אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
ימי גיבוש בהרצליה לצוות עובדים  בשרון בגלל ההשראה של חדשנות ויזמות שהעיר מעניקה. טיול / סיור ברחוב וויצמן, מסעדה עם חדר פרטי באזור תעשיה, אולמות לאירועים וכנסים בבית חיל האוויר, הרצאות, סדנאות, הופעות לצוותים.
 
החשיבות של הפקת ימי גיבוש לעובדים ידועה. זה המקום לחזק את החיבור והדבק בין חברי/ות צוות, לפרגן להם על הצלחות בחברה, לתת להם הרגשה כי יש הערכה מצד ההנהלה, לפנק אותם וליצור תחושה משפחתית.
 
העיר הרצליה התברכה בהרבה מאוד מוקדי בילוי יוקרתיים החל משייט על יאכטה במרינה דרך בתי המלון הידועים וכלה באזור תעשיה שוקק עם מסעדות רבות ומגוונות.  לפניך רעיון ליום גיבוש שבו תוכל/י להפיק אותו בשלב ראשון בעצמך ולחסוך בעלויות.
 
 
כיצד לשלב יזמות ביום גיבוש בהרצליה
בשנת 1921 רכש יהושע חנקין כשש עשרה אלף דונם מהכפר אל – חראם ומהכפר ג'ליל.  בנובמבר 1924 עלו 7 חברי קבוצת החלוץ אל הקרקע אחד מאותם אנשים היו יצחק בינדר שבמרום שבו הוא גר ניתן לראות את השלט. אותם שבעה הביאו תוך מספר חודשים עוד מאה משפחות שקיבלו מגרשים. אתם יכולים מהעובדים/ות לשתף כיצד סיפור זה מתחבר להם עם יזמות ופרודוקטיביות בעבודה.
 
 
יום גיבוש בהרצליה בדגש על יצירתיות
במסגרת ארגון "ההגנה" וכדי להתאמן כל כלי נשק הפכו את המנהרה הרומות לאתר למחנה אימונים ומטווחים כשבמקביל עסקו תושבי/ות המשובה בקליטה של "ספינות מעפילים". את האנדרטה ניתן לראות בכניסה לישוב. יצירתיות היא יכולת להמציא ולפתח רעיונות מקורים. בקשו מכל עובד/ת לחשוב כיצד יצירתיות כפי שגילו אותם המתיישבים הראשונים יכולה לקבל ביטוי במקום העבודה.
 
 
יום גיבוש בהרצליה בדגש על חגיגת הצלחות וכישלונות
בבית הספר העממי מציינים את היום שבו תל חי נפלה ואת מותו של טרומפלדור דרך יום ספורט. בעבר בית הספר שימש סוחרים, פועלים לשמיעת הרצאות. דרך ימי כיף, נופש אפשר להעביר לעובדים/ות סדנאות גיבוש, הרצאות העשרה, מופע חוויתי ומשחרר. העבירו לצוות בווטס אפ את האמרה "חייב אדם לעשות כל מה שבידו כדי לחיות בהתאם ליסוד המעולה שבו". חלקו אותם לזוגות או קבוצות כשהם צריכים להבהיר את המשמעות מאחורי המשפט.
 
 
ימי עיון – כנסים מקצועיים, ימי כיף בהרצליה
בית חיל האוויר בהרצליה הוא מקום מצויין שבו ניתן להשכיר חדרי הרצאות עבוד סדנאות לעובדים, הרצאות ללקוחות, מופעים לצוותים.  ניתן להזמין לאירוע מרצה, אומן, מפעיל בכדי לשדרג את האירוע למעשיר, מחבר וחוויתי. טלפון לבירורים 09-9566350
 
 
מופע – הרצאה – סדנה לעובדים בהרצליה
גם עובדים/ות אוהבים גיוון! אחת מהדרכים לעשות זאת היא להזמין אומן / מרצה / מפעיל /מנחה עבור ימי גיבוש בהרצליה עם פעילות לעובדים.לפניך מספר רעיונותלת  הפקת ימי גיבוש לעובדים דור
 
1.מופע גרפולוגי בהרצליה – הזמנת גרפולוג שיחבר ויצחיק את העובדים דרך כתב היד.
 
2.הרצאה שפת גוף בהרצליה – כיצד לקרוא נכון יותר את הצד השני בין אם הוא גבר או אישה לדייט עסקי או זוגי.
 
3.סדנת צחוק לעובדים בהרצליה -  לשחרר את העובדים/ות דרך משחקי תפקידים.
 
4.סדנאות עבודת צוות – לשיפור שיתוף הפעולה והסכמה על נורמות עבודה.
 
5.הרצאה על חדשנות ויצירתיות – צוותים שהפכו עולמות כדי להצליח.
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
ערבי גיבוש / ערב גיבוש - פעילות משחררת מחברת ומצחיקה מאוד
ערבי גיבוש לצוות, לקבוצות, לחברות. רעיונות, הרצאות, סדנאות, אטרקציות, הופעות, 050-5711160 יובל בן בסט. משחק אלתור, גרפולוג לערב גיבוש, מפעיל סדנת צחוק, שפת גוף בזוגיות, תיפוף, אימפרוביזציה ויצירתיות, משחקי חברה, פיתוח עבודת צוות, תחרויות, פעילויות.
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.