אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
שירי זלמן כותבת ברכה סטנד אפ למסיבות רווקות. בתחום כבר ארבע שנים. עשתה עשרות מסיבות רווקות בכל רחבי הארץ.  הטיפים שלה למסיבת רווקות מצחיקה היא "כלה קבלי הפתעה ". להפוך את המסיבה למפתיע, מקורית וכמה שפחות באנלית.
 
הדרך של שירי להפוך את המסיבה למצחיקה ביותר היא לקבל כמה שיותר אינפורמציה על כלת השמחה בכל דרך אפשרית.
 
לתחקר את אמא, אבא, חברות, חברות ילדות, ואפילו את הבוס. להיכנס לפייסבוק, אינסטגרם, טוויטר אם צריך ואז היא באה אל מסיבת רווקות מחופשת לדמות של הכלה או לדמות של החתן.
 
לדוגמא כשהיא שאלה את חתן השמחה מתי עשיתם סקס בפעם הראשונה הוא אמר "אם את שואלת אותי זה היה אחרי חודש. אם את שואלת אותה זה היה אחרי שלושה חודשים". את התשובה הזאת היא למדה בעל פה ובמסיבה היא חיקתה אותו אחד לאחד והשכיבה את הכלה והחברות מצחוק.
 
 
ברכה למסיבת רווקות – טיפ מקורי ע"פ שירי זלמן
 
1.ברכי את הכלה כשאת מדברת בזמן שיא בדקה.
 
2.ברכי את הכלה בחרוזים.
 
3.בעוויתות וטיקים (קורע מצחוק).
 
4.ברכי את הכלה כמו גננת בגן ילדים/  מורה / פרחה.
 
5.לברך את הכלה במבטה: מרוקאי, עירקי, רומנית, רוסית, אנגלית, צרפתית.
 
6.לברך את הכלה על פי בעל מקצוע :סקסולוגית, פסיכולוג / נערת ליווי/ חשמלאית, טקסי דרייבר.
 
7.לברך את הכלה על פי תחביבים בהקשר לסקס. שתזייפי אורגזמות כמו שאת משחקת פוקר. 
 
8.לברך את הכלה בג'יבריש. מכניסים את הלשון פנימה ומברכים. 
 
***ניתן להזמין את שירי זלצמן קומיקאית למסיבות נשים 054-2470787
 
לחזרה לתחילת הכתבה לחצו כאן

 
משחקים לערב לנשים
 
לאחר שעשיתן מחקר קטן על הכלה, החתן ומה שביניהם תראו כמה דברים נפלאים ניתן לעשות במידע הזה ביום שבו מתקיימת מסיבת רווקות:
 
א. תחקי אותו או אותה - לאחר שעל כל דמות של הכלה והחתן גיליתן מספיק פרטים ורשמתם אותן כולל (מה מרגיז, מביך, מצחיק את הכלה והחתן ) השלב הבאה הוא למצוא מישהי מהחברות שתחקה את הדמות בצורה מוחצנת.
 
ב. שחקי דמות - כל חברה מקבלת דמות שהיא צריכה לחקות והכלה צריכה לזהות מי עומדת מולה. לפי משפט קבוע של אותה דמות. לפי התנהגות, תנועת גוף  או הכול ביחד.
 
ג. זהי מי על המצח!  הכלה מדביקה על המצח של החברות דמויות מוכרות מחיי היום שלה. או דמויות מעולם הקולנוע, ספורט, דוגמנות, מצוירים, שמות של אביזרי סקס, איברי גוף, או מישהי מהסיבה והחברות צריכות לזהות מי הדמות על המצח. מי שצריכה לעשות את רשימת הדמויות זאת החברה הטובה שתיתן לכלה להדביק.
 
ד. "תודה לחברותי שהבינו עד הלום" - לעשות סוג של רשימת "תודות". תודה לנורית שתופסת לי את השיער כשאני מקיאה בפאבים. ששומרת עלי בטיולים כשאני צריכה להשתין בגינות ציבורית. תודה ללילך שזוכרת את כל הגברים שהייתה איתם במיטה כי לי אין זכרון. תודה לאמא שלי על הירכיים, האגן, הישבן. תודה לאבא שלי
 
ה. לקחת כדור ספוג חותכים חריץ X ושמים הרבה פתקים מקוצצים שבהם צריך לברך את הכלה.
 
ו. בהקשר לסעיף "ז" צריך להכניס הרבה אלכוהול מה שיוצר אווירה חמה ושובר את הקרח.
 
***ניתן להזמין את שירי זלצמן קומיקאית למסיבות נשים 054-2470787
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.