אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
נכון ר"ג מזוהה עם אירועים לעובדים במתחם אקספו - גני התערוכה / גני יהושע / סאפרי .יום גיבוש ברמת גן לצוות יכניס את העובדים לאווירה אחרת. מתחם הצפרות, טיול  בכיכר אורדיע, בית הכנסת הישן, הידעתם שאפילו חיים נחמן ביאליק התגורר בערוב ימיו בעיר ולכן יש רחוב על שמו? מסעדת פרוג  וקפה עמנואל הם חלק מהתרבות של העיר.
 
 
לעיר רמת גן יש מיקום מעולה לערוך בה יום גיבוש לעובדים. היא נושקת לתל אביב, בני ברק, גבעתיים, קריית אונו אבל בתוכה יש כל כך הרבה מה להציע שכדאי מאוד לחשוב עליה כעל יעד מקסים לפעילות לעובדים לקבוצת קטנות / גדולות והיא אלטרנטיבה מעולה.
 
ימי גיבוש ברמת גן
 
 
 
טיול מחוץ לאורבניות
מתחם הצפרות שמעבר רחוב ההלכה יכול להפוך בקלות יום גיבוש בעיר ליום כיף בכפר. יורדים מכיוון הגינה ונהנים לראות את הטבע בשיאו. ממשיכים עד שמגיעים למתחם הצפרות. בספארי תוכלו להעניק לעובדים חוויה בלתי רגילה והפעם בלי הילדים שלהם. ניתן לקבוע בתאום סיור מיוחד. אסור לפספס שם את התמונות ההיסטוריות מגן החיות שהיה מוצב בתל אביב.
 
 
בילוי באזור תעשיה
ברחוב דרך אבא הלל ניתן למצוא את אזור תעשיה שבו מספר מסעדות שאפשר ליהנות מהם בהתחלת יום גיבוש ולאכול ארוחת בוקר או לעשות הפסקה וליהנות מארחות צהרים טובה. ברחוב קריניצי נמצא מלון רימונים טאור במידה ותרצו לפנק את העובדים/ות בשינה טובה ובאוכל טוב.
 
 
יום כיף בתוך העיר
זה המקום שבו תוכלו להכיר את כיכר אורדיע המפורסמת אוהבי/ות החיות במשרד ישמחו לדעת שנערכים בה ימי אימוץ.  תגלו היכן נמצא בית הכנסת הישן של העיר, היכן גר חיים נחמן ביאליק בערוב ימיו. אם תגיעו ביולי – יוני אולי תוכלו עוד למצוא את הפוד- טרארק שנמצאת בכניסה לעיריית רמת גן. מגדל המים הישן, היכן הוקם בית הספר היסודי הראשון, בית האזרח, מרכז השירות ועוד הרבה מאוד מקומות היסטוריים שהעיר המיוחדת הזאת מציגה.
 
 
הופעות / הרצאות / סדנאות / פעילויות לעובדים ברמת גן
אז כמובן שיש את מתחם גני התערוכה ששינה את שמו למתחם אקספו ובו ניתן להזמין הופעות גדולות. קבוצות קטנות שעושים יום גיבוש צנוע ניתן לקחת פארק גני יהושע ושם לערוך פעילות לעובדים עם סדנת ODT, סדנת יוגה צחוק. ניתן להזמין מופע / הופעה לעובדים עם גרפולוג, הרצאה לצוות בשפת גוף ותקשורת בין אישית, סדנאות עבודת צוות עם מנחה קבוצות שייתן לעובדים עוד נקודת מבט על חשיבות של שיתוף פעולה ועבודת צוות.
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.