אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
פעילות גיבוש לעובדים כשיש יום כיף מצריך חוויה רגשית מחברת. טיול במנזר השתקנים, סיור במיני ישראל, האנדרטה לחיל השריון לצד סדנאות עבודת צוות, מופע גרפולוגי, סדנת צחוק, הרצאה שפת גוף יכולים לתת ערך מוסף אדיר.
 
ימי כיף בלטרון יכולים לשלב בתוכם מקום למורשת ולזהות ישראלית ציונית כמו החוויה הויזואלית במיני ישראל והאדרך מנזר השתקנים ועד אכילת ארוחת צהרים במסעדת אסא המפורסמת ולמי שלא יודע היום ניתן לשלם בכרטיס האשראי. בקלות ניתן לעשות יום גיבוש חלקי או שלם במקום.  
 
 
יום גיבוש במנזר השתקנים – לאוהבים שלא מסוגלים לשתוק
ידעתם שנזירות הן אלה שקנו את השטח בסוף המאה השמונה עשרה? אז מה הפלא כשהגיעו גברים נזרים היה קל להפוך את המקום הפך "למנזר השתקנים". ידעתם ששמו המלא של מבצר לטרון היה "לה טורון דה שבלייה"?
 
המקום מסמל פשטות וטבעיות שכן הנזרים הם צמחונים, מגדלים עצי זית, מדברים מעט, עורכים תפילות, לומדים עושים מדיטציה. כדי להיות חבר במנזר הם צריכים לעבור תקופת ניסיון של שש שנים. במקום יש חנות בוטיק לממכר יין, דבש, זיתים ועוד..  
 
אחד מהמקומות המיוחדים במנזר הוא "גן האחווה" שבו מוצבת אנדרטה המסמלת כי "איש באמונתו יחיה" המייצגת את שלושת הדתות. לסיום הכינו הפתעה לעובדים והזמינו  סדנת תקשורת בין אישית לצוות או סדנת שפת גוף למנהלים/ות שתתמקד בהעברת מסרים אפקטיבית כשלא מדברים, טיפים לקריאת שפת גוף ורושם ראשוני.
 
יום גיבוש בפארק לטרון מרכז מבקרים – השראה על מנהיגות
ניתן להתחיל יום כיף בפארק לטרון  בגג תצפית המשקיף על עמק איילון,  במוזיאון  העובדים והמנהלים יוכלו לראות את אוסף רכבים קרביים משוריינים. המגוון בעולם הכולל טנקים ורכבים משוריינים, "מוזיאון הלוחם היהודי" לזכרם של 250,000 חיילים/ות שנפלו במלחמה העולם השניה, מרכז המבקרים בפארק לטרון תוכלו לקבל הדרכות וסיורים .  למידע צרו קשר 08-6307400 או 08-6307401
 
 
יום כיף לעובדים בפארק מיני ישראל – לראות ולהאמין
ימי גיבוש במיני ישראל כי המקום מספק שלל פתרונות אם לקבוצות גדולות או קבוצות קטנות לצוותים גדולים או לצוות קטן. מול עמק איילון
 
המקום פורס לפני עובדים/ות  מנהלים/ות את מדינת ישראל לאורכה ולרוחבה בצורה עוצרת נשימה ומספק פתרונות קולינארים מגוונים, כמו כן יש אמפיתיאטרון שניתן לעשות בו הופעות חיות לאירוע עסקי. אולם האירועים אטורה פתרון קלסי כשיש עשרות עובדים/ות שצריך להאכיל אותם ולבדר אותם. אטרקציה הכוללת שיט באגם מלכותי במקום, מקומות חנייה מוסדרים. המיקום שלו בין ירושלים לכביש 1 עוזר במידה ויש עובדים מירושלים ותל אביב שצריכים להיפגש באמצע.  לפרטים צרו קשר 1700-559559 או 072-3970617 
 
 
רעיונות לסדנאות – הרצאות – הופעות במרכז לטרון
ניתן לשלב מגוון הרצאות לעובדים, סדנאות לצוותים, הופעות למנהלים שיהווה ערך מרכזי ליום גיבוש. לפניך שלל הצעות שניתן לשלב בהתאם לקונספט של היום:
 
1.סדנת עבודת צוות בלטרון – המטרה היא ליצור חיבור חזק יותר בין העובדים/ות ובין המנהלים/ות לצוות.  תחרויות, הכרות דרך משימות משותפות, חיזוק שיתוף הפעולה, שלבים וקונפליקטים בעבודת צוות.
 
2.סדנת תקשורת בין אישית בלטרון – טיפים לשירות ומכירה ורושם חיובי, פענוח סגנונות תקשורת, שפת גוף בין המינים ועוד..
 
3.מופע גרפולוגי לעובדים בלטרון – חוויה מוחשית מיוחדת שבה העובדים/ות יכירו אחד את השני דרך החתימות, השרבוטים וכתב יד ויצחקו על התכונות שכולם נתקלים בהם.
 
4.סדנאות צחוק בלטרון – לשחרר ולצחוק על הדברים שמרגיזים פחות או יותר. משחקי אימפרוביזציה ואלתור, מעגלי צחוק ותחרויות צחוק.
 
5.הרצאה על ניהול זמן ולחץ ושחיקה במיני ישראל – פתרונות שבהם ניתן לייצר ארגון טוב יותר לצד טיפים למיתון לחצים בעבודה ובחיים.
 
6.סדנת חדשנות ויצירתיות במיני ישראל – המקומות שבהם צריך ללחוץ כדי להוציא יצירתיות וחדשנות לעובדים ומנהלים.
 
7.מיקס שמחבר בין עולמות – בחרו שלושה נושאים שלדעתכם יהיו האפקטיבים ביותר לארגון, לחברה, לעובדים/ות, למנהלים/ות.
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
ערבי גיבוש / ערב גיבוש - פעילות משחררת מחברת ומצחיקה מאוד
ערבי גיבוש לצוות, לקבוצות, לחברות. רעיונות, הרצאות, סדנאות, אטרקציות, הופעות, 050-5711160 יובל בן בסט. משחק אלתור, גרפולוג לערב גיבוש, מפעיל סדנת צחוק, שפת גוף בזוגיות, תיפוף, אימפרוביזציה ויצירתיות, משחקי חברה, פיתוח עבודת צוות, תחרויות, פעילויות. אין כמו ערבי גיבוש לקבוצות להדגיש את החזון המטרות והיעדים (בקצרה) לצד ערב שכולו חוויה וכיף לעובדות ולעובדים. כאשר החזון הוא למען מטרה נעלה, כזה שיכול לעזור לאנשים אחרים, ההתגייסות של הצוות וההשקעה הפיזית והנפשית שהם יסכימו להשקיע תהיה רבה לאין ערך מתוספת משכורת. ערב חברתי לעובדים יכול לקדם את המוטיבציה מול ראש הצוות. כאשר העובדים/ות יראו וירגישו עד כמה המנהל/ת עשו הכל כדי שהאירוע יהיה מוצלח. הזמנת הרצאה או סדנה בנושא מוטיבציה יכולה להתאים במיוחד אם יש סקרנות בקרב העובדים/ות לתחום זה. יש לשקול ולהתייעץ אם זה באמת התוכן המתאים עבור ערב גיבוש, כי בסוף המטרה היא החוויה, השחרור, הכיף, הצחוק, "ותחושת הביחד".
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.