אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
יום גיבוש באור יהודה לעובדים מספק עושר קולינארי. פעילות יכולה להתחיל "בפרלמנט העיראקי"  להמשיך בארוחת צהרים במסעדת עובד בכפר, ביקור במוזיאון המורשת ליהדות לוב, או ליהודי בבל,  סדנת ODT בפארק, לצד סדנאות גיבוש ומוטיבציה לצוות.
 
 
פעילות גיבוש בטעם "קובה"
אם בין העובדים יש נציגות מעדות לוב, עיראק ותורכיה. אין ספק שהם יכולים להרגיש "בבית". יום גיבוש באור יהודה יספר את סיפורה של המדינה. ממעברת סאקיה דרך המאבק שניהולו העולים שלא ייקחו אותם לערי הפיתוח בצפון ובדרום . בניית "בתי הרכבות" ועד המהפך החל משנות השמונים שהופסקה בניית הדירות ע"י משרד השיכון. בניית אזורי תעשיה, שכונת "נווה סביון".
 
יום  גיבוש באור יהודה
 
יום גיבוש בדגש על מנהיגות
תאורית התלות של פידלר מדברת על כך שיש מנהיג משימתי ויש מנהיג חברתי כאשר המצב יקבע איזה סגנון מנהיגות מתאימה יותר. כמו למשל שדוד המלך היה ידוע בתעוזה שלו וביכולתיו הצבאיות (משימתי) ובעוד שלמה המלך היה ידוע ביכולותיו החברתיות (מה עוד שהיו לו 1000 נשים) והוא היה חייב להפגין כישורים חברתיים מולן.
 
פעילות גיבוש לעובדים – לבדוק איזה ראש/ת עיר באור יהודה היו חברתים או משימתיים ע"פ המודל.  ראש העיר של אור יהודה בשנות השמונים היה עו"ד יצחק בוכובזה שלמרות שהפסיד פעם אחת התמודד וזכה שוב. דברו איתם על מנהיגות כחלק מהתמדה, מהתמודדות בזמן משבר.
 
 
בית צוותא לתרבות מתקדמת אור יהודה
 
 
יום כיף באור יהודה "בטעם בבלית"
בבית צוותא לתרבות מתקדמת ישנו "פרלמנט  עירקי" בניצוחו של סבח יוסף  שכיהן כחבר מועצה במשך 45 ויכול "לשפוך אור" על העבר והווה של העיר. 
 
ניתן להגיע למוזיאון המורשת ליהדות לוב או למוזיאון ליהדות בבל ולהכיר תרבות יהודית עשירה מאוד.לפרטים 03-533-9278
 
 
סדנת גיבוש ODT בפארק
ברחוב מרדכי בן פורת מול מוזיאון ליהדות בבל נמצא פארק רחב ידיים בו ניתן לעשות סדנאות סדנאות גיבוש לעובדים באור יהודה. במקרה הזה ניתן לעשות שם סדנת צחוק משחררת, תחרויות בין קבוצות בסגנון ODT, ואפילו להציב משימות לצוותים בסגנון :לרוץ למיליון" בפארק, סדנת עבודת צוות ועוד..
 
 
עושר קולינארי מיוחד
יום גיבוש לעובדים הוא גם מקום לפנק אותם באוכל טעים. בתוך אור יהודה ניתן למצוא מסעדות וותיקות כמו "מסעדת פרוק" לצד מסעדות באזור התעשייה החדש קפה לנדוור, אר קפה, בורגר וכמובן מסעדת עובד בכפר (באזור התעשיה הישן) רחוב חטיבת אלכסנדרוני 2  טלפון  03-634-6005
 
הופעה – סדנה – הרצאה במסעדה באור יהודה
אפשר להזמין ליום גיבוש באור יהודה גם מופע, הרצאות, סדנאות לצוות עובדים שמתאימה לחדר פרטי במסעדה:
 
מופע גרפולוגיה – שמחברת את העובדים/ות דרך הכתב. זה לצחוק על תכונות שכולנו מכירים. משחקים לפיתוח מצוינות, התדמית כפי שמעוברת בחתימה.
 
סדנת שפת גוף ותקשורת בין אישית – איך לקרוא את הצד השני, לשכנע, לגלות אמפטיה, לצחוק על שפת הגוף בין המינים, לתת טיפים לדייט ועוד..
 
הרצאה על עבודת צוות –חשיבות שיתוף פעולה בצוותים, שלבים בהקמת עבודת צוות ועוד..
 
 
 
 
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! הלקוחות יצאו עם חיוך על הפנים
אחד הכלים הכי חזקים היום לקבלת שת"פ בצוות ומלקוחות עוברת דרך סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! ברגע שתשלבו הומור בשיחות שלכם ובפגישות שלכם -הם יהיו יותר נעימות כפיות גם לכם וגם לצד השני, שת"פ יגדל והתקשורת ביניכם תהיה מהנה ומוצלחת יותר. מה מיוחד בסדנה זו ? מעביר את הסדנה סטנדאפיסט ותסריטאי קומי המשלב בסדנה קטעי סטנד-אפ מתוך הופעות מקצועיות -כך שצחוק והנאה מובטחים לכם ובנוסף הכלים המעוברים בסדנה מגיעים ממקור ראשון ומניסיון של 15 שנה בהופעות סטנד-אפ על במה ברחבי הארץ, תכניות טלוויזיה ואירועים פרטיים. סוג האירוע- סדנה מגבשת המתאימה לתחום המכירות והשירות, פיתוח צוותים, כנסים עסקים, ימי כיף לעובדים, טקסי עובד מצטיין, מסיבות פרידה. קהל יעד – עובדים מכלל שכבות הארגון וותיקים וחדשים, מנהלים בכירים ועד עובדי היצור. מטרות הסדנא – קבלת כלים בסיסיים איך לשלב הומור בתקשורת מול: עובדים, מנהלים, לקוחות ואפילו החמות האישה והילדים בשיחות, פגישות כנסים, ישיבות. במקום העבודה ומחוצה.
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.