אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
יום גיבוש בקרית גת
 
לפעמים דווקא אירוע חברה יכול להיות במקום שלא כולם מכירים/ות. ימי גיבוש בקרית גת לעובדים יכול להיות הפתעה מרעננת. פרק פ"ז  יכול להיות מקום נהדר לפעילות ODT  לצוות. באמפיתאטרון  מתקיימים אירועים והופעות בהשתתפות אלפי בני אדם וכדאי לעקוב דרך אתר העירייה.
 
.
רגע היסטורי על קרית גת
העיר הוקמה כמעברה בשנת 1954. במקור חשבו ששם שכנה העיר הפלישתית גת כיום נמצא כי בתל צפית שהיא תשעה קילומטר מקרית גת הייתה קיימת העיר העתיקה.  הידעתם כי לעיר הגיעו עליה משלושים וחמש מדינות שונות?. בשנת 1958 הפכה למועצה מקומית ובשנת 1972 הוכרזה כעיר.
 
 
להתחיל יום גיבוש בפארק התעשייה
אחת מהייתרונות של העיר קרית גת זה פארק התעשיה שלה. שבה מוצבת גם חברת אינטל. חברת אינטל העולמית שמה את משכנה בקרית גת כאשר נבנתה בין השנים 1996-1999כשהקימה מפעל בתוך פארק תעשייתי בקרית גת שכיום מאכלס 3300 עובדים/ות.
 
אנשי חינוך, תלמידים/ות מכיתות ט', אנשי אקדמיה ועוד מגיעים בימי גיבוש וכיף למפעל ללמוד ולקבל השראה בתחום החינוך המדעי והטכנולוגי. בתוך הפארק בן 50 דונם ניתן למצוא מתקני שעשועים, מסלולי רכיבה.. שווה ללכת אל "חרבת פאטוס" שבה נתגלתה באחרונה רצפה מפסיפס ביזנטי יפיפייה.  
 
 
טיילת המלך חסן השני
טיול לעובדים עוזר מאוד הן בגיבוש והן ביציאה מהשגרה. הטיילת שאורכה כשלושה קילומטר נמצאת בתוך העיר קרית גת. כדאי לקחת את העובדים/ות לאנדרטה על שם חסן השני מלך מרוקו ששלט בין השנים 1961-1999 והיטיב עם יהודי מרוקו. נפטר כשהוא בן 70. אם יש נציגות "מרוקאית" בקשו מהעובדים לבדוק בבית אם יש למישהו סיפור אישי שקשור למלך מרוקו. אפשר גם לתת לעובדים/ות לתכנן יום גיבוש חברה
 
טיול מורשת לישוב
טיול שמחבר בין העובדים/ות למקום שבו הם גרים הוא חשוב ויש לזה ערך מוסף גדול. אם צוות עובד בפארק התעשייה כדאי לעשות טיול בתוך קרית גת. להציג את המרכז הקהילתי לצד ביקור  באנדרטה לזכר הנופלים בכניסה לישוב..
 
 
פארקים לעשיית סדנאות ODT
בית ג'וברין זכורה מהשיר של שלמה ארצי. רק 13 ק"מ מפריד בינה לבין קרית גת. כדאי לעשות סיור ולראות את האמפיתאטרון מהתקופה הרומית, שרידי הכנסיה מהתקופה הצלבנית. מזרח לקריית גת נמצא "יער המלאכים" אשר נמצא על פני 7000 דונם לאורכו ניתן למצוא אתרים ארכיאולוגים, שולחנות פיקניק שיכולים להתאים לארוחה בוקר קבוצתית.
 
ימי גיבוש בקרית גת ובכלל מצריכים פעילות אתגרית שתגבש, תעצים ותשחרר. סדנאות ODT בפארק הם תופסים חלק חשוב כשעורכים ימי כיף למנהלים/ותאו לעובדים/ות.
 
סדנה לעובדים בקרית גת
סדנאות עבודת צוות – מתאימים לגיבוש קבוצתי תוך שימת דגש על חיזוק שיתוף הפעולה ונורמות עבודה מוסכמות.
 
הרצאה לעובדים בקרית גת
הרצאה בתקשורת בין אישית – מרצה שיתמקד בחיזוק החיבור תוך נתינת טיפים על קריאת שפת גוף וסגנונות תקשורת מגוונים.
 
מופע לעובדים בקרית גת
הופעה גרפולוגית לעובדים – מופע סוחף ומשעשע על מסתורי כתב היד לצד משחקון לפיתוח מצוינות ועבודת צוות.
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
ערבי גיבוש / ערב גיבוש - פעילות משחררת מחברת ומצחיקה מאוד
ערבי גיבוש לצוות, לקבוצות, לחברות. רעיונות, הרצאות, סדנאות, אטרקציות, הופעות, 050-5711160 יובל בן בסט. משחק אלתור, גרפולוג לערב גיבוש, מפעיל סדנת צחוק, שפת גוף בזוגיות, תיפוף, אימפרוביזציה ויצירתיות, משחקי חברה, פיתוח עבודת צוות, תחרויות, פעילויות. אין כמו ערבי גיבוש לקבוצות להדגיש את החזון המטרות והיעדים (בקצרה) לצד ערב שכולו חוויה וכיף לעובדות ולעובדים. כאשר החזון הוא למען מטרה נעלה, כזה שיכול לעזור לאנשים אחרים, ההתגייסות של הצוות וההשקעה הפיזית והנפשית שהם יסכימו להשקיע תהיה רבה לאין ערך מתוספת משכורת. ערב חברתי לעובדים יכול לקדם את המוטיבציה מול ראש הצוות. כאשר העובדים/ות יראו וירגישו עד כמה המנהל/ת עשו הכל כדי שהאירוע יהיה מוצלח. הזמנת הרצאה או סדנה בנושא מוטיבציה יכולה להתאים במיוחד אם יש סקרנות בקרב העובדים/ות לתחום זה. יש לשקול ולהתייעץ אם זה באמת התוכן המתאים עבור ערב גיבוש, כי בסוף המטרה היא החוויה, השחרור, הכיף, הצחוק, "ותחושת הביחד".
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.