אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
יום גיבוש באור יהודה לעובדים מספק עושר קולינארי. פעילות יכולה להתחיל "בפרלמנט העיראקי"  להמשיך בארוחת צהרים במסעדת עובד בכפר, ביקור במוזיאון המורשת ליהדות לוב, או ליהודי בבל,  סדנת ODT בפארק, לצד סדנאות גיבוש ומוטיבציה לצוות.
 
 
פעילות גיבוש בטעם "קובה"
אם בין העובדים יש נציגות מעדות לוב, עיראק ותורכיה. אין ספק שהם יכולים להרגיש "בבית". יום גיבוש באור יהודה יספר את סיפורה של המדינה. ממעברת סאקיה דרך המאבק שניהולו העולים שלא ייקחו אותם לערי הפיתוח בצפון ובדרום . בניית "בתי הרכבות" ועד המהפך החל משנות השמונים שהופסקה בניית הדירות ע"י משרד השיכון. בניית אזורי תעשיה, שכונת "נווה סביון".
 
יום  גיבוש באור יהודה
 
יום גיבוש בדגש על מנהיגות
תאורית התלות של פידלר מדברת על כך שיש מנהיג משימתי ויש מנהיג חברתי כאשר המצב יקבע איזה סגנון מנהיגות מתאימה יותר. כמו למשל שדוד המלך היה ידוע בתעוזה שלו וביכולתיו הצבאיות (משימתי) ובעוד שלמה המלך היה ידוע ביכולותיו החברתיות (מה עוד שהיו לו 1000 נשים) והוא היה חייב להפגין כישורים חברתיים מולן.
 
פעילות גיבוש לעובדים – לבדוק איזה ראש/ת עיר באור יהודה היו חברתים או משימתיים ע"פ המודל.  ראש העיר של אור יהודה בשנות השמונים היה עו"ד יצחק בוכובזה שלמרות שהפסיד פעם אחת התמודד וזכה שוב. דברו איתם על מנהיגות כחלק מהתמדה, מהתמודדות בזמן משבר.
 
 
בית צוותא לתרבות מתקדמת אור יהודה
 
 
יום כיף באור יהודה "בטעם בבלית"
בבית צוותא לתרבות מתקדמת ישנו "פרלמנט  עירקי" בניצוחו של סבח יוסף  שכיהן כחבר מועצה במשך 45 ויכול "לשפוך אור" על העבר והווה של העיר. 
 
ניתן להגיע למוזיאון המורשת ליהדות לוב או למוזיאון ליהדות בבל ולהכיר תרבות יהודית עשירה מאוד.לפרטים 03-533-9278
 
 
סדנת גיבוש ODT בפארק
ברחוב מרדכי בן פורת מול מוזיאון ליהדות בבל נמצא פארק רחב ידיים בו ניתן לעשות סדנאות סדנאות גיבוש לעובדים באור יהודה. במקרה הזה ניתן לעשות שם סדנת צחוק משחררת, תחרויות בין קבוצות בסגנון ODT, ואפילו להציב משימות לצוותים בסגנון :לרוץ למיליון" בפארק, סדנת עבודת צוות ועוד..
 
 
עושר קולינארי מיוחד
יום גיבוש לעובדים הוא גם מקום לפנק אותם באוכל טעים. בתוך אור יהודה ניתן למצוא מסעדות וותיקות כמו "מסעדת פרוק" לצד מסעדות באזור התעשייה החדש קפה לנדוור, אר קפה, בורגר וכמובן מסעדת עובד בכפר (באזור התעשיה הישן) רחוב חטיבת אלכסנדרוני 2  טלפון  03-634-6005
 
הופעה – סדנה – הרצאה במסעדה באור יהודה
אפשר להזמין ליום גיבוש באור יהודה גם מופע, הרצאות, סדנאות לצוות עובדים שמתאימה לחדר פרטי במסעדה:
 
מופע גרפולוגיה – שמחברת את העובדים/ות דרך הכתב. זה לצחוק על תכונות שכולנו מכירים. משחקים לפיתוח מצוינות, התדמית כפי שמעוברת בחתימה.
 
סדנת שפת גוף ותקשורת בין אישית – איך לקרוא את הצד השני, לשכנע, לגלות אמפטיה, לצחוק על שפת הגוף בין המינים, לתת טיפים לדייט ועוד..
 
הרצאה על עבודת צוות –חשיבות שיתוף פעולה בצוותים, שלבים בהקמת עבודת צוות ועוד..
 
 
 
 
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.