אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
יום גיבוש בבעתיים
 
למה דווקא יום גיבוש בגבעתיים
הפקת ימי כיף לעובדים בגבעתיים כי העיר הזאת משמרת אתרים היסטוריים. לאורכה ניתן למצוא בתי קפה ומסעדות, מקום לעשיית סדנאות ODT. אם החברה יושבת על גבול גבעתיים – תל אביב – רמת גן – בני ברק זאת ההזדמנות לחבר בין העובדים לבין הערים הסמוכות כמובן אחת כמה וכמה שהחברה יושבת בגבעתיים. קירבה גאוגרפית תמיד מקילה על ההגעה ועל החזרה בסיום המסלול. במקום לקחת את העובדים לים המלח או ראש פינה אפשר לעשות בתקציב הרבה יותר צנוע יום גיבוש בגבעתיים.
 
ימי גיבוש במצפה הכוכבים
 
יום גיבוש במצפה הכוכבים גבעתיים
גם אם העובדים לא אסטרונאטים בעבודה קחו אותם למצפה. הרצאות, פעילויות לקבוצות במצפה הכוכבים בגבעתיים. ניתן לבקש הרצאה על החיים של האסטרונאטים בתחנת חלל  או על הירח, השמש, היעד למאדים וכו.. במקביל תוכלו לערוך סיור בגינה עם שלל אטרקציות הקשורות לכוכבים, לראות את הבריכה האקולוגית ועוד..  לפרטים ניתן ליצור קשר טלפון 03-5731152 / שלום 050-2596023 / דיאנה 052-8414543.
 
 
סדנה לאנשי מכירות –  "הסביח של עובד"
"המנה הטובה ביותר ביקום" כך הוא קורה לה. מי שעוד לא אכל סביח מימיו זה המקום. אומרים שבמכירות חשובה מאוד הפרזנטציה, החוויה שבמכירה. סטיב ג'ובס לא למד מעובד איך משיקים מוצר חדש אבל עובד מצליח להשיק את הסביח בצורה כזאת שהוא הפך לאיקון תרבותי בגבעתיים.
 
כשהוא פונה ושואל אותך איך להרכיב את מנת הסביח לכל מילה יש משמעות: כמה כמה בדרבי? הכוונה לכמה עמבה או חריף לשים. לבצבץ?  לשים ביצה קשה, לחמצץ? להוסיף חמוצים, לחצל? להוסיף חציל...  הכתובת סירקין 7 גבעתיים
 
להיכנס למעוזי הבוהמה בגבעתיים ולהתכבד
ישנם שלושה בתי קפה בין הוותיקים ביותר בגבעתיים. רוצים שהעובדים ידעו את הרכילות החמה ביותר בעיר אלה שלושת המקומות: יום גיבוש תוצר של ארוחת בוקר טובה.
 
קפה עלמה - כדי לחוות את האווירה בגבעתיים בחרו לשבת בקפה עלמה. שיינקין 33 .טלפון  03-6188020.
 
מסעדות לימי גיבוש גבעתיים
 
קפה זליג – נקרא על שמו של סבא יוסף זליג פוקס שהיה חקלאי בישוב תלמי מנשה ובמשק החיי "סבתא לאה" ייצרה גבינות. בשנת 2004 הוקם בית הקפה בהשראת המשק ובמכוון על טריות המוצרים.  ברחוב שינקין 3 ומנוהל על ידי משפחת זליג על היום. 03-7311222.
 
בתי קפה ליום גיבוש בגבעתיים
 
קפה ויולה – אחד מבתי הקפה הנוסטלגים בעיר שמתאים לאת עצמו לאירועים קטנים. סירקין 1 פינת שנקין 49 טלפון 03-7320223.
 
יסדנאות במנהיגות גבעתיים
 
יום גיבוש בדגש על מנהיגות והשראה בבית שנידרמן
דוד שנידרמן הצליח לשכנע לאחר מלחמת העולם השניה קבוצה של חברים ממפלגת "פועלי ציון" להגיע לגבעתיים ולהקים שכונת פועלים שתשלב משק עזר עם ערכים של התנועה הסוציאליסטית. בשנת 1922 יסדו 22 בתים. כיום במבנה יש פעילות פיסול מיסודם של האומנים הדוויג ורודי להמן.
 
 
לקדם יצירתיות וחדשנות למנהלים  בבאר ומכון המים
מפעל ההגנה בבאר המים שימש ליצור רימונים והתווה את מפעלי התעשייה הצבאית של ארגון ההגנה "ת.ע.ש". עקב מחסור במים נחפרה הבאר הראשונה בשנת 1926 וב-1940 הוקמה בריכת מים. לאורך השנים תפעל אותו זכר סובלייב. בשנת 1933 הוקם המפעל הראשון לייצור נשק של ארגון ההגנה.
 
נופש בגבעתיים במלון לעובדים
 
בית מלון לנופש "בצנטרום" של גבעתיים – רמת גן
במרכז העיר ישנו בית מלון רימונים המשקיף על גבעתיים – תל אביב רמת גן. מלון רימונים – טאור בקרינצקי 1 רמת גן טלפון 03-6754444
 
 
סדנאות ליום גיבוש בגבעתיים
הזמנת מנחה קבוצה לסדנת גיבוש לעובדים / מנהלים צריכה להיות כזאת שתתאים לרקע של הצוות טיפ חשוב שתמסרו פרטים על הקבוצה. ניתן להזמין סדנת צחוק שתשחרר את העובדים/ות והמנהלים/ות.
 
הרצאות ליום גיבוש בגבעתיים
ניתן להזמין מרצה שייתן הרצאה לקבוצה / לצוות בתחום שפת גוף. טיפים כיצד לקרוא שפת גוף, לצחוק על ההבדלים בין גברים לנשים, עצות למכירה ושירות לצד משחקי תקשורת משעשעים וחברים.
 
הופעה ליום גיבוש בגבעתיים
אפשר להזמין אומן / אומנים כדי ליצור חוויה מיוחדת לקבוצת עובדים לדוגמא מופע גרפולוגי מחבר ומשחרר כשדרך הכתב העובדים/ות מתוודעים אחד לשני דרך הכתב וצוחקים עדלאידע..
 
יום גיבוש בגבעתיים הינו צורך חשוב לעובדים/ות מנהלים/ות ולפעמים דווקא טיול קרוב למקום העבודה, פעילות בפארק יכולים לתת ערך מוסף חשוב. העיר גבעתיים בהחלט יכולה להפתיע אותם.
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.