אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
אפשר להכין הפתעה לערב רווקות ולכלת השמחה בדמות קליפ מדליק של החברות הטובות. כל מה שצריך לגייס חברה או שתיים שיודעות להצחיק, לצלם ולדעת לעורך בשבל הסופי את כל הקבצים שיתקבלו. 
 
אם פעם רק גרפיקים/יות, צלמים/ות היו עורכים סרטים לערבי רווקות היום באמת כמעט כל אחת יכולה להפיק קליפ / סרט ווידאו למסיבת רווקות ובתנאי שיש לה סבלנות וגם קצת יצירתיות. אז מה צריך לעשות: 
 
1.חשבי על קונספט של קליפ "לפנים" שיפתיע את הכלה. זה יכול להיות:
סיפור חייה על החברים שהיו לה עד היום, גדילתה מתינוקת לאישה, מסר בהתמקדות בזוגיות שלה עד בוא החתונה ועוד..
 
2.נסי לקבל ולהוציא תמונות וסרטים מהחברות ובנות המשפחה דרך ווטס אפ, במייל, אינסטגרם, פיסבוק.
 
3.כתבי סדרת שאלות לראיין דמויות שהיו עושות טוב לכלה. הגננת, המורה, החברה, הידיד הטוב שליווה אותה.
 
העברי להם את השאלות ושיקראו תשובות בזמן שמישהו/ מישהי מצלם אותם. ואז שיעברו לך.
 
4.שאלי מבין החברות מי עשתה סרט ליום הולדת, פרידה בעבודה ומוכנה לערוך אותו.
 
5.עשי זאת בעצמך! היכנסי דרך המחשב הנייח / לפטופ ל-MOVE MAKER  הדרך נוספת לעלות ב-power point. עלי את כל הקבצים והתמונות. במרכז יש לך " לחץ כאן כדי לאתר סרטים או תמונות". שחקי קצת עם התוכנה ותוך מספר שעות יהיה לך סרטון "בהזמנה" עבור מסיבת רווקות שונה ומיוחדת.
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.