אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
יימי כיף באשקלון
 
העיר שבנות פלישתים שמחו בה לפני 10,000 שנה. עם 33 ימי גשם בשנה הופכים יום גיבוש באשקלון או ימי כיף לקבוצות, הרצאות, כנסים, ימי עיון לכדאיים במיוחד.
 
 
טיול בטיילת אשקלון
אין כמו הטיילת מול הים כדי שהעובדים  "ינקו את הראש". אפשר לבחור בבוקר בהליכה קלה לאורך החוף. חשוב מראש לבקש נעלים נוחות. תוך כדי הליכה אפשר לאתגר במשחק "ארץ עיר" כשכל עובד/ת על פי תור אומרים אות ושואל שאלה הקשורה ל" ארץ, עיר, חי צומח דומם, שם וכו.. והראשון/נה שעונה מקבל/ת נקודה ועובר/ת להיות המוביל/ה. רצועת חופה של אשקלון היא כ -12 ק"מ.
 
 
הפסלים באזור ברנע
באזור של טיילת ברנע הוצבו פסלים של לוויתנים עשויים מברזל ופלדה שנותנים תחושה כאילו שהזנבות שלהם חובטים על המים.
 
 
גן לאומי אשקלון
תנו לעובדים/ות לראות את אשקלון הקדומה שהייתה עיר מסחר משגשגת עוד בתקופה הביזאנטית ואפילו יצאה יין דרך הנמל לאירופה. אז מי שאוהב/ת יין תנו כפים וכבוד לעיר. גם בתקופה הפרסית ידעה העיר שגשוג מסחרי בזכות עיר הנמל צור בלבנון. בגן תוכלו למצוא הרבה אטרקציות לעובדים שבהם" מסלולי הליכה עד שעה, השער של העיר הכנענית, הבסיקלה הרומית, סוללת העיר הכנענית, באר אנטליה, הכנסיה סנטה מריה וירידיס, חומת אשקלון ועוד..
 
 
אתרים ארכאולוגים 
אתר ברנע ובו "עיר היין"  שבו נמצאו מהתקופה הביזנטית מפעל לצריבה של כדים, שרידי יקב, מרכז לתעשיית יין הגדולים בתקופה, הגן באפרידר שבו נמצאות ארונות קבורה מהתקופה הרומית, קבר שיח עוואד, שתי כנסיות בתקופה הביזנטית, רצפת פסיפס ועוד..
 
 
הים והמרינה באשקלון
המרינה נחנכה מספר חודשים לפני שראש הממשלה יצחק רבין ז"ל נרצח בשנת 1995 ויכולים לעגון בה עד 650 ספינות וכלי שייט נוספים. אם תשאלו את תושבי/ות אשקלון הם יגידו לכם שזה המקום האולטימטיבי לבילוי כמו הפטריקס, ג'ק, הבנג'ימין וכדומה
 
 
קחו את העובדים/ות לפאב
כשיוצאים לפאב שכונתי יש חוויה אחרת. נסו את "פאב הנשיא" או שהדרימו לקיבוץ ניר עם "לדרים פאב" אם חשוב לך לתמוך בעסקים נוספים "בעוטף עזה ישראל".
 
 
עוד סיבה לערוך ימי כיף באשקלון
בהתאם להסכם הגג בעוד כחמש שנים אשקלון תמתח את פניה. חלק מהדיונות יעלמו  לטובת שכונה חדשה עיר ימים ולכן חשוב בחמש שנים קרובות לערוך יום כיף לעובדים/ות. אגב שווה לחוות את השוק העירוני שיש בו מעל 300 סוחרים ודוכנים.
 
 
פארקים ציבורים לסדנאות ODT
בימי הקיץ יש אטרקציות לעובדים שיוצרות גיבוש וחוויה שונה הן סדנאות ODT שמתקיימות בשמים הפתוחים. לאורך אשקלון יש מספר רב של פארקים וגנים ציבוריים שניתן לנתב אותם לטובת פעילות לעובדים כמו סדנאות מדיטציה, תחרויות ספורט ועוד.. יום גיבוש באשקלון הוא המקום שצריך להפגיש בין העובדים/ות בדרך שונה ובאווירה שונה.
 
 
נופש באשקלון בבתי המלון
אשקלון ידועה בבתי המלון ברחבי העיר. הייתרון בבתי המלון הוא במגוון. מעבר לזה שיש  בבתי מלון חדרי הרצאות וסדנאות כך שאם הגעתם ביום חורפי וגשום אפשר לעשות פעילות בחדר להרצאות. אין ספק כי נופש עובדים/ות נותן ערך מוסף מיוחד גם לחיבור וגם באמת לתחושה של יציאה מהשגרה.
 
יום גיבוש באשקלון
 
מרצה / הרצאה באשקלון ליום גיבוש
ניתן להזמין מרצה לעובדים באשקלון שירצה בנושאים כמו תקשורת בין אישית, שפת גוף' nlp ועוד. הרצאה לעובדים יש בה גם אתגר אינטלקטואלי וגם מקום של העצמה והומור. חשוב לבחור מרצה / הרצאה שבאמת יגיעו ללבם לראשם של העובדים/ות.
 
מופע / הופעה לעובדים באשקלון ליום גיבוש
אחד המופעים המפתיעים בשנים האחרונות הוא מופע גרפולוגי שבו העובדים/ות לומדים/ות על עצמם דרך כתב היד ושרבוטים.
 
סדנה / סדנאות עם מפעיל לעובדים באשקלון
פעילות עם מפעיל לצוות יכול להיות אירוע "שובר שחיקה" סדנאות כמו עבודת צוות, יוגה צחוק יעניקו חוויה משחררת ומחברת.  
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.