אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
גליה פונדק – בעלת הסטודיו "סחלבים ופאנג שוואי" שזה סטודיו לעיצוב פנים. מנחה סדנאות ומרצה לנשים בתחום פאנג שוואי והעיצוב. להזמנות 052-6986333
 
למה כדאי להזמין מעצבת פנים שהיא מרצה בתחום הפאנג שוואי למסיבת רווקות ? בסדנה הן מגלות מה הנפש שלהן משוועת ואז כיצד ניתן להשיג דרך שינוי בבית.  הפעילות היא דרך דינמיקה קבוצתית שמשנה את האווירה. אני נותנת רעיונות כיצד לעצב את חלל הבית שלנו מחדש. המקום שאנו "זורקים את עצמנו לישון" ואת החפצים שלנו  זה המקום שמשפיע על החיים והגורל שלנו.
 
מתוך ניסיונך מה הכי קל לנשים לשנות בבית ? נשים מתות מפחד לשנות דברים בבית. יש משפט שאומר "יותר משנשים רוצות ליהנות הן מפחדות לטעות".  עשיתי מאות מהפכים בבתים ואני מסבירה איך התהליך יכול להיות כפי. אני ממחישה שזה לא מפחיד, ואין צורך בעלויות מטורפות. 
 
מה החברות הרווקות והגרושות ירוויחו מתוך ההרצאה שלך? אני מכניסה דינמיקה קבוצתית שבה דרך העצמה הנשים מגלות איפה בבית של כל אחת מהן יש את האזור המתמקד בזוגיות, בפרנסה. ווינסטון צרצ'יל אמר "בהתחלה אנו מעצבים את בייתנו ואחר כך בייתנו מעצב את גורלנו".
 
מה החברות שהן בזוגיות ירוויחו בהרצאה ? הפתגם הסיני אומר "הזיזו עשרה פרטים בבית שלכם וחייכם ישתנו. נשים נחשפות לאינפורמציה שהעולם משכיח. הן מקבלות המון אמיתות על עצמן ועל החיים שלהן. בכל תקציב אני יודעת איך למקסם אותו.
 
איזה טיפ היית נותנת למי שמחפשת עבודה ? שתבדוק האם מהזמן שהיא גרה בבית דברים מתרחשים בקלות. מעצבים של פאנג שוואי לוקחים את תאריך הלידה ודרך האסטרולוגיה הסינית מאפיינים ארבע כיוונים מיטביים שמזרימים פרנסה וזוגיות. וארבע כיוונים שהם מזיקים לאדם. ואז ממרים אותם לכיוונים הקשורים לחפצים בבית. זה כמו לכוון כלי נגינה.
 
במסיבת רווקות למגזר הדתי על מה היית מתמקדת – אותו דבר. אני לא חשובת שזה שונה. נשים מתעניינות באותו דבר. איך הן נקלטות בעיניים של החברות שלהן. מה טוב בהן. כולן חותרות לקבל את עצמנו ואת המיטב. נשים הן כמו פסנתר טוב שרוצות להפיק את הצלילים המיטביים
 
פאן אישי – אני מגיעה ומייצרת אמפטיה וסימפטיה. מספרת גם מתוך החוויות שאני עברתי בבתים שגרתי בהם ובבתים של לקוחות. לדוגמא לקוחה שלי שלא הייתה לה לזוגיות ואחרי ששינתה את כיוון המיטה היא נכנסה לזוגיות רצינית והיא מעל לשישים. יש המון סיפורים
 
טיפ לארגון מסיבת רוקוות לעיצוב החדר – ללכת לעשות קניות ולקנות בדים מטורפים. לקחת בדים שיהיו סקסים כמו סגול, כתומים, צהובים. שהבדים יהיו רק למסיבה ב-100 ₪ ניתן לקנות בד בעשר מטר ולשנות לחלוטין את המראה של החלל. לפזר נרות. לעמעם את האורות. לשים קטורת טובה. צלוחיות עם מים ונורות צפים. הייתי ממליצה שהבנות יבואו עם בגד נשי וסקסי נשפך, שנעים להיות בתוכו ומבליט את הנשיות באירוע של מסיבת רוקוות.
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.