אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
ימי כיף בנתניה
 
ימי גיבוש בנתניה בקצב אחר. פעילות לעובדים של סדנאות, הרצאות, הופעות בבתי מלון ועל חוף הים. כן מדברים יותר צרפתית וכן העיר הזאת תפתיע את צוות עובדים במיוחד שהמיקוד הוא על פיתוח למצוינות ושינוי דפוסי חשיבה.
 
פעילות גיבוש לעובדים בפלנתניה
 
סיור בפלנתניה  - לקחת את העובדים להסתכל מעלה
מרכז המדע, החלל והתרבות. על שם מדראמה. מבחוץ העובדים יוכלו ליהנות מפריחתו של גן יפני ואטרקציות להתנסות ייחודיות בתחום החלל. בפנים העובדים יוכלו לקבל סקירה בתחום האסטרונומיה, טכנולוגיות חלל דרך פלנטריום דיגיטלי לצד טלסקופים שהם ייחודים. אפשר להזמין הרצאות על שינוי האקלים, החללית בראשית. המקום נועד לתת לעובדות ולעובדים זווית אחרת על כל מה שקורה בחלל ומחוץ לאטמוספרה.
כתובת - שדרות בן גוריון 168 טלפון 097485760
 
הרצאות לעובדים בית יד לבנים נתניה
 
מרכז ההנצחה – למורשת והשראה
מרכז ההנצחה שנבנה ליד בית יד לבנים נפתח ביולי 2009 כשעד אז לא היה מרכז ייחודי להנצחת חיילים מחיל החימוש. זהו אתר להתייחדות, לזיכרון ומורשת. מטרתו להוות מקור להשראה ולהשבעת חיילים/ות מפקדים/ות. בעתיד מתוכנן מרכז הנצחה למלחמת יום הכיפורים. כמו כן ניתן למצוא בו את האנדרטה לציון הניצחון של הצבא האדום על גרמניה הנאצית (המקום שבו ביקר נשיא רוסיה ולדימיר פוטין). קרון גרמני שהוביל יהודים למחנות השמדה, אנדרטה לחטיבת אלכסנדרוני ולנפגעי הטרור. התכנים שניתן להתמקד בהם הם של מנהיגות, פיתוח מציונות, הקרבה ומורשת קרב ועוד.
טלפון 09-8828260 שד' בקמן 3 נתניה
 
יום כיף תרבותי בנתניה
 
גן הפסלים בקרית נורדאו
בטבורה של שכונת נורדאו בנתניה נבנה "גן פסלים" . המיקום הייחודי בשכונה מהווה אטרקציה שמושכת עליה הרבה מאוד קבוצות עובדים גדולות וקטנות.
אטרקציות בנתניה לעובדים
 
המרכז החדש של נתניה המתחדש – "הרצל סטריט"
המדרחוב האסתטי שאותו לא תכירו לאחר שיפוצו והפיכתו למרכז קניות אטרקטיבי. כמו כן ניתן לעשות סיור גרפיטי. בעתיד גם משרדי ממשלה יעברו לשם .בימי שישי ושבת ישנם סדנאות והפניניג ולכן כדאי מאוד להתעדכן בהתאם לתאריך של יום גיבוש בנתניה מול העירייה ודף הפיסבוק.. זה המקום להרגיש בשדרת "שון זה ליזה" בזכות התושבים/ות דוברי צרפתית רהוטה. גם רחוב יהלום בתוך השוק עבר שיפוץ וניתן לקחת את העובדים לטיול בשוק.
 
גיבוש עובדים בטיילת נתניה
 
טיילת חוף הים
לאורך הים נבנתה טיילת. זאת אטרקציה לקבוצת עובדים  שיכולים/ות לצעוד / לרוץ לאורכה. זה המקום לשרוף קלוריות, ליהנות מהרוח הבאה מן הים, מהמראות הקסומים. של השקיעה או הזריחה.
 
טיול במדרחוב נתניה
 
ימי כיף מול חוף הים בנתניה
יום כיף הוא מקום לנופש ומנוחה. לתת לצוות ללכת על החול החם. לשבת וליהנות מזיו קרניה של השמש ורצוי בשעות הבטוחות מ 16:00 אחרי הצהרים והלאה. יום גיבוש לעובדים זה גם זמן לחיבור. כדאי לערוך סדנאות ODT בחוף הים. להזמין פעילות עבודת צוות לעובדים במיקוד על שיתוף פעולה ותקשורת בין אישית. 
 
