אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
פעילות מפתיעה לצוות במושב עובדים. ימי גיבוש בבאר טוביה  הפכו לטרנד כאשר קבוצות עובדים מגיעות לערוך סיור / טיול במקום ומגלים סיפור על חבל ארץ נשכח. הרצאות, הופעות, סדנאות מעשירות ומשחררות יכולות להיות חלק מיום גיבוש.
 
באר טוביה – מושב עובדים עם השראה לצוותים
 
השראה על התמדה ונחישות מצד מנהלים/ות צוותים הם חלק חשוב להצלחה של ארגון. באר טוביה הוקמה מחדש לאחר מאורעות ב-1929 ע"י "קרן עזרה" שמטרתה הייתה להקים שוב את היישוב.
 
השראה על תחושת הוגנות מגדילה את המוטיבציה – בין 1948-1953 הוחלט שכל המתיישבים החדשים והוותיקים יקבלו 53 דונם כל אחד/ת בלי אפליה.
 
השראה על מסירות והקרבה – לאחר מלחמת השחרור נמסרו חלקים מאדמות המושב לטובת בניית העיר קריית מלאכי.
טיפ ליום גיבוש – בקשו מהעובדים לקרוא על ההיסטוריה של באר טוביה ואיפה מאורעות הישוב "פוגשים" אותם בחיים הפרטיים או בעבודה.  תנו להם רמזים, מוטיבציה, הוגנות, התמדה.
 
 
סיור בארכיון באר טוביה
הארכיון מספר את סיפור המושבה ויש בו שלושה חדרים. ישנו חדר מרכזי שבו מוצגות תערוכות מתחלפות ובחדר נוסף מוצג חיי היום יום של החקלאים במקום. עוד חודר מוקדש לחורבן הישוב בשנת 1929.
 
 
מבצע חסידה – מצוינות חוכמה ותחכום
בשנת 1948 נחת מטוס אמריקאי בפאתי באר יעקב על המטוס היה נשק ותחמושת צ'כי שבא לעקוף את האמברגו הבריטי. תוך שעה ועשרים הנשק פורק ובעוד הבריטים מבררים מה קרה נאמר להם שהגיע מטוס בלילה נאמר להם שזאת מתיחה של הראשון באפריל וכולם הוזמנו לארוחה דשנה.
 
 
בית המשטרה הבריטית 
אומנם המקום נטוש היום אבל פעם הוא שימש את המשטר הבריטי. היפה שהמבנה נשתמר מבחוץ בצורה נפלאה. חברי המשק מתכננים להפוך אותו למסעדה מה שזקוק לשינוי התבע.
 
 
אטרקציית מנחת מטוסים בבאר יעקב
כן כן שמעתם נכון. היה מנחת מטוסים של הבריטים ובסיור ניתן לראות כיצד העצים נשתלו בצורה סימטרית וביניהם המטוסים יכלו לעבור.
 
באר טוביה – סיפור של חלב וגבינות
ככול שתכנסו לתוך המושב תגלו משקי חלב כמנו "משק שמוליק" המפורסם וחוות לגידול סוסים, פרות ועוד..
 
 
מתחם הביציה  - המקום שבו חוגגים
מתחם הביציה עבר גילגולים שונים והיום הוא מארח את צעירי/ות הישוב ושם נערכות פעילות חברתיות, הופעות, הרצאות, סדנאות  במהלך השנה בין אם מדובר על חגים או אירועים חברתיים שמאורגן ע"י וועד.
 
הרצאה, סדנה, הופעה, מופע ליום גיבוש בבאר טוביה
ימי גיבוש יכולים לקבל תפנית כשמזמינים אומן אורח / מרצה או מפעיל כשהמטרה היא להעצים בידע חדש, לשחרר את הצוות או להתמקד בתקשרות ובעבודת הצוות בתוכו. לפניך מספר רעיונות שייתנו ערך מוסף חדש. ניתן לשלב עם ערב גיבוש צוות בבאר יעקב. 
 
