אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
יום כיף בבני ברק לעובדים הוא לקח אותם למקומות שוברי שגרה. לעשות סדנת odt  בגינה שצמודה לבניין עיריית בני ברק. זה לאכול צ'אונט בשיא הקיץ. לעשות סיור ולעבור ברחוב עקיבא או בישיבת פוניביז. העיר בני ברק הוקמה בשנת 1924 על ידי אנשים יראי שמים.
 
 
חשיבות בשבירת שגרה לעובדים/ות
שבירת שגרה יכולה לקרות שלוקחים את צוות עובדים למקום חדש ולא מוכר אם זה לנופש או ימי גיבוש וכיף. אחד המקומות המיוחדים שיש בארץ זאת העיר בני ברק בגלל היותה פספס אנושי מרתק של עדות ומגזרים. הרבה זוכרים  את הסיפור על העגלה המלאה והעגלה הריקה כאשר ראש הממשלה הראשון הגיע לבני ברק לפגישה עם חזון איש שהמשיל את החילוניות כעגלה ריקה כאשר העגלה המלאה הוא ארון הספרים היהודי והחכמים הלומדים בישיבות.  
 
 
יום גיבוש זה לחשוף את העובדים למקום שזר להם
אם המטרה ביום גיבוש לחבר בין העובדים, לחזק את ההכרות המשותפות ביניהם לבין המנהל/ת ניתן להתחיל את היום בגינה עקיבא – גור שפתוחה מהשעה 7:00 בבוקר ועד  21:00 בלילה. ניתן לערוך סדנת ODT קצרה. לפניך כמה רעיונות
 
1.משיכה בחבל – מחלקים את העובדים לשתי קבוצות והמטרה היא שהקבוצה המושכת את השניה היא המנצחת.
 
2.הקמת בית – כל קבוצה צריכה להקים בית מחומרים שהם מוצאים ברחוב ובגינה. הבית צריך שיהיה גג וחלון. אופציה שניה היא לבקש להם לעשות בית מחומרים בלי להגיד מה צורת הבית
 
3.להכיר אנשים – על כל קבוצה לתפוס 3 אנשים מהרחוב שיספרו להם מה הם אוהבים בעיר בני ברק.
 
4.בקשו מהם לקנות ברחוב מנת צ'ואנט הזולה ביותר בקופסה ולהביא.
 
5.יש להיכנס לבית העירייה ולבקש שלושה כרטיסי ביקור מעובדי הרשות.
יום גיבוש בישיבת פונבז' בני בררק
 
ישיבת פוניבז' – ללמוד מנהיגות בזמן משבר
בתקופת מלחמת העולם השניה תלמידיה נספו בשואת יהודי ליטא. רב העיר יוסף שלמה כהנמן הגיע בשנת 1940 לארץ והקים את הישיבה בשנת 1943 ובשנת 1945 נחנכה רשמית בזיכרון מאיר. החל משנות התשעים החלו מאבקים שליטה עד היום. חבל שאלו שנאבקים לא למדו את לקחי ההיסטוריה ומורידים מיוקרתה של הישיבה שנחשבת לעילית שבין הישיבות.  סיור בין ישיבות השונות בהחלט יכול להציף הרבה מאוד שאלות והוא מרתק לנוכח הגיוון הרבה שלעיתים לא נראה לעין חילונית. לדוגמא חסידות שטפנשט.
 
 
להכיר את חסידות שטפנשט
בסיור ברחוב מהרש"ל ניתן למצוא את בית הכנסת של חסידות שטפנשט שפעלה עד שנת 1933 ברומניה. החסידות פעלה ברומניה בסופה עמד רבי אברהם מתתיהו פרידמן.  היופי הכרות עם חסידות זה גם לנתח את קוד הלבוש השונה ובין חצר אחת לשניה.
 
ארוחת צ'ונט ביום גיבוש בני ברק
 
יום גיבוש דרך אכילת צ'ולנט!
כמעט בכל מקום שכף רגלם של העובדים תדרוך ברחוב עקיבא אפשר למצוא את החמין. שהוא מאכל כל כך אהוב בבני ברק. ניתן לקבל אותו בקופסאות בגדלים שונים או לשבת במסעדה וליהנות מאוכל יהודי של פעם.
 
 
הליכה ברחוב רבי עקיבא – "תפקחו את העיניים תסתכלו סביב"
כדי באמת להרגיש את הווייב שיש לעיר להציע אין כמו ללכת ברחוב הראשי. שם תמצאו חנות מגבעות מרשימה, מוצרי סידקית של פעם לצד מסעדות קטנות וילדים שחוזרים מהכולל או מבית הספר. כשהרחוב שוקק הוא יכול להזכיר הליכה בניו יורק כשעשרות אנשים הולכים בו זמנית. אם אתם רוצים לשבור מחיצות בין עובדים קחו אותם לסיור בבני ברק ותלמדו אותם על הדומה והשונה.
 
 
 
פעילות לעובדים בבני ברק
1.ניתן להזמין הרצאה בתקשורת בין אישית שתגבש ותחבר את העובדים דרך שפת הגוף.
 
2.ניתן להזמין סדנת צחוק שתשחרר את העובדים/ות "מההלם הראשוני" של העיר.
 
3.ניתן להזמין הופעה בגרפולוגיה שבה העובדים/ות יכירו ויצחקו דרך הכתב.
 
4.ניתן להזמין מנחה קבוצות שיערוך פעילות קבוצתית על משמעות עבודת צוות
 
5.ניתן להזמין פעילויות שישלבו בין מספר תחומים שצוינו.
 
יום גיבוש בבני ברק יכול להיות "שוס רציני" ומפתיע לעובדים/ות !
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.