אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
סיפור חיים מרתק על מחלה קשה בגיל 21 וההתמודדות עם תחתיות שמובילה לסיפור הצלחה ותובנות עמוקות שכל דבר קורה לטובה ובזמן שלו.
 
יפית בנין, מנהלת עמותה של ילדים חולי סרטן, המספרת את סיפור חייה בהרצאה המרתקת "ניצחתי ואנצח" מעבירה את המסר שבזכות תקווה ואמונה ניתן לעבור את הכול. 
 
 
 
 
מה מיוחד בהרצאה "ניצחתי ואנצח? סיפור חיים מלא עוצמה שיש בו גם שמחה, עצב, תחתיות קשות, קרבות וניצחונות שלא ישאירו אף עין יבשה. באיי ההרצה יזכו בתחושות עוצמתיות, תובנות עמוקות על החיים, כוח להתמודד עם כל משבר והאמונה שבזכות התמדה וכוח רצון, אפילו השמיים הם לא הגבול.
 
ניסיון – בעברי הדרכתי סוכנים ומנהלי מכירות בתחום השיווק, כמנהלת עמותת "חן לחיים" מקיימת הרצאות והדרכות.
 
סוג אירוע – כנסים, בתי ספר, מוסדות, ימי עיון, קורסים, אירועי העצמה ואירועי נשים. סדנאות לעובדים, אירועים פרטים, תערוכות וועידות.
 
קהל יעד- עובדים/ות, אנשים פרטיים, עובדי מוסדות ובתי ספר, עובדים סוציאליים ומטפלים.
 
מטרות הרצאה– קבלת כלים איך להתמודד עם משברי החיים, ההבנה שכל אחד יכול לצאת ממצבים קשים ולהשתנות. קבלה עצמית, השראה ומוטיבציה לחיים.
 
זמן – 45 דקות עד שעה
 
 
נושאים:
 
  1. רקע אישי
 
  1. נישואים מוקדמים בכפייה ועולם הדת
 
  1. הקמת משפחה בגיל צעיר והקשיים הכרוכים בכך
 
  1. גילוי המחלה ותחילת הכאוס
 
  1. תחתיות אליהן הגעתי בעקבות המחלה
 
  1. הידרדרות אישית וההתמכרות
 
  1. נקודת המפנה
 
  1. אמונה ותקווה ברגעי משבר
 
  1. ההתגברות הגדולה שהובילה למוטו "ניצחתי ואנצח"
 
 
התוכן מותאם: לכנסים, ימין עיון, קורסים, תערוכות, ואירועי העצמה
 
להזמנת הרצאה, סדנה או ניתן להתקשר אל יפית בנין 052-3627777
 yafitb059@gmail.com
 
 
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.