אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
יום גיבוש בקרית גת
 
לפעמים דווקא אירוע חברה יכול להיות במקום שלא כולם מכירים/ות. ימי גיבוש בקרית גת לעובדים יכול להיות הפתעה מרעננת. פרק פ"ז  יכול להיות מקום נהדר לפעילות ODT  לצוות. באמפיתאטרון  מתקיימים אירועים והופעות בהשתתפות אלפי בני אדם וכדאי לעקוב דרך אתר העירייה.
 
.
רגע היסטורי על קרית גת
העיר הוקמה כמעברה בשנת 1954. במקור חשבו ששם שכנה העיר הפלישתית גת כיום נמצא כי בתל צפית שהיא תשעה קילומטר מקרית גת הייתה קיימת העיר העתיקה.  הידעתם כי לעיר הגיעו עליה משלושים וחמש מדינות שונות?. בשנת 1958 הפכה למועצה מקומית ובשנת 1972 הוכרזה כעיר.
 
 
להתחיל יום גיבוש בפארק התעשייה
אחת מהייתרונות של העיר קרית גת זה פארק התעשיה שלה. שבה מוצבת גם חברת אינטל. חברת אינטל העולמית שמה את משכנה בקרית גת כאשר נבנתה בין השנים 1996-1999כשהקימה מפעל בתוך פארק תעשייתי בקרית גת שכיום מאכלס 3300 עובדים/ות.
 
אנשי חינוך, תלמידים/ות מכיתות ט', אנשי אקדמיה ועוד מגיעים בימי גיבוש וכיף למפעל ללמוד ולקבל השראה בתחום החינוך המדעי והטכנולוגי. בתוך הפארק בן 50 דונם ניתן למצוא מתקני שעשועים, מסלולי רכיבה.. שווה ללכת אל "חרבת פאטוס" שבה נתגלתה באחרונה רצפה מפסיפס ביזנטי יפיפייה.  
 
 
טיילת המלך חסן השני
טיול לעובדים עוזר מאוד הן בגיבוש והן ביציאה מהשגרה. הטיילת שאורכה כשלושה קילומטר נמצאת בתוך העיר קרית גת. כדאי לקחת את העובדים/ות לאנדרטה על שם חסן השני מלך מרוקו ששלט בין השנים 1961-1999 והיטיב עם יהודי מרוקו. נפטר כשהוא בן 70. אם יש נציגות "מרוקאית" בקשו מהעובדים לבדוק בבית אם יש למישהו סיפור אישי שקשור למלך מרוקו. אפשר גם לתת לעובדים/ות לתכנן יום גיבוש חברה
 
טיול מורשת לישוב
טיול שמחבר בין העובדים/ות למקום שבו הם גרים הוא חשוב ויש לזה ערך מוסף גדול. אם צוות עובד בפארק התעשייה כדאי לעשות טיול בתוך קרית גת. להציג את המרכז הקהילתי לצד ביקור  באנדרטה לזכר הנופלים בכניסה לישוב..
 
 
פארקים לעשיית סדנאות ODT
בית ג'וברין זכורה מהשיר של שלמה ארצי. רק 13 ק"מ מפריד בינה לבין קרית גת. כדאי לעשות סיור ולראות את האמפיתאטרון מהתקופה הרומית, שרידי הכנסיה מהתקופה הצלבנית. מזרח לקריית גת נמצא "יער המלאכים" אשר נמצא על פני 7000 דונם לאורכו ניתן למצוא אתרים ארכיאולוגים, שולחנות פיקניק שיכולים להתאים לארוחה בוקר קבוצתית.
 
ימי גיבוש בקרית גת ובכלל מצריכים פעילות אתגרית שתגבש, תעצים ותשחרר. סדנאות ODT בפארק הם תופסים חלק חשוב כשעורכים ימי כיף למנהלים/ותאו לעובדים/ות.
 
סדנה לעובדים בקרית גת
סדנאות עבודת צוות – מתאימים לגיבוש קבוצתי תוך שימת דגש על חיזוק שיתוף הפעולה ונורמות עבודה מוסכמות.
 
הרצאה לעובדים בקרית גת
הרצאה בתקשורת בין אישית – מרצה שיתמקד בחיזוק החיבור תוך נתינת טיפים על קריאת שפת גוף וסגנונות תקשורת מגוונים.
 
מופע לעובדים בקרית גת
הופעה גרפולוגית לעובדים – מופע סוחף ומשעשע על מסתורי כתב היד לצד משחקון לפיתוח מצוינות ועבודת צוות.
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.