אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
פעילות כיף שוברת שגרה בעיר שיש בה היסטוריה, מקומות בילוי, אטרקציות לעובדים. יום גיבוש במודיעין יכול להתחיל בפארק איילון קנדה להמשיך בפסטיבל הקרקס הבין לאומי (בהתאם לעונה) ולהסתיים עם ערב גיבוש במופע בפאב האירי אוסליבן.
 
מטרת יום גיבוש במודיעין היא לשבור שגרה, לגרום לעובדים/ות להרגיש שההנהלה משקיעה בהם יותר מחברות אחרות, לתת פידבק חיובי מצד המנהל/ת, לחבר וליצור חוויה של "רוח צוות". 
 
העיר מודיעין שהתחילה להיבנות בשנות התשעים של המאה הקודמת מושכת אליה הרבה מאוד תיירים/ות במהלך השנה. מאז שהנסיעה בכביש 443 הייתה בחלקה בנתיב אחד לכל כיוון שעברו הרב מאוד מים "בואדי ענבה" וקל מאוד להגיע אליה. אולי אפילו שמעתם על סטנדפיסט או שניים שעשו על העיר פאנץ' או שניים.
 
יום גיבוש במודיעין
 
טיול לעובדים מבן שמן ועד מודיעין
רעיון ליום גיבוש במודיעין הוא להתחיל את הבוקר עם טיול מהנה וכייפי. טיולים בימי כיף הם דרך מצוינות ליצור קרבה אישית- רגשית – פיזית בין העובדים/ות. החוויה המשותפת יכולה לחזק את תחושת הגאווה ושל ה-"ביחד". ניתן להתחיל את הטיול מפארק בן שמן היער הגדול במרכז שכולל 22 אלף דונם וביניהם אטרקציות לעובדים כגון (חורבת הגרדי, תל חדיד, תל גמזו, קברות המכבים).  מומלץ ללכת למרכז הקופים המשמש כמקלט ולמרכז חינוך והצלה, קרוב מאוד לשם במושב גימזו יש משק עם קטיף בעונה,
 
אופציה שניה להתחיל יום גיבוש בבוקר בפארק איילון –קנדה. 7000 דונם של חורש, טבע והיסטוריה. אם תיקחו את העובדים/ות לצד המזרחי של הפארק ניתן לראות את הנוף המרהיב, פרחים בעונה,
 
אופתיה שלישית - פעילות אתגרית להגיע לצוקי שילת בנחל מודיעין ובו צוק מרשים לטיפוס בגובה של חמישים מטר.
 
אופציה רביעית - אם חשוב לך להתחיל פעילות במודיעין אפשר להגיע לנחל ענבה שבו יש שביל להליכה או ריצה כולל מסלול אופנים. במידה ויש צוות קטן שמצויד באופניים אפשר לעשות טיול עם "דוושות". 
 
 
אטרקציות לעובדים בעוטף מודיעין
פעילות  מסביב לעיר מודעין: בלטרון יש כמובן את מיזם ארץ ישראל המיניטורית ולידו מוזיאון של חיל השריון, בישוב גינתון סדנאות לבניית בובות עץ, בישוב טל שחר מחלבה ומרכז מבקרים כול גבינות, בשילת יש כפר שבו משוחזרים החיים כפי שהיו בעת העתיקה בישראל. במבוא חורון יש טיולי רכיבה לקבוצות וסדנאות "לאומנות בזכוכית"  במכבים מצפה כוכבים, בליגד פארק של מים וספורט וחווה אקולוגית, בבית חורון יש מרכז של גידול דבורים כולל מרכז מבקרים
 
במודיעין יש סטודיו של יצירה במרכז הקניות ישפרו וגם גלריה פורצת דרך עם הרבה מאוד תערוכות,  פארק שכולו אקסטרים בבוכמן וניתן לשלב פעילות לעובדים/ות שמתגעגעים לצבא (פעילות פינטבול),
 
 
פעילות ODT  לעובדים בפארק ענווה
במידה ויש קבוצות עובדים/ות דינאמיים. אם אתם רוצים לחזק את שיתוף הפעולה וההכרות בין אנשי/ות הצוות הזמינו סדנאות ODT לעובדים/ות. ניתן לבצע את הפעילות בפארק ענווה שהוא ייחודי ויפה כל כך.
 
 
ערב גיבוש לעובדים במודעין
אפשר להמשיך יום גיבוש במודיעין עד הלילה. אחד מהמקומות המוכרים והאוהבים במודיעין להפקת ערב צוות או ערב גיבוש הוא הפאב האירי המשלב הופעות חיות. במידה וההופעה יכולה לעניין את העובדים/ות הזמינו כרטיסים ומקום במועד מועד. 
 
 
טיול לעובדים בקטנה
אפשר לעשות טיול קטן בשדרות יצחק רבין לעובדים/ות שמעדיפים הליכה רגועה ולא מאומצת יתר על המידה!
 
 
הופעות לעובדים במודיעין  ליום גיבוש
מופע גרפולוגי לעובדים – הופעה חוויתית, עוצמתית וסוחפת שבה חברה מכירים את סיפור החיים שלהם דרך כתב היד כאשר תוך כדי מעלים תכונות שכולנו נתקלים בהם.
 
הרצאות לעובדים במודיעין ליום גיבוש
הרצאה עם מרצה איכותי על תחום שפת גוף ותקשורת בין אישית. טוב תמיד ללמוד דברים חדשים. מתאים לכל המגזרים ולכל תפקידים משירות ומכירות ועד למורים/ות.
 
סדנאות לעובדים במודיעין
אם המטרה היא לשבור שגרה אפשר להזמין סדנת יוגה צחוק. במידה והמטרה היא לשפר את החיבור ושיתוף הפעולה ניתן להזמין סדנת עבודת צוות במודיעין. לצד סדנה של שיפור זיכרון, ניהול זמן ולחץ ושחיקה.
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.