1.מופע גרפולוגי – להכיר ולצחוק דרך כתב היד
 
2.הרצאה שפת גוף – לקרוא אחרת את הצד השני. טיפים לעבוד ולחיים.
 
3.סדנת צחוק – להכניס שמחה, שחרור ואופטימיות ליום גיבוש
 
4.סדנאות עבודת צוות - לתת לצוות להסכים על נורמות עבודה. 
 
5.פיתוח מצוינות אישית - הדרכים לצאת מאזור הנוחות. 
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
יום גיבוש לעובדים- workers DAY party
מנהל/ת רווחה ומשאבי אנוש! הפקת יום גיבוש כיף לעובדים מצריכה בחירת פעילות מחברת ושוברת שגרה, שתשמח ותפנק. לפניך מבחר רעיונות אופטימליים לבחירת הופעה, הרצאה, סדנא, אטרקציה, הפעלה, שיותאמו לקונספט האירוע ולאופי העובדים והמנהלים. חדרי מילוט – אחת מהאטרקציות ליום גיבוש הוא חדר מילוט (אסקייפ רום) שבו העובדים/ות נכנסים לחדר שבו הם צריכים לפתור חידה כדי להימלט. החדר יבחר בהתאם לכמות צוות עובדים, נושא שמעניין אותם והמקום בהתאם לשאר הפעילות באזור. סיור / טיול לעובדים- אין כמו טיול ביום כיף בכדי לגבש צוות סביב חוויה מלהיבה משותפת ומשתפת! רק לאחר אפיון קבוצות עובדים/ות כדאי לבחור במסלול מתאים. טיול לעובדים "מיטבי/ות לכת" - יש לבחור טיול קמפינג שיעשה להם טוב בגוף ובנשמה, אפשר לשלב להם סדנת שטח ODT הישרדות ולאיזון אירוח במאהל בדואי אותנטי. טיול לעובדים/ות "מיטבי לסת" - ניתן לערוך טיול קצר ולעצור במרכז המבקרים, מוזיאונים ומרכזי תרבות שמסמלים את הסצ'נה בישוב. ניתן לבחור נושא לטיול סביב קונספט כמו: מנהיגות, אהבה, מוטיבציה, יצירתיות וחדשנות ולסיים במסעדת גורמה או בתחרות בישול. רכיבה ביום גיבוש - "הן היו אז רוכבות כך ממעל, על סוסי אגודת "השומר" אך כיום- הן רוכבות על הבעל וחמור זה כבר עסק אחר.." כך בשיר המפורסם של יורם גאון "איפה הן הבחורות ההן". אז הגיעו הזמן להחזיר "עטרה ליושנה" ולגבש דרך נסיעה על אופנים, סגווי, ג'יפים, רינג'רים, טרקטרונים, וכמובן רכיבה על סוסים, גמלים וחמורים. שיט ליום כיף – אחד מהטרנדים הוותיקים הוא שייט על יאכטה שבו יש כל הפינוקים האפשריים. מצד שני שיט קייקים יכול להכניס אדרנלין וגיבוש כשרוצים להתמקד בעבודת צוות משותפת או במנהיגות של שייט מפרשיות. אקסטרים ביום גיבוש – לאוהבי/ות אתגרים בטבע שרוצים להתנסות ולהתגרות בחוקי הטבע: טיפוס הרים, טיסה בכדור פורח, סקי בגלבוע, קפיצת בנג'י "על החיים ועל המוות", הישרדות בטבע לצוות שהאדרנלין זורם אצלו חופשי "בדם". תחרויות ליום גיבוש -המירוץ למיליון, הישרדות, מאסטר שף, פיינטבול שיכניסו "פלפל מקסיקני" ויקדמו שיתוף פעולה ועבודת צוות בין העובדים/ות. להזמנת פעילות ליום כיף לעובדים התקשרו: 03-5590868 נייד 0505711160 (עד 20:00 בלילה).
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.