אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
בגלל הצבעים, הריחות, הטעמים והייחודיות. יום כיף בבאר שבע יכול להתחיל בעיר העתיקה ולהסתיים בפטריקס בר אירי, בדוו'ארה או במופע בזאפה. ימי כיף בשילוב אומן, מרצה, מפעיל ובחירת סדנאות עבודת צוות, יוגה צחוק, הרצאה שפת גוף, הופעה גרפולוגית מרתקת.
 
 
פעילות לעובדים דרך פארק מרמלדה והילדים
אירוע מגבש לעובדים בבאר שבע עם פעילות ODT בפארק מרמלדה או פארק הילדים. בבאר שבע יש למעלה מ-300 ימי שמש בשנה וזאת הזדמנות מעולה בבוקר אח אחרי צהרים לקחת קבוצת עובדים/ות לפעילות מגוונת דרך סדנת עבודת צוות, פעילות גיבוש תחרותית, סדנאות תקשורת בין אישית או סדנת צחוק עם מפעיל. האגם שנמצא בפארק ייתן הרגשה טובה וגם ירחיב את הלב. לא רחוק משם ניתן להגיע לאנדרטת חטיבת הנגב ולקבל השראה מסיפור המורשת של הנופלים. ימי כיף בבאר שבע הם גם דרך "גיבוש הבטן"
 
 
פעילות לעובדים בב"ש בימי שישי
גם מנחם הורביץ והשף שאול בן אדרת הגיעו לסיור בשוק וזאת הזמנות להכיר לעובדים/ות "אטרקציה קולינרית"  בימי שישי בשוק העירוני שכולל יריד אומנים, דוכני אוכל, מופעי רחוב, ופתוח עד סביבות השעה 16:00.
 
 
אטרקציות קולינארית חדשות בב"ש
שתי אטרקציות נוספות בתחום הקולינארי הן פטריק'ס בר מסעדה אירית שהיא גם כשרה במתחם הסינמה סיטי או דוו'ארה בר של השף יקיר מסרטי.  אפשר לפתוח יום גיבוש בבאר שבע עם ארוחת בוקר בקפה נמרוד. הרשת הוקמה לזכר החייל נמרוד שגב שנהרג במלחמת לבנון השניה. (בדקו מתי הפתיחה).
 
  
 
באר שבע היא עיר של פסטיבלים
במהלך השנה בבאר שבע יש ירידים ופסטיבלים לתושבים/ות וכן לקבוצות עובדים/ות שמגיעים/ות לעיר. מיריד וויטאג' בקניון שאול המלך ועד פסטיבל פטריכור. אפשר להפתיע את העובדים/ות בתאטרון הפרינג' (תיאטרון שוליים) מומלץ מאוד להתעדכן באתר הפיסבוק ואתר העירייה ולשלב בתוך יום גיבוש בבאר שבע ירידים, פסטיבלים, מופעים ולהפגיש בין העובדים/ות לבין התושבים/ות. וגם להפתיע למשל אם להקת אלפאוויל מתארחת באותה זמן בבאר שבע שווה לבדוק אם ניתן לקנות כרטיסים למופע שלהם.
 
 
 
מקומות ששווה לראות בבאר שבע
באר שבע זכתה בשלוש אליפויות ברצף. המגרש "טוטו טרנר" הפך לסמל להצלחה. לידו תוכלו למצוא את "הקונכיה". אולם הספורט שמשמש לאירועים רב תכליתיים בעיר. המבנה בדיוק כשמו.  אפשר לשלב ימי כיף בב"ש עם טיול בטיילת של פארק נחל באר שבע שהוא לאורך 8 קילומטר ובו אמפיתאטרון, מתחם הקאטר 70414, לראות את שדרות רגר.
 
 
הרצאה / הרצאות לצוות עובדים בבאר שבע
הרצאה מרתקת ביום גיבוש נותנת ערך מוסף שונה ומיוחד. הזמנת מרצה לאירוע בב"ש עם מידע פרקטי, מעצים הוא נדבך חשוב כשמשלבים פאן עם ידע מקצועי. לפניך רעיון להרצאה.
 
*הרצאה שפת גוף – טיפים מעצימים בתקשורת בין אישית, משחקי תקשורת עם תובנות,  שפת הגוף בעבודה ובדייט עסקי או אישי. NLP ועוד.
 
 
סדנה/ סדנאות לעובדים בבאר שבע
בחירת מפעיל לסדנה בב"ש אם לפעילות ODT  או לסדנאות צחוק, עבודת צוות, לחץ ושחיקה יכולות לתרום לחיזוק הגיבוש ושיתוף הפעולה. לפניך רעיון לסדנה.
 
*סדנת עבודת צוות – פעילות שתחזק את שיתוף הפעולה בין צוות עובדים/ות. הסכמה על נורמות עבודה, המיקום שכל אחד תופס/ת בצוות ועוד.
 
*סדנת יוגה צחוק – סדנה משחררת ומצחיקה דרך משחקי אימפרוביזציה ואלתור העובדים/ות יצחקו, ישחררו את הורמון הלחץ ויחזור אליהם הצחוק לפנים.
 
 
הופעה / הופעות לעובדים בבאר שבע
חברות רבות בוחרות אומן לימי גיבוש בב"ש כדי ליצור חוויה מרגשת וסוחפת לעובדים/ות. לפניך רעיון למופע.
 
*מופע גרפולוגי לצוות עובדים – חיבור מיוחד דרך סיפור החיים של העובדים/ות על פי כתב היד. משמעות החתימות, שרבוטים ועוד..
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.