אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
נופש לעובדים באילת
 
הפקת נופש לעובדים בדרום יכול להיגמר באילת או בים המלח ולהתחיל במישור חוף הנגב המערבי בקיבוץ "יד מרדכי" להמשיך בגבעה שמשקיפה על עזה ונקראת "גבעת המוכתר" על שמו של יעקב (יאנצ'יק) גברי שנטע אורנים כשילדיו נולדו והיה "מוכתר" של ניר-עם.  
 
 
 
נופש לעובדים בשילוב ציונות
כאשר יש "התחממות בעזה" ניתן להשקיף "מגבעת המוכתר" על הגזרה. דווקא בימים של שקט לקראת האביב בדרך ניתן להבחין בפריחה המלבלבת. ההגעה יחסית אינה קשה ומצריכה עליה של מדרגות עץ שמתחתיהן כורכר ואפילו עם יש עובד/ת שנעזרים במקל הם יוכלו להגיע למרומי הגבעה. מרחק נסיעה לא ארוכה נמצאת גם חוות השקמים מקום בו קבורים לילי ואריאל שרון. באביב העובדים יכולים ליהנות משלל של סביונים, כלניות וניתן לשכור קייטריניג כשר ולשבת על מחצלות סביב "כיפת השמים" כשצמחיה ירוקה עוטפת את האזור.
 
 
נופש בא עם אוכל - רעיונות להסעדה במסעדות
לקראת הצהרים יש שפע של מקומות שניתן לאכול בהם. ניתן להזמין מקום במסעדת "מידס" בקיבוץ ברור חיל" או "בחדר האוכל" בקיבוץ אור הנר. בין "ארגנטינה" לבין "ברזיל" אפשר למצוא את המכנה המשותף ארוחת צהרים על טהרת הבשר האדום. אפשר גם לעשות מעשה ציוני וללכת לאכול ברחוב הרצל באחת המסעדות בעיר שדרות. אפשר לשלב סיור קולינארי בקונדיטוריה ניחוחות חיים בנתיבות ובמושב משען לראות כיצד עושים מעדני בשר בצורה מסורתית.
 
 
נופש לעובדים בקיץ - כשהחורף מסתיים
ניתן לשלב נופש לעובדים עם פסטיבל "דרום אדום" בחודש פברואר. במיוחד אם העובדים/ות מגיעים מהצפון זאת הזדמנות בלתי חוזרת להראות להם דווקא את המקומות שיותר מוכרים להם מסביבי הלחימה השונים ופחות כמקום של אטרקציות לעובדים/ות.
בדרך כלל כדי לקצר את הדרך לנופש בים המלח או באילת המסלול המועדף הוא לפנות  אל דרך כביש 6 לכיוון באר שבע  אבל בדרך מפספסים את מישור חוף הנגב המערבי. דווקא את אותם מקומות שהם הראשונים לקבל "צבע אדום"  ברגע של מתיחות. לכן ההצעה היא דווקא לשנות כיוון גם אם זה אומר שנוספה עוד חצי שעה, כי בדרך אפשר למצוא כל כך הרבה אטרקציות מיוחדות לנופש עובדים.
 
 
נופש עובדים בין נתיבות ים המלח ואילת
לדרום יש שפע של מקומות להציע כאתרי נופש ובילוי לעובדים. מלונות ים המלח ועין גדי, נופשים בבתי המלון באילת עם כל האטרקציות והפינוקים. בחרו את הנופש בהתאם לתקציב שיש לכם ולמטרות שקבעתם. לארץ שלנו יש כל כך הרבה מה להציע. אם תצטרכו רעיונות לגבי סדנאות לעובדים, הופעות בבתי מלון, פעילות לצוות בחוץ, הרצאות מוזמן/ת ליצור קשר... 
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.