בתי מלון ליום גיבוש
 
ימי גיבוש בבתי המלון עם ספא בנתניה
בנתניה פזורים מספר בתי מלון שיכולים להעניק גם שירותי ספא וגם חדרי הרצאות וסדנאות לעובדים. המלונות "נושקים אל הים" ויכלו להעמיק את החוויה של החופש, הנופש והשחרור.
 
קניון עיר הימים נתנתיה
 
לעובדים שאוהבים שופיניג
אפשר להגיע לקניון "עיר ימים" החדש ושם למצוא את מיטב המותגים והרשתות.
 
סיור / טיול גרפיטי בנתניה לעובדים
 
סיור גרפיטי בנתניה 
כאשר מדברים על סיורי גרפיטי בדרך כלל מדרימים לעיר הגדולה תל אביב אבל גם פה נתניה מפתיע ובגדול. ישנו ציר שאם תעברו דרכו תמצאו שהגרפיטי בועט ונושם גם בנתניה.
טיפ קטן שתוכלו לצייד את העובדים/ות - איך תוכלו לדעת מה דרגת האומנות? אם הגרפיטי כתוב הוא בדרגה נמוכה. אם הגרפיטי מצוייר הוא ברמה גבוה. 

 
 
סדנת ODT לעובדים בנתניה
 
פעילויות לעובדים/ות בשטח הן חלק חשוב בגיבוש ושבירת שגרה. אחת מהדרכים לעשות זאת בנתניה היא בפארק אגם חורף המספק גם אטרקציות ומתקנים שיעזרו בגיוון ההפעלה ובתחרות בין קבוצות.
 

 
 
לקינוח סדנאות – הרצאות – הופעות לעובדים בתניה
 
1.הרצאה שפת גוף משעשעת –  טיפים לשכנוע, רושם ראשוני, שפת הגוף בין המינים, משחק לחיזוק התקשורת הבין אישית וקריאת שפת גוף.
 
2. מופע בגרפולוגיה – פיתוח מצוינת דרך כתב היד, הכרות מחודשת דרך החתימות, לצחוק על תכונות "שמאתגרות" את כולנו בבית ובעבודה, זוגיות, יצרים, שאיפות  ועוד..
 
3.סדנת צחוק – דרך משחקים להדביק קבוצות עובדים בצחוק מתגלגל. תחרויות צחוק, אימפרוביזציה ופנטומימה ועוד..
 
4.עבודת צוות – פעילות בשטח בית המלון או על החוף כדי למקסם את שיתוף הפעולה בין העובדים/ות.
 
5.מיקס מגוון – טיפים לניהול זמן, לצאת מלחץ ושחיקה, עדכון גריסה בשפת הגוף והפי גרפולוגי על פי כתב היד.
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
ערבי גיבוש / ערב גיבוש - פעילות משחררת מחברת ומצחיקה מאוד
ערבי גיבוש לצוות, לקבוצות, לחברות. רעיונות, הרצאות, סדנאות, אטרקציות, הופעות, 050-5711160 יובל בן בסט. משחק אלתור, גרפולוג לערב גיבוש, מפעיל סדנת צחוק, שפת גוף בזוגיות, תיפוף, אימפרוביזציה ויצירתיות, משחקי חברה, פיתוח עבודת צוות, תחרויות, פעילויות. אין כמו ערבי גיבוש לקבוצות להדגיש את החזון המטרות והיעדים (בקצרה) לצד ערב שכולו חוויה וכיף לעובדות ולעובדים. כאשר החזון הוא למען מטרה נעלה, כזה שיכול לעזור לאנשים אחרים, ההתגייסות של הצוות וההשקעה הפיזית והנפשית שהם יסכימו להשקיע תהיה רבה לאין ערך מתוספת משכורת. ערב חברתי לעובדים יכול לקדם את המוטיבציה מול ראש הצוות. כאשר העובדים/ות יראו וירגישו עד כמה המנהל/ת עשו הכל כדי שהאירוע יהיה מוצלח. הזמנת הרצאה או סדנה בנושא מוטיבציה יכולה להתאים במיוחד אם יש סקרנות בקרב העובדים/ות לתחום זה. יש לשקול ולהתייעץ אם זה באמת התוכן המתאים עבור ערב גיבוש, כי בסוף המטרה היא החוויה, השחרור, הכיף, הצחוק, "ותחושת הביחד".
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.