אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
ימי כיף בנצאת
 
ימי גיבוש כיף בנצרת לעובדים עם פעילות מקורית לקבוצות או צוותים. עיר עם עתיקות, בתי מלון,, סיפור היסטורי שניתן לשלב סדנאות גיבוש, פעילות לצוות, הרצאות קלילות ומשעשעות בבית מלון, הופעה עם אומן אורח.
 
ימי גיבוש בנצרת
 
 
היסטוריה על  נצרת "בקצה המזלג"
ידעתם שנצרת הייתה גם עיר יהודית" ?  ידעתם שעל פי הברית החדשה בנצרת גרה מריה ויוסף הקדוש שקיבלו את "הבשורה" וישו גדל בעיר עד שהגיע לבגרות? על המאבקים הפוליטיים שהתרחשו בה וזה כמובן על קצה המזל.
 
טיול לעובדים בשוק נצרת
 
 
השוק המפורסם בנצרת
שמתם לב שבהרבה ערים מעורבות יש שוק? . תל אביב – יפו, ירושלים, רמלה – לוד, עכו וכן גם בנצרת יש שוק. היתרון הגדול שהשוק פתוח בין 9:00 – 16:00 כך שאם מגיעים בבוקר או בצהרים ניתן לערוך סיור בפנים.
 
יום גיבוש בנצרת
 
פשוט לטייל בנצרת
לקחת שעה ופשוט לטייל בעיר העתיקה של נצרת. הכנסיות, המנזרים יצוצו לכם מכל עבר. כמובן שאם העובדים/ות רעבים /ות כדאי למצוא מסעדות במקומות יותר מרוחקים אחרת פלאפל עם שתיה עלול לעלות כ-32 ₪.
 
 
בית קק"ל למצוינות
אחד מהבניינים המרשמים ביותר בנצרת עילית הוא "בית קק"ל למצוינות". הפעילות היא לטובת בני הנוער בישוב ולטובת התושבים/ות אבל כדאי מאוד להגיע ולהתרשם כיוון שקק"ל היא זאת שיש לה "מניות" על הבניין ויש כאן אמרה מאוד חזקה שהקרן הקיימת לישראל מפתחת מבנים בתוך ישובים. לכן ימי כיף בנצרת יכולים לעבור בתוך נצרת עילית.
 
 
פעילות גיבוש לעובדים בנצרת
אם המטרה של יום גיבוש בנצרת היא לשפר את עבודת צוות אחת מהאפשרויות הן לערוך פעילות ODT  בנצרת בגינה ציבורית. במידה במהלך יום גיבוש ניתן לבחור מסעדה עם חדר פרטי שבו ניתן לשלב סדנת גיבוש לצוות עובדים. סדנה יכולה להיות בתחום תקשורת בין אישית ושפת גוף, סדנאות צחוק שבהם העובדים/ות ישתחררו דרך משחקי אלתור ותחרויות צחוק מהנות.
 
מופע / הרצאה בבית מלון בנצרת
אם לקחתם חדרים בבית מלון בנצרת ואתם אחרי יום מעייף במיוחד כדאי להזמין מופע לעובדים בנצרת שיהיה קליל ומשעשע ויספק תובנות. נומר שהשכרתם מקום במלון פלאזה בנצרת והעובדים/ות סיימו ארוחת ערב עדיף לבצע את ההרצאה לאחר הארוחה וכשהבטן מלאה מאוכל רצוי לבחור מופע לצוות שלא יגרום להם לנוע על בטן מלאה. מופע גרפולוגי יכול לשלב גם הומור, גם העצמה וגם חיבור הין אנשי הצוות.
 
הרצאות בנצרת לעובדים/ות
אם אורחים ימי עיון, השתלמויות  וכמובן יום כיף בנצרת כדאי לבחור הרצאות שייתנו  "אקס פקטור" לאירוע. החוכמה היא למצוא את מרצה / מנחה / אומן שיעבירו את החומר בצורה קלילה ומשעשעת.
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.