אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
כאשר עורכים פעילות לנשים צריך למצוא את הסדנה או ההרצאה המתאימה ביותר. לפעמים מה שמלהיב חברה אחת לצוות לא מלהיב את השנייה. סדנה מדהימה למחלקת כספים לא בהכרח תטעים למחלקת שירות לקוחות. הפיתרון סדנה מגוונת לערב צוות נשים שתתאים לעובדות שהן שונות האחת מהשנייה כך שכל אחת תוכל לקחת משהו אחר.

 
1. גרפולוגיה זוגיות וייצרים - דרך האותיות, המרחקים, והמילים
נגלה כיצד גרפולוגיה חושפת את עולם המיסתורין.  
על פי הציורים נמצא איזה חברה "חייה בסרטים"
נשרבט ואז נחליט מי זאת שהכי חופרות בצוות
 

 
2. שפת הגוף - שפת הגוף מסגירה את כל הסודות
בסדנא משעשעת נדגים ונעלה את המודעות לשפת גוף בחיים ובזוגיות
ואם תרצו תקבלו טיפים לסימנים של חוסר יושר ועצבנות.
 
3.יוגה צחוק - כשמשחקים ונהנים משתחרר הורמון הדופמין שיגרום לבנות להיות פשוט בעננים,
משחקי כריות, כיסאות והרבה צחוק דרך הבטן והבנות בצוות ירגישו איך האנרגיה פשוט פורצת.
 
4.קלפי פוינט אוף ויו - יש אפשרות שנביא איתנו קלפים ודרכם החברות יעצימו אחת את השניה
 
ערב צוות למנהלות ועובדות 
ערב צוות נשים שבו המנהלת משתתפת באופן פעיל יכולה לגרום לשבירת דיסטנס  זאת הזדמנות מעולה להציג עוד צדדים באישיות הן של החברות בצוות והן של המנהלת  יחס אישי, שילוב של הומור, אוכל טעים ומחר הצוות יחזור עם חיוך על הפנים.

 
לקבלת ייעוץ ורעיונות ניתן ליצור קשר ישירות לנייד 050-5711160 טלפון/פקס 03-5590868.
 
_____________________________________________
 
** הערה ** חוקרים מצאו שכאשר בנות שיחקו ואחת מהן נפצעה, המשחק הופסק, לאומת בנים שגם אם מישהו מהם נפצע באמצע, המשחק המשיך להישחק כמעט כרגיל.
 
ההבדלים הללו מציינים, למה נשים קל להם יותר להתגבש כקבוצה ומדוע לנשים יכולות מופלאה לתקשורת בין אישית לאומתינו הגברים.
 

 
** מבחינתנו פעילות לעובדים היא מטרה לעלות את תזרים העברת המידע בין כל הסובבות והסובבים.  למגוון של סדנאות לנשים לחצו על הקישור המסומן
 
 
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.