אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
ימי גיבוש בעכו לעובדים זה לתת לעובדים להרגיש שהם נמצאים "בנתיב המזלות" ביפו לצד "סמטאות השוק הצבעוני" בירושלים. טיול בעכו יוצר חוויה מחברת, מעצימה ומפנקת.
 
העיר שקיימת 4000 שנה ולא נחה לרגע. לצידה ניתן לערוך פעילות גיבוש שתתמקד בשיתוף פעולה פורה בין חברי/ות הצוות ובהתאם למטרה המוצהרת של יום גיבוש לעובדים.
 
קביעת מטרה מרכזית
הפקת יום גיבוש לחברה מתחילה בשאלה מה המטרה המרכזית של האירוע. האם להסתפק בחוויה מפנקת בספא או יצירת חוויה אקטיבית דרך טיול בסמטאות עכו העתיקה כדי ליצור תקשורת משתפת והכרות מחודשת בין העובדים/ות. אם הצורך הוא להתמקד בחשיבות שיתוף הפעולה ומיתון קונפליקטים בצוות ניתן לבחור סדנת ODT כמו "פעילות לרוץ למיליון" עם הרבה אדרנלין. 
 
לאחר שקבעתם מה היא המטרה הראשית ניתן לקבוע יעדי משנה. לדוגמא אם המטרה היא לפנק את העובדים ומצאתם ספא במלון רימונים מה שיצור חוויה ותחושה של נופש למנהלים/ות שאלו את עצמכם איזה פעילות נוספת תגרום לצוות לחזור לעבודה עם תחושה של מוטיבציה וחיבור חזק יותר.
 
"שביל נפוליון" –  מנהיגות בזמן משבר
ישנם הרבה מאוד סדנאות בתחום של מנהיגות. אחת מהדרכים להפוך אותה ליותר מוחשית היא לאתר מדריך טיולים שיתחיל סיור בשביל נפוליאון שאורכו כ-400 מטר. לכל אורך החומה הצפונית ושם ניתן לספר על המצור ועד לתבוסת נפוליון. בתור תלמידים/ות היו מוציאים אותנו אל מוזיאון אסירי המחתרות בעכו ומספרים על  הפריצה הנועזת ב- 4.5.47 ושחרורם של 14 לוחמים.
 
החמאם התורכי – נופש לעובדים מתחיל "בספא קשוח"
בשנת 1795 בנה אל ג'זאר בית מרחץ בדומה למרחצאות שהיו באימפריה התורכית. בחמאם ניתן למצוא שורה אל חדרים חמים שבסופו בנו חדר בצורת מתומן וכיפתו נישאת על עמודים משיש. ישנו מייצג אור קולי. ידוע כי בחמאם התורכי המקלות נועדו להצליף "בבשר החם".  
 
אולמות האבירים -  סיפור אדריכלי מרתק
המסדר הצלבני לצד המנהרה הנמצאת מתחת לרצפה ושאורכה מגיע 350 מטר. המנהרה התגלתה בשנת 1994 ונפתחה לציבור בשנת 1999. לידו מסגד אל ג'אזר, הנקרא גם המסגד הלבן או המסגד הגדול, שמתחתיו מאגרי מים.
 
אין אין אין חגיגה בלי בלי קניה
טיול בשוק של עכו מושך בגלל הצבעים, הריחות והגיוון. ימי כיף לעובדים הרבה פעמים מסתיימים בקניות שם. חנות למזכרות, בשמים ותבלינים, החומוס של סעיד, הממתקים בחנות של אבו אל-קאהר וכמובן דוכני הדגים. אם לפנק את העובדים/ות אפשר לקחת אותם "לבזאר התורכי" שמכיל מסעדות עם שפים צעירים, גלידריות ובתי קפה לצד גלריות ומזכרות. טיפ אפשר לערוך סדנת מכירות רגע לפני שנכנסים לשווק כך שהתרגול יהיה באון ליין.
 
פיתוח מצוינות בעכו
כשעובדים יוצרים דברים בעצמם הם יעריכו אותם יותר ולכן תנו להם להפיק יום כיף בעכו בעצמם. עדכנו אותם לגבי התקציב ויש סיכוי שהם יפתיעו אתכם! פתאום תגלו שפסטיבל עכו מסתכרן מצויין עם הנופש או יום הכיף.
 
אטרקציה לעובדים עם "שיט ימי"
בתנאי שאין גשמים והים לא סוער ניתן לערוך שיט לעובדים ולצפות אל "מגדל הזבובים". לשוט לכיוון ראש הנקרה ולצפות בעכו מכיוון הים. ריח הים, המפגש עם הדייגים בשעות הבוקר המוקדמות ישאירו את חותמם על הצוות.
 
הופעות הרצאות סדנאות לעובדים בעכו
 
הופעות לעובדים ולמנהלים בעכו
ניתן להזמין הופעה עם גרפולוג שיגרום לעובדים/ות להכיר אחד את השני ואחת את השניה דרך כתב היד. פיתוח מצוינות, לצחוק על תכונות שהם נתקלים בהם בעבודה ובחיים הפרטים, מחסכנות ועד קמצנות.. ללמוד מה החתימה מסמלת על התדמית החיצונית ועוד..
 
סדנאות לעובדים ומנהלים בעכו
סדנת צחוק לצוות דרך שתשחרר אותו מלחצי העבודה וסיום הפרויקט. מעגל צחוק, תחרויות צחוק בין קבוצות, משחקי אלתור, אימפרוביזציה.  סדנת עבודת צוות שתתמקד  
 
הרצאות לעובדים ומנהלים בעכו
הרצאה מהנה, קלילה ומשעשעת על שפת גוף. החל משכנוע ואמפטיה, דרך רושם ראשוני אפקטיבי, תדמית, משחקי תקשורת בין אישית ועוד..
 
*מוזמנים/ות ליצור קשר ולקבל ייעוץ לפעילות מותאמת מטרה עבור ימי גיבוש לעובדים.
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.