אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
כיבוד לאירועים
 
אין ספור שירים נכתבו על אוכל. מי "אני אוהב שוקלד ועוגות גבינה וארטיק וסוכריות ותות גינה" בכבש השישה עשר, דרך שיר הפלאפל של ניסים גרמה, ועד שיר המנגל של יאיר ניצני. ארגון כיבוד עבור מסיבות רווקות הוא חלק מהצלחה של האירוע.  
 
במסיבות על טהרת נשים אפשר לארגן אוכל בסגנון איטלקי אנטיפסטי, פסטות, מוצרי גבינה, פיצה, יין, טירמיסו.. שהרבה פעמים הן המועדפות כי הן קולעות לטעם של רוב הבנות וקלות להכנה. כדי לקבוע תפריט התייעצי עם הכלה מה היא אוהבת והייתה רוצה שיהיה ומבחינתה האם האוכל הוא הדבר החשוב ביותר שכדאי להשקיע בו את רוב הכסף.
 
במידה והחלטת להזמין קייטריניג, שף העלות תלויה בתפריט שתבחרי ובמיקום האירוע. ככול שהמקום יותר "נידח" יתווסף תשלום עבור הנסיעה ולכן חשוב לבדוק מהיכן הספק מגיע. לאחר שביררת עלויות שקללי מול שאר העלויות לאירוע. 
 
לפניך עשר עצות לבניית תפריט וכיבוד מתאים למסיבה :
 
1.סליחה מה השעה? על פי השעה שבה הבנות יגיעו למסיבה תקבע הארוחה. אם הן באות אחרי ארוחת ערב אין טעם להשקיע בעוד ארוחה. 
 
2.תני לחברות ולכלה להציע סוג אוכל ושאלי מה כל אחת מתמחה ואוהבת להכין.
 
3.אם החלטת לעשות "על האש" יש להזמין 300 גרם סטייק לכל אחת. הפשירי את הסטקים מספר שעות לפני האירוע שהבשר יגיע לטמפרטורת החדר. מומלץ להביא מישהו "שימנגל" בעלות כספית. זה יכול חבר טוב, אח, אחות, חברה שלא קשור/ה לאירוע. הציעי סכום כסף. כך כולכן תתפנה לחגוג יחד.
 
4.ערכי רשימה מסודרת ופרסמי אותה כולל תזכורת בפרטי. דאגי שפחות או יותר העלות של הכנת האוכל תהיה דומה.
 
5.כיף לקנות פיצה חמה ולאכול אותה ועוד יותר כשמישהי עושה "הום מיד"
 
6.לצד הגבינות כדאי להביא כמה לחמים חמים, טעימים ומיוחדים. 
 
7.שתייה קלה מתחילה בבקבוק מים, סודה, ספרייט ושאר המיצים. ושיהיו קרים.
 
8.מנה אחרונה ומתוקה חובה! מחקרים הוכיחו כי הסוכר נותן לנו תחושה טובה. 
 
9.אם שכרת מקום פרטי שאלי איזה כיבוד מותר להביא ואיזה אסור אם בכלל.
 
10.אם תכננת פעילות כמו ריקודי בטן, ספא כדי מאוד לאכול אחרי ולא לפני.
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.