אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
ימי גיבוש בהרצליה
 
ימי גיבוש בהרצליה לצוות עובדים  בשרון בגלל ההשראה של חדשנות ויזמות שהעיר מעניקה. טיול / סיור ברחוב וויצמן, מסעדה עם חדר פרטי באזור תעשיה, אולמות לאירועים וכנסים בבית חיל האוויר, הרצאות, סדנאות, הופעות לצוותים.
 
החשיבות של הפקת ימי גיבוש לעובדים ידועה. זה המקום לחזק את החיבור והדבק בין חברי/ות צוות, לפרגן להם על הצלחות בחברה, לתת להם הרגשה כי יש הערכה מצד ההנהלה, לפנק אותם וליצור תחושה משפחתית.
 
 
העיר הרצליה התברכה בהרבה מאוד מוקדי בילוי יוקרתיים החל משייט על יאכטה במרינה דרך בתי המלון הידועים וכלה באזור תעשיה שוקק עם מסעדות רבות ומגוונות. לפניך רעיון ליום גיבוש שבו תוכל/י להפיק אותו בשלב ראשון בעצמך ולחסוך בעלויות.
 
 
 
להתחיל את היום בטיילת הרצליה
כדי להתחיל את היום בטיילת על שם נשיא מדינת ישראל לשעבר חיים הרצוג ז"ל. רבים לא מכירים את הטיילת החדשה. משם ניתן לראות את בתי המלונות המפורסמים שמארחים תיירים מחו"ל וקבוצות ספורט. 
 
 
 
כיצד לשלב יזמות ביום גיבוש בהרצליה
בשנת 1921 רכש יהושע חנקין כשש עשרה אלף דונם מהכפר אל – חראם ומהכפר ג'ליל.  בנובמבר 1924 עלו 7 חברי קבוצת החלוץ אל הקרקע אחד מאותם אנשים היו יצחק בינדר שבמרום שבו הוא גר ניתן לראות את השלט. אותם שבעה הביאו תוך מספר חודשים עוד מאה משפחות שקיבלו מגרשים. אתם יכולים מהעובדים/ות לשתף כיצד סיפור זה מתחבר להם עם יזמות ופרודוקטיביות בעבודה.
 
 
יום גיבוש בהרצליה בדגש על יצירתיות
במסגרת ארגון "ההגנה" וכדי להתאמן כל כלי נשק הפכו את המנהרה הרומות לאתר למחנה אימונים ומטווחים כשבמקביל עסקו תושבי/ות המשובה בקליטה של "ספינות מעפילים". את האנדרטה ניתן לראות בכניסה לישוב. יצירתיות היא יכולת להמציא ולפתח רעיונות מקורים. בקשו מכל עובד/ת לחשוב כיצד יצירתיות כפי שגילו אותם המתיישבים הראשונים יכולה לקבל ביטוי במקום העבודה.
 
 
יום גיבוש בהרצליה בדגש על חגיגת הצלחות וכישלונות
בבית הספר העממי מציינים את היום שבו תל חי נפלה ואת מותו של טרומפלדור דרך יום ספורט. בעבר בית הספר שימש סוחרים, פועלים לשמיעת הרצאות. דרך ימי כיף, נופש אפשר להעביר לעובדים/ות סדנאות גיבוש, הרצאות העשרה, מופע חוויתי ומשחרר. העבירו לצוות בווטס אפ את האמרה "חייב אדם לעשות כל מה שבידו כדי לחיות בהתאם ליסוד המעולה שבו". חלקו אותם לזוגות או קבוצות כשהם צריכים להבהיר את המשמעות מאחורי המשפט.
 
 
ימי עיון – כנסים מקצועיים, ימי כיף בהרצליה
בית חיל האוויר בהרצליה הוא מקום מצויין שבו ניתן להשכיר חדרי הרצאות עבוד סדנאות לעובדים, הרצאות ללקוחות, מופעים לצוותים.  ניתן להזמין לאירוע מרצה, אומן, מפעיל בכדי לשדרג את האירוע למעשיר, מחבר וחוויתי. טלפון לבירורים 09-9566350
 
 
חוויה קולנירית באזור התעשיה
לאורך אזור התעשיה ניתן למצוא מסעדות עם חדרים פרטים ומגוון של תפריטים החל מהמטבח האסייתי ועד הגריל הדרום אמריכאי. חשוב למצוא את מסעדה שמתאימה לטעם ושל העובדים/ות. 
 
 
מופע – הרצאה – סדנה לעובדים בהרצליה
גם עובדים/ות אוהבים גיוון! אחת מהדרכים לעשות זאת היא להזמין אומן / מרצה / מפעיל /מנחה עבור ימי גיבוש בהרצליה עם פעילות לעובדים.לפניך מספר רעיונותלת  הפקת ימי גיבוש לעובדים דור
 
1.מופע גרפולוגי בהרצליה – הזמנת גרפולוג שיחבר ויצחיק את העובדים דרך כתב היד.
 
2.הרצאה שפת גוף בהרצליה – כיצד לקרוא נכון יותר את הצד השני בין אם הוא גבר או אישה לדייט עסקי או זוגי.
 
3.סדנת צחוק לעובדים בהרצליה -  לשחרר את העובדים/ות דרך משחקי תפקידים.
 
4.סדנאות עבודת צוות – לשיפור שיתוף הפעולה והסכמה על נורמות עבודה.
 
5.הרצאה על חדשנות ויצירתיות – צוותים שהפכו עולמות כדי להצליח.
 
ואם תרצו שהעובדים/ות יצלמו תמונה כזאת.. בחרו ימי גיבוש בהרצליה!
 
 
 ימי גיבוש בהרצליה
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.