אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
ימי כיף בנצאת
 
ימי גיבוש כיף בנצרת לעובדים עם פעילות מקורית לקבוצות או צוותים. עיר עם עתיקות, בתי מלון,, סיפור היסטורי שניתן לשלב סדנאות גיבוש, פעילות לצוות, הרצאות קלילות ומשעשעות בבית מלון, הופעה עם אומן אורח.
 
ימי גיבוש בנצרת
 
 
היסטוריה על  נצרת "בקצה המזלג"
ידעתם שנצרת הייתה גם עיר יהודית" ?  ידעתם שעל פי הברית החדשה בנצרת גרה מריה ויוסף הקדוש שקיבלו את "הבשורה" וישו גדל בעיר עד שהגיע לבגרות? על המאבקים הפוליטיים שהתרחשו בה וזה כמובן על קצה המזל.
 
טיול לעובדים בשוק נצרת
 
 
השוק המפורסם בנצרת
שמתם לב שבהרבה ערים מעורבות יש שוק? . תל אביב – יפו, ירושלים, רמלה – לוד, עכו וכן גם בנצרת יש שוק. היתרון הגדול שהשוק פתוח בין 9:00 – 16:00 כך שאם מגיעים בבוקר או בצהרים ניתן לערוך סיור בפנים.
 
יום גיבוש בנצרת
 
פשוט לטייל בנצרת
לקחת שעה ופשוט לטייל בעיר העתיקה של נצרת. הכנסיות, המנזרים יצוצו לכם מכל עבר. כמובן שאם העובדים/ות רעבים /ות כדאי למצוא מסעדות במקומות יותר מרוחקים אחרת פלאפל עם שתיה עלול לעלות כ-32 ₪.
 
 
בית קק"ל למצוינות
אחד מהבניינים המרשמים ביותר בנצרת עילית הוא "בית קק"ל למצוינות". הפעילות היא לטובת בני הנוער בישוב ולטובת התושבים/ות אבל כדאי מאוד להגיע ולהתרשם כיוון שקק"ל היא זאת שיש לה "מניות" על הבניין ויש כאן אמרה מאוד חזקה שהקרן הקיימת לישראל מפתחת מבנים בתוך ישובים. לכן ימי כיף בנצרת יכולים לעבור בתוך נצרת עילית.
 
 
פעילות גיבוש לעובדים בנצרת
אם המטרה של יום גיבוש בנצרת היא לשפר את עבודת צוות אחת מהאפשרויות הן לערוך פעילות ODT  בנצרת בגינה ציבורית. במידה במהלך יום גיבוש ניתן לבחור מסעדה עם חדר פרטי שבו ניתן לשלב סדנת גיבוש לצוות עובדים. סדנה יכולה להיות בתחום תקשורת בין אישית ושפת גוף, סדנאות צחוק שבהם העובדים/ות ישתחררו דרך משחקי אלתור ותחרויות צחוק מהנות.
 
מופע / הרצאה בבית מלון בנצרת
אם לקחתם חדרים בבית מלון בנצרת ואתם אחרי יום מעייף במיוחד כדאי להזמין מופע לעובדים בנצרת שיהיה קליל ומשעשע ויספק תובנות. נומר שהשכרתם מקום במלון פלאזה בנצרת והעובדים/ות סיימו ארוחת ערב עדיף לבצע את ההרצאה לאחר הארוחה וכשהבטן מלאה מאוכל רצוי לבחור מופע לצוות שלא יגרום להם לנוע על בטן מלאה. מופע גרפולוגי יכול לשלב גם הומור, גם העצמה וגם חיבור הין אנשי הצוות.
 
הרצאות בנצרת לעובדים/ות
אם אורחים ימי עיון, השתלמויות  וכמובן יום כיף בנצרת כדאי לבחור הרצאות שייתנו  "אקס פקטור" לאירוע. החוכמה היא למצוא את מרצה / מנחה / אומן שיעבירו את החומר בצורה קלילה ומשעשעת.
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
ערבי גיבוש / ערב גיבוש - פעילות משחררת מחברת ומצחיקה מאוד
ערבי גיבוש לצוות, לקבוצות, לחברות. רעיונות, הרצאות, סדנאות, אטרקציות, הופעות, 050-5711160 יובל בן בסט. משחק אלתור, גרפולוג לערב גיבוש, מפעיל סדנת צחוק, שפת גוף בזוגיות, תיפוף, אימפרוביזציה ויצירתיות, משחקי חברה, פיתוח עבודת צוות, תחרויות, פעילויות. אין כמו ערבי גיבוש לקבוצות להדגיש את החזון המטרות והיעדים (בקצרה) לצד ערב שכולו חוויה וכיף לעובדות ולעובדים. כאשר החזון הוא למען מטרה נעלה, כזה שיכול לעזור לאנשים אחרים, ההתגייסות של הצוות וההשקעה הפיזית והנפשית שהם יסכימו להשקיע תהיה רבה לאין ערך מתוספת משכורת. ערב חברתי לעובדים יכול לקדם את המוטיבציה מול ראש הצוות. כאשר העובדים/ות יראו וירגישו עד כמה המנהל/ת עשו הכל כדי שהאירוע יהיה מוצלח. הזמנת הרצאה או סדנה בנושא מוטיבציה יכולה להתאים במיוחד אם יש סקרנות בקרב העובדים/ות לתחום זה. יש לשקול ולהתייעץ אם זה באמת התוכן המתאים עבור ערב גיבוש, כי בסוף המטרה היא החוויה, השחרור, הכיף, הצחוק, "ותחושת הביחד".
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.