אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
במקום לקחת את העובדים לחופשת סקי בבולגריה או לנופש במרוקו הזמינו להם יום גיבוש בקריית אונו. עיר קטנה ומקסימה עם מספר אטרקציות לצוותים. קרוב מאוד למרכז. ניתן להזמין הפעלות, סדנאות. הרצאות לעובדים/ות
 
 
העבר של העיר.
 
שמה של העיר לקוח מתוך המקרא "ובני אלפעל עבר ומשעם ושמד הוא בנה את אונו ואת לד ובנתיה". העיר מוזכרת בתנ"ך והן ע"י חז"ל.  בשנת 1939 38 משפחות התאגדו קנו אדמות ליד כפר אז"ר ושמה הראשוני היה "כפר אונו". בשנות החמישים הוקמה מעברה ובשנת 1954 החליטה המושבה להיקרא קריית אונו ועל ידי כך להבדל את עצמה מכפר אז"ר ורמת אפעל ולפרוש מהמועצה האזורית..  בשנת 1992 קרית אונו הופכת לעיר.
 
יום גיבוש בקריית אונו
 
פעילות לעובדים בקרית אונו שאוהבים לשיר
לאוהבי תרבות ושירה אפשר להביא קבוצת עובדים אל רחוב מיכאל וולך. לא הרבה יודעים אבל אביה של המשוררת יונה וולך היה ממקימי קריית אונו ועל שמו יש רחוב. ברחוב לוי אשכול קיים גן פסלים על שמה של יונה וולך. ניתן להגיע עם מספר שירים כמו " אדם צובר זיכרונות",  "אני שוב מתאהב" , "אפשרות שהוחמצה".
 
 
פעילות לעבדים שאוהבים טבע
חשפו לפניהם את סיפורו של "העץ הבודד "שהיה עץ שקמה שטופח ע"י אריה קוניקוב בתוך פרדס. בשנת 2002 כתוצאה ממזג אוויר חורפי וגשום העץ קרס ונטעו במקומו עץ חדש. במקום יש פארק בשם "פארק רייספלד" ושם ניתן לעשות פעילות ODT לעובדים/ות.
 
 
פעילות לעובדים/ות בדגש על מורשת והיסטוריה
ברחוב המייסדים יש לוח שמנציח את שמות מייסדי/ות המושבה. כמו כן ניתן להגיע אל גן הגיבורים ובו שמות בני המקום שנפלו בשלל מערכות ישראל. אנדרטת הצריח וגל האבנים לזכרו של מירון אלתגר שנפל במלחמת יום הכיפורים. אנדרטת אברהם בן-נון שנהרג בהפגזה של הירדנים בשנת 1968 גינת נתי לזכרו של נתן (נתי) יהב שנפל במלחמת לבנון השנייה עם עוד שמונה מחייליו. גן כתי וגיורא.  כתריאל נהרג בהיתקלות עם מחבלים בלבנון שנת 1974 וגיורא חגי שנפל במלחמת יום הכיפורים בקרב על "החווה הסינית".  
 
 
מקומות בילוי בקריית אונו
יום גיבוש בקרית אונו אם מספר אטרקציות לעובדים:
יובלים סנטר - צמוד לפארק ישנם מספר מסעדות. 
מסעדה שמאוד מצליחה בקריית אונו היא מסעדת קיסו היפנית. המסעדה לא כשרה. טלפון להזמנות.  03-7501111. רחוב דרך רפאל איתן 1.
 
הקריה האקדמית אונו- כדאי מאוד לקראות כיצד התפתחה המכללה. 
03-531-1888 רחוב צה"ל 104. 
 
 
מופע / הרצאה / סדנה ליום גיבוש בקריית אונו
 
1.מופע גרפולוגי לעובדים –  הופעה מצחיקה ומשעשעת שמביא לקדמת הבמה את אותם התכונות שמאתגרות אותנו ביום יום. הזדמנות מיוחדת לצחוק ולהכיר את העובדים/ות דרך הכתב.
 
2. הרצאה שפת גוף – כיצד שפת גוף שלנו משפיע על הסביבה. מרצה שייתן טיפים לאנשי מכירות ושירות, סגנונות תקשורת. שפת גוף בין המינים אופציה.
 
3.סדנת צחוק – פעילות עם מפעיל לצוות שישחרר דרך משחקי צחוק ואימפרוביזציה.
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
יום גיבוש לעובדים- workers DAY party
מנהל/ת רווחה ומשאבי אנוש! הפקת יום גיבוש כיף לעובדים מצריכה בחירת פעילות מחברת ושוברת שגרה, שתשמח ותפנק. לפניך מבחר רעיונות אופטימליים לבחירת הופעה, הרצאה, סדנא, אטרקציה, הפעלה, שיותאמו לקונספט האירוע ולאופי העובדים והמנהלים..
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.