אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
נופש לעובדים באילת
 
הפקת נופש לעובדים בדרום יכול להיגמר באילת או בים המלח ולהתחיל במישור חוף הנגב המערבי בקיבוץ "יד מרדכי" להמשיך בגבעה שמשקיפה על עזה ונקראת "גבעת המוכתר" על שמו של יעקב (יאנצ'יק) גברי שנטע אורנים כשילדיו נולדו והיה "מוכתר" של ניר-עם.  
 
 
 
נופש לעובדים בשילוב ציונות
כאשר יש "התחממות בעזה" ניתן להשקיף "מגבעת המוכתר" על הגזרה. דווקא בימים של שקט לקראת האביב בדרך ניתן להבחין בפריחה המלבלבת. ההגעה יחסית אינה קשה ומצריכה עליה של מדרגות עץ שמתחתיהן כורכר ואפילו עם יש עובד/ת שנעזרים במקל הם יוכלו להגיע למרומי הגבעה. מרחק נסיעה לא ארוכה נמצאת גם חוות השקמים מקום בו קבורים לילי ואריאל שרון. באביב העובדים יכולים ליהנות משלל של סביונים, כלניות וניתן לשכור קייטריניג כשר ולשבת על מחצלות סביב "כיפת השמים" כשצמחיה ירוקה עוטפת את האזור.
 
 
נופש בא עם אוכל - רעיונות להסעדה במסעדות
לקראת הצהרים יש שפע של מקומות שניתן לאכול בהם. ניתן להזמין מקום במסעדת "מידס" בקיבוץ ברור חיל" או "בחדר האוכל" בקיבוץ אור הנר. בין "ארגנטינה" לבין "ברזיל" אפשר למצוא את המכנה המשותף ארוחת צהרים על טהרת הבשר האדום. אפשר גם לעשות מעשה ציוני וללכת לאכול ברחוב הרצל באחת המסעדות בעיר שדרות. אפשר לשלב סיור קולינארי בקונדיטוריה ניחוחות חיים בנתיבות ובמושב משען לראות כיצד עושים מעדני בשר בצורה מסורתית.
 
 
נופש לעובדים בקיץ - כשהחורף מסתיים
ניתן לשלב נופש לעובדים עם פסטיבל "דרום אדום" בחודש פברואר. במיוחד אם העובדים/ות מגיעים מהצפון זאת הזדמנות בלתי חוזרת להראות להם דווקא את המקומות שיותר מוכרים להם מסביבי הלחימה השונים ופחות כמקום של אטרקציות לעובדים/ות.
בדרך כלל כדי לקצר את הדרך לנופש בים המלח או באילת המסלול המועדף הוא לפנות  אל דרך כביש 6 לכיוון באר שבע  אבל בדרך מפספסים את מישור חוף הנגב המערבי. דווקא את אותם מקומות שהם הראשונים לקבל "צבע אדום"  ברגע של מתיחות. לכן ההצעה היא דווקא לשנות כיוון גם אם זה אומר שנוספה עוד חצי שעה, כי בדרך אפשר למצוא כל כך הרבה אטרקציות מיוחדות לנופש עובדים.
 
 
נופש עובדים בין נתיבות ים המלח ואילת
לדרום יש שפע של מקומות להציע כאתרי נופש ובילוי לעובדים. מלונות ים המלח ועין גדי, נופשים בבתי המלון באילת עם כל האטרקציות והפינוקים. בחרו את הנופש בהתאם לתקציב שיש לכם ולמטרות שקבעתם. לארץ שלנו יש כל כך הרבה מה להציע. אם תצטרכו רעיונות לגבי סדנאות לעובדים, הופעות בבתי מלון, פעילות לצוות בחוץ, הרצאות מוזמן/ת ליצור קשר... 
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
ערבי גיבוש / ערב גיבוש - פעילות משחררת מחברת ומצחיקה מאוד
ערבי גיבוש לצוות, לקבוצות, לחברות. רעיונות, הרצאות, סדנאות, אטרקציות, הופעות, 050-5711160 יובל בן בסט. משחק אלתור, גרפולוג לערב גיבוש, מפעיל סדנת צחוק, שפת גוף בזוגיות, תיפוף, אימפרוביזציה ויצירתיות, משחקי חברה, פיתוח עבודת צוות, תחרויות, פעילויות. אין כמו ערבי גיבוש לקבוצות להדגיש את החזון המטרות והיעדים (בקצרה) לצד ערב שכולו חוויה וכיף לעובדות ולעובדים. כאשר החזון הוא למען מטרה נעלה, כזה שיכול לעזור לאנשים אחרים, ההתגייסות של הצוות וההשקעה הפיזית והנפשית שהם יסכימו להשקיע תהיה רבה לאין ערך מתוספת משכורת. ערב חברתי לעובדים יכול לקדם את המוטיבציה מול ראש הצוות. כאשר העובדים/ות יראו וירגישו עד כמה המנהל/ת עשו הכל כדי שהאירוע יהיה מוצלח. הזמנת הרצאה או סדנה בנושא מוטיבציה יכולה להתאים במיוחד אם יש סקרנות בקרב העובדים/ות לתחום זה. יש לשקול ולהתייעץ אם זה באמת התוכן המתאים עבור ערב גיבוש, כי בסוף המטרה היא החוויה, השחרור, הכיף, הצחוק, "ותחושת הביחד".
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.