אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
גליה פונדק – בעלת הסטודיו "סחלבים ופאנג שוואי" שזה סטודיו לעיצוב פנים. מנחה סדנאות ומרצה לנשים בתחום פאנג שוואי והעיצוב. להזמנות 052-6986333
 
למה כדאי להזמין מעצבת פנים שהיא מרצה בתחום הפאנג שוואי למסיבת רווקות ? בסדנה הן מגלות מה הנפש שלהן משוועת ואז כיצד ניתן להשיג דרך שינוי בבית.  הפעילות היא דרך דינמיקה קבוצתית שמשנה את האווירה. אני נותנת רעיונות כיצד לעצב את חלל הבית שלנו מחדש. המקום שאנו "זורקים את עצמנו לישון" ואת החפצים שלנו  זה המקום שמשפיע על החיים והגורל שלנו.
 
מתוך ניסיונך מה הכי קל לנשים לשנות בבית ? נשים מתות מפחד לשנות דברים בבית. יש משפט שאומר "יותר משנשים רוצות ליהנות הן מפחדות לטעות".  עשיתי מאות מהפכים בבתים ואני מסבירה איך התהליך יכול להיות כפי. אני ממחישה שזה לא מפחיד, ואין צורך בעלויות מטורפות. 
 
מה החברות הרווקות והגרושות ירוויחו מתוך ההרצאה שלך? אני מכניסה דינמיקה קבוצתית שבה דרך העצמה הנשים מגלות איפה בבית של כל אחת מהן יש את האזור המתמקד בזוגיות, בפרנסה. ווינסטון צרצ'יל אמר "בהתחלה אנו מעצבים את בייתנו ואחר כך בייתנו מעצב את גורלנו".
 
מה החברות שהן בזוגיות ירוויחו בהרצאה ? הפתגם הסיני אומר "הזיזו עשרה פרטים בבית שלכם וחייכם ישתנו. נשים נחשפות לאינפורמציה שהעולם משכיח. הן מקבלות המון אמיתות על עצמן ועל החיים שלהן. בכל תקציב אני יודעת איך למקסם אותו.
 
איזה טיפ היית נותנת למי שמחפשת עבודה ? שתבדוק האם מהזמן שהיא גרה בבית דברים מתרחשים בקלות. מעצבים של פאנג שוואי לוקחים את תאריך הלידה ודרך האסטרולוגיה הסינית מאפיינים ארבע כיוונים מיטביים שמזרימים פרנסה וזוגיות. וארבע כיוונים שהם מזיקים לאדם. ואז ממרים אותם לכיוונים הקשורים לחפצים בבית. זה כמו לכוון כלי נגינה.
 
במסיבת רווקות למגזר הדתי על מה היית מתמקדת – אותו דבר. אני לא חשובת שזה שונה. נשים מתעניינות באותו דבר. איך הן נקלטות בעיניים של החברות שלהן. מה טוב בהן. כולן חותרות לקבל את עצמנו ואת המיטב. נשים הן כמו פסנתר טוב שרוצות להפיק את הצלילים המיטביים
 
פאן אישי – אני מגיעה ומייצרת אמפטיה וסימפטיה. מספרת גם מתוך החוויות שאני עברתי בבתים שגרתי בהם ובבתים של לקוחות. לדוגמא לקוחה שלי שלא הייתה לה לזוגיות ואחרי ששינתה את כיוון המיטה היא נכנסה לזוגיות רצינית והיא מעל לשישים. יש המון סיפורים
 
טיפ לארגון מסיבת רוקוות לעיצוב החדר – ללכת לעשות קניות ולקנות בדים מטורפים. לקחת בדים שיהיו סקסים כמו סגול, כתומים, צהובים. שהבדים יהיו רק למסיבה ב-100 ₪ ניתן לקנות בד בעשר מטר ולשנות לחלוטין את המראה של החלל. לפזר נרות. לעמעם את האורות. לשים קטורת טובה. צלוחיות עם מים ונורות צפים. הייתי ממליצה שהבנות יבואו עם בגד נשי וסקסי נשפך, שנעים להיות בתוכו ומבליט את הנשיות באירוע של מסיבת רוקוות.
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
ערבי גיבוש / ערב גיבוש - פעילות משחררת מחברת ומצחיקה מאוד
ערבי גיבוש לצוות, לקבוצות, לחברות. רעיונות, הרצאות, סדנאות, אטרקציות, הופעות, 050-5711160 יובל בן בסט. משחק אלתור, גרפולוג לערב גיבוש, מפעיל סדנת צחוק, שפת גוף בזוגיות, תיפוף, אימפרוביזציה ויצירתיות, משחקי חברה, פיתוח עבודת צוות, תחרויות, פעילויות. אין כמו ערבי גיבוש לקבוצות להדגיש את החזון המטרות והיעדים (בקצרה) לצד ערב שכולו חוויה וכיף לעובדות ולעובדים. כאשר החזון הוא למען מטרה נעלה, כזה שיכול לעזור לאנשים אחרים, ההתגייסות של הצוות וההשקעה הפיזית והנפשית שהם יסכימו להשקיע תהיה רבה לאין ערך מתוספת משכורת. ערב חברתי לעובדים יכול לקדם את המוטיבציה מול ראש הצוות. כאשר העובדים/ות יראו וירגישו עד כמה המנהל/ת עשו הכל כדי שהאירוע יהיה מוצלח. הזמנת הרצאה או סדנה בנושא מוטיבציה יכולה להתאים במיוחד אם יש סקרנות בקרב העובדים/ות לתחום זה. יש לשקול ולהתייעץ אם זה באמת התוכן המתאים עבור ערב גיבוש, כי בסוף המטרה היא החוויה, השחרור, הכיף, הצחוק, "ותחושת הביחד".
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.