אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
הפקת נופש לעובדים בדרום יכול להיגמר באילת או בים המלח ולהתחיל במישור חוף הנגב המערבי בקיבוץ "יד מרדכי" להמשיך בגבעה שמשקיפה על עזה ונקראת "גבעת המוכתר" על שמו של יעקב (יאנצ'יק) גברי שנטע אורנים כשילדיו נולדו והיה "מוכתר" של ניר-עם.  
 
נופש עם ציונות
כאשר יש "התחממות בעזה" ניתן להשקיף "מגבעת המוכתר" על הגזרה. דווקא בימים של שקט לקראת האביב בדרך ניתן להבחין בפריחה המלבלבת. ההגעה יחסית אינה קשה ומצריכה עליה של מדרגות עץ שמתחתיהן כורכר ואפילו עם יש עובד/ת שנעזרים במקל הם יוכלו להגיע למרומי הגבעה. מרחק נסיעה לא ארוכה נמצאת גם חוות השקמים מקום בו קבורים לילי ואריאל שרון. באביב העובדים יכולים ליהנות משלל של סביונים, כלניות וניתן לשכור קייטריניג כשר ולשבת על מחצלות סביב "כיפת השמים" כשצמחיה ירוקה עוטפת את האזור.
 
העובד/ת צועדים עם קיבתם
 לקראת הצהרים יש שפע של מקומות שניתן לאכול בהם. ניתן להזמין מקום במסעדת "מידס" בקיבוץ ברור חיל" או "בחדר האוכל" בקיבוץ אור הנר. בין "ארגנטינה" לבין "ברזיל" אפשר למצוא את המכנה המשותף ארוחת צהרים על טהרת הבשר האדום.  ניתן גם לעשות מעשה ציוני  וללכת לאכול ברחוב הרצל באחת המסעדה בשדרות. אפשר לשלב סיור קולינארי בקונדיטוריה ניחוחות חיים בנתיבות ובמושב משען לראות כיצד עושים מעדני בשר בצורה מסורתית.
 
כשהחורף מסתיים והאביב שוב צוהל
ניתן לשלב נופש עם פסטיבל "דרום אדום" בחודש פברואר. במיוחד אם העובדים/ות מגיעים מהצפון זאת הזדמנות בלתי חוזרת להראות להם דווקא את המקומות שיותר מוכרים להם מסביבי הלחימה השונים ופחות כמקום של אטרקציות לעובדים/ות.
בדרך כלל כדי לקצר את הדרך לנופש בים המלח או באילת המסלול המועדף הוא לפנות  אל דרך כביש 6 לכיוון באר שבע  אבל בדרך מפספסים את מישור חוף הנגב המערבי. דווקא את אותם מקומות שהם הראשונים לקבל "צבע אדום"  ברגע של מתיחות. לכן ההצעה היא דווקא לשנות כיוון גם אם זה אומר שנוספה עוד חצי שעה, כי בדרך אפשר למצוא כל כך הרבה אטרקציות מיוחדות לנופש עובדים.
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
ערבי גיבוש / ערב גיבוש - פעילות משחררת מחברת ומצחיקה מאוד
ערבי גיבוש לצוות, לקבוצות, לחברות. רעיונות, הרצאות, סדנאות, אטרקציות, הופעות, 050-5711160 יובל בן בסט. משחק אלתור, גרפולוג לערב גיבוש, מפעיל סדנת צחוק, שפת גוף בזוגיות, תיפוף, אימפרוביזציה ויצירתיות, משחקי חברה, פיתוח עבודת צוות, תחרויות, פעילויות.
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.