אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
אין כמו להפיק יום גיבוש בכפר סבא לעובדים בארץ. התרומה של נופי ארץ ישראל, סיפורי המורשת, מוזמנים להכיר לעובדים/ות, למנהלים/ות את העיר כפר סבא ולחשוף את סיפורה. העיר שהוקמה מחדש שלוש פעמים במאה הקודמת ומלמדת מה היא מוטיבציה ועקשנות בחזון הציוני. 
 
יום גיבוש בכפר סבא
 
טיול לעובדים משביל ראשונים עד גן מנשה
טיול ביום גיבוש הוא אירוע מחבר. ההליכה יחד יוצרת מינגלינג בין העובדים/ות ובינם לבין המנהל/ת. הסיור יכול להתחיל בבית ספיר (מרכז תרבות העירוני), קפה פידלר (מבנה בסגנון בין לאומי), רחוב הרצל (12 הבתים הראשונים) , הצריף של הסנדלר (מלאכת הסנדלרות של יהושע הוכמן), מבנה החאן והבאר (17 מטר)  הראשונה ועד גן מנשה. סיור במקומות אלו מחזיר לזיכרונות של הילדות. לאחר שמגיעים לגן מנשה אפשר לעצור ולשאול על זיכרון ילדות אחד שעלה אל מול המקומות שנראו בדרך.   
 
 
גן מנשה הוא מקום מצוין לעצור בו ולערוך סדנת תקשורת בין אישית או סדנת יוגה צחוק. שילוב של הפעלות, תחרויות, משחקים לעובדים יוצרים דינאמיקה חדשה ומחזקים את הגיבוש. סדנאות צחוק יוצרות אפקט גם חוויתי וגם משחרר. כידוע גם בכי וגם צחוק הם דברים מדבקים.
 
 
פעילות לעובדים פארק כפר סבא
אחד מהפארקים היפים בארץ שמתאים בול לעשות פעילות לעובדים  ODT בכפר סבא. המיקום שלו מעולה ניתן להגיע: דרך הפועל 35 (חניון האצטדיון) מרחוב הרב תבור (מערב), מרחוב וויצמן (בדרום) ומרחוב הגליל / בן יהודה (צפון).  הוא פועל מהשעה 5:30- 22:45
 
פעילות ODT לעובדים מכניסה נופך חשוב לכל יום גיבוש בכפר סבא ובכל מקום.פעילות מאתגרת עם הפעלה של משחקי חשיבה, יצירת תחושה של כיף ושחרור שמעמיקה את תחושת הקשר והשייכות לחברה. ניתן להתמקד  בשיפור אלמנטים חברתיים, שיתוף הפעולה, בניית צוות, עבודת צוות ועד הסכמה על "נורמות עבודה". פעילות בשטח באוויר הפתוח פותחת את (הריאות) פיזית ועוזרת לפתוח את הלב גם למי שנתפס שונה וחריג בין העובדים/ת.
 
כיוון שניתן להגיע מכמה מקומות לפארק כפר סבא אפשר לארגן מראש מספר צוותים שכל צוות יגיע ממקום אחר אחרי שסיים את המשימה.
 
 
במקום יש גם את מסעדת הצבעים שמתאים לאירועים קטנים, יש להם תפריט חלבי מפסטות ודגים ועד יין משובח.. ליצירת קשר 072-3307771.
 
 
פעילות אורבנית לעובדים – בין אושלנד לטירה
יש אטרקציה לעובדים שכדאי להם להכיר, זהו קניון אושלנד.. מתחם הבידור, הבילוי והקניות של העיר כפר סבא והסביבה. אחת מהאטרקציות היא מגלשה על פני מספר קומות שניתן לרדת ממנה בגלישה מהירה. דמיינו שאתם עושים תחרות בין מנהלים/ות או עובדים/ות מי מגיע בזמן המהיר ביותר למטה.
 
אופציה נוספת היא לבקר בעיר טירה כעשר דקות מכפר סבא. שם תוכלו למצוא את החומוסיה של חג'אג' המסעדה של דגי האדי מיפו, מאפיית אבו חסן, ממתקי נצרת, קליית אמג'ד, שוק טירה בימי שבת דרך כניסה הדרומית. אטרקציות ליום גיבוש יכולות להיות הרצאות לצד הופעות לעובדים. צמוד לכפר סבא ישנו מתחם בית ברל שם נערכים כנסים, ימי עיון, סמינרים כך שניתן להשכיר חדר הרצאות, סדנאות, הופעות עבור יום גיבוש בכפר סבא.
 
 
הופעות לעובדים בכפר סבא
מופע מצחיק ומחבר ליום גיבוש נקרא "הפי- גרפולוגי" ובו העובדים/ות מתחברים ומכירים דרך כתב יד תוך שצוחקים על התכונות שהכי מאתגרות אותנו ביום יום ועל הבמות אומני סטנד אפ עושים עליהם הרבה מופעי אלתור.
 
 
הרצאות לעובדים בכפר סבא
ניתן להזמין הרצאה / הרצאות מרתקות על שפת גוף שיכולה להתאים לאנשי/ות מכירות, שירות לצד טיפים מעצימים בחיי היום יום. כמו כן הרצאות על ניהול זמן, לחץ ושחיקה, מוטיבציה, פיתוח מצוינות שייתנו ידע מעצים "לשימוש עצמי".
 
סדנאות לעובדים בכפר סבא
במידה והתחושה היא שהצוות יכול לשפר את שיתוף הפעולה, אם יש קונפליקטים בצוות, אם יש צורך בהיכרות אפשר להזמין סדנת עבודת צוות לעובדים/ות  עם מפעיל שתתמקד בנושאים הללו אופציה שניה היא סדנת צחוק שהופכת שעה של יום גיבוש "למסיבת פורים".
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
ערבי גיבוש / ערב גיבוש - פעילות משחררת מחברת ומצחיקה מאוד
ערבי גיבוש לצוות, לקבוצות, לחברות. רעיונות, הרצאות, סדנאות, אטרקציות, הופעות, 050-5711160 יובל בן בסט. משחק אלתור, גרפולוג לערב גיבוש, מפעיל סדנת צחוק, שפת גוף בזוגיות, תיפוף, אימפרוביזציה ויצירתיות, משחקי חברה, פיתוח עבודת צוות, תחרויות, פעילויות. אין כמו ערבי גיבוש לקבוצות להדגיש את החזון המטרות והיעדים (בקצרה) לצד ערב שכולו חוויה וכיף לעובדות ולעובדים. כאשר החזון הוא למען מטרה נעלה, כזה שיכול לעזור לאנשים אחרים, ההתגייסות של הצוות וההשקעה הפיזית והנפשית שהם יסכימו להשקיע תהיה רבה לאין ערך מתוספת משכורת. ערב חברתי לעובדים יכול לקדם את המוטיבציה מול ראש הצוות. כאשר העובדים/ות יראו וירגישו עד כמה המנהל/ת עשו הכל כדי שהאירוע יהיה מוצלח. הזמנת הרצאה או סדנה בנושא מוטיבציה יכולה להתאים במיוחד אם יש סקרנות בקרב העובדים/ות לתחום זה. יש לשקול ולהתייעץ אם זה באמת התוכן המתאים עבור ערב גיבוש, כי בסוף המטרה היא החוויה, השחרור, הכיף, הצחוק, "ותחושת הביחד".
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.