ציוני, חזרה בשאלה והתחתנה עם אתאיסט. היא חובבת אקסטרים מגיל צעיר ועד היום עשתה בנג'י, צניחה חופשית, נהגה במכוניות מרוץ... כיום עובדת בתחום QA ובת 38.
 
 
אבחון סימנים גרפולוגים בכתב – הדבר הראשון שטופס את העין הוא הכתב החוטי והחיבורים האווירים בין האותיות. למשל במילה "נשואה". האות "נ" מתחברת לאות "ש" שמתחברת לאות "ו" שמתחברת לאות "א". יש גמישות בכתב, השוליים הימנים מאוד רחבים. יש פריצות שורות עד לסוף השולים השמאליים בדף. לחץ העט על הדף קל, חתימתה קריאה וברורה.
 
 
פירוש האבחון גרפולוגי - בעלת מוטיבציה, אינטואיציה, זריזות, ספונטניות, מסתגלת למצבים משתנים, תגובה שלה מהירה, רגישה, אם כי כלפי חוץ חשוב לה לשמור על רשמיות ועוצמה. קל לה לקחת סיכונים. הצד הפיזי פחות בולט בכתב.. ייתכן שעשתה "קט" רגשי בין הילדות לבין אורח החיים שלה היום.  
 
סיכום אבחון גרפולוגי- עניין כי את תחביב האקסטרים שהיא בחרה הולכת למקומות פחות פזים כמו קפיצת בנג'י, נהיגה במכוניות מרוץ, צניחה חופשית.  אם היה בכתב ידה סימנים המעידים על כוח כמו לחץ חזק, צבע דיו כהה ייתכן שהייתה בוחרת גם בדברים באקסטרים יותר פיזי כדוגמת טיפוס הרים, שיט על מפרשית וכו..לקבלת דוגמא של אבחון כתב יד של איש/ת מכירות לחצו פה. 
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.