אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
לקחת פסק זמן הוא לא רק שיר
 
השיר "לקחת פסק זמן ולא לחשוב.." של אריק אינשטיין מבטא אולי יותר מכל את הכמיהה של העובדים והמנהלים הנמצאים במשך היום בסביבה תובענית ולחוצה הנמדדת לא פעם על פי תוצאות להפסקה שתחזיר את הכוח, הרעננות ורוח הצוות.
 
סגנונות שונים של ימי גיבוש לחברות
 
הגדרת הקונספט יצעיד את החברה לימי גיבוש בטבע או ליום גיבוש שיתקיים תחת קורת גג אחת. שאלת מזג האוויר צריכה להישאל בכול עונה. ימי גיבוש הנערכים בשטח, כוללים פעילות החל מרכיבה על סוסים, גמלים, דרך טרקטורונים ושייט בקייקים, תחרויות בסגנון "לעוף על המיליון", "הישרדות" ועוד ניתן לחלק את הפעילות לחמש.
 
א.סדנאות בשטח – פעילות כגון יוגה צחוק, אימפרוביזציה, עבודת צוות ותחרויות בין צוותים.
 
ב.פעילויות אקסטרים – רחיפה, צניחה, רכיבה, גלישה, שחייה, טיפוס, טיול רגלי ועוד.
 
ג.סדנאות באולמות אירועים – גרפולוגיה, שפת גוף, משחקי קירבה וגיבוש, בישול ואפייה.
 
ד.הרצאות באולמות כנסים – לחץ ושחיקה, אינטליגנציה רגשית, גישור, תקשורת בין אישית.

ה.פינוקים לעובדים- ספא, מסג', טיפולי פנים, רפלקסולוגיה, ארוחת שף, עוגות סוכר.
 
אז כיצד מתחילים להפיק ימי כיף לצוות
 
תנו דרור ליצירתיות לדמיון שלכם בשלב הראשון. רשמו את הדברים. בקשו מכמה מנהלים ועובדים וותיקים להצטרף לצוות היגוי של יום כיף. בקשו גם מהם לעלות רעיונות.
שתפו את כולם. בררו בשלבים המוקדמים ביותר מה התקציב שיועמד לרשותכם. רק לאחר מכן החליטו האם לפנות לחברת הפקת אירועים או שתיקחו את התיאומים על עצמכם. כדאי מאוד להיעזר בחברות הפקה ברגע שהדבר מצריך שכירת אומן בעל שם.
 
כיבוד ואווירה הם חלק מההצלחה
 
בסופו של דבר זוכרים אם האנטריקוט היה וול דאון או רר מידי. יש לברר האם יש נציגות למגזר החרדי, דתי לאומי לגבי מידת הכשרות וכן מי מהעובדים צמחוני, טבעוני, רגיש לגבינות . חשוב מאוד "לעטוף" את האירוע אם ע"י בלונים והסלוגן של החברה, אם ע"י שילוט בכניסה. במידה וישנה תחרות כל קבוצה או צוות יניפו דגל מתאים. באולמות כנסים, בתי מלון כדי לבדוק איזה תאורה הכי מתאימה להפעלה. צורת כיסאות תקבע הרבה פעמים האם הפעילות תצליח או לא (כיסאות בחצי גורן או בשורות). אם עורכים כיסאות בחצי גורן הדבר יוצר תחושה יותר אינטימית.אם מתכוונים לקיים הרצאות אפשר לשים את הכיסאות בשורות אחת אחרי השנייה.
 
בחירת הופעה נכונה לעובדים
 
אפינו את העובדים על פי מגזרים בחברה ובדקו רגישות פוליטית, חברתית. וודאו איזה הופעות נערכו בעבר. תנו כמה שיותר פרטים לאומן או למי מטעמו לגבי החברה, עיסוקה ופירוט על סגנון העובדים.
 
ההצלחה הגדולה ביותר של ימי גיבוש לחברות היא כאשר המנהלים/ות עובדים/ות מתנתקים מהסמארט פונים וכל מרצם מופנה ליום כיף וגיבוש. לקבלת עצות נוספות צרו קשר בטלפונים משרד 03-5590868 נייד 050-5711160
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
יום גיבוש לעובדים- workers DAY party
מנהל/ת רווחה ומשאבי אנוש! הפקת יום גיבוש כיף לעובדים מצריכה בחירת פעילות מחברת ושוברת שגרה, שתשמח ותפנק. לפניך מבחר רעיונות אופטימליים לבחירת הופעה, הרצאה, סדנא, אטרקציה, הפעלה, שיותאמו לקונספט האירוע ולאופי העובדים והמנהלים..
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.