אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

"אהבה היא מצב שבו אושרו של אחד חיוני לאושרך שלך" נאמר לו פעם. בסדנאות הזוגיות שלנו מדברים על הכל! לפניכם מגוון עשיר של רעיונות לסדנאות זוגיות, סדנאות זוגיות בגרפולוגיה, סדנאות זוגיות צחוק הומור, סדנאות זוגיות לתקשורת בין אישית, סדנאות זוגיות במגע, סדנאות זוגיות משולבות.
 
הרצאות זוגיות גרפולוגיה - סדנה מרגשת, מיוחדת ומפעילה. נבקש מהזוגות לעלות אל הלוח ולחתום את חתימותיהם ואז נבדוק מי משלים את השני. דרך הציורים נברר את מצב היצרים ומי היוזם בין המינים. על פי הכתב נעלה מי יוצר קשרים יותר מהר ומיהו "החופר". ניתן טיפים מעולם כתב היד. נבקש מהגברים והנשים רגע להיות לבד, נבדוק מה באמת חשוב לכל אחד מהצדדים במערכת יחסים וכיצד הדברים מתבטאים בכתבים.
 
הרצאות זוגיות צחוק והומור – סדנה מצחיקה אשר מפעילה את כל המשתתפים בה. נצחק על ההבדלים בין גברים לנשים כאשר את הדוגמאות ניקח מהזוגות. נערוך תרגילים בתקשורת בין אישית שיפתיעו גם את הזוגות הוותיקים. נערוך תחרויות ומשחקים בין גברים לנשים, ונצחק דרך מעגלים.
 
הרצאות זוגיות שפת גוף – סדנה שבה נדגים את ההבדלים בין גברים לנשים דרך שפת הגוף. לבוש, תכשיטים, פלרטוט בין המינים דרך הראש ועד הרגלים, תרגילים בזוגיות, הפעלות בתקשורת בין אישית ועוד.
 
הרצאות זוגיות לחיזוק תקשורת בין אישית– נעלה את ההבדלים בסגנונות התקשרות שבין גברים לנשים. נלמד כיצד לתת משוב לבן זוג, מה ההבדל בין אסרטיביות לתוקפנות, אמפטיה, העצמה, ומהם סימני עצבנות, נבצע תרגיל "סמוך עלי" לחיזוק הקשר.
 
הרצאות זוגיות במגע – אלי מוהר כתב פעם " לא חשוב אישה העיקר זאת הרומנטיקה".
למגע תפקיד חשוב ביצרית קשר, נלמד את סוגו ועוצמתו. נבדוק איזה מגע כל אחד מהצדדים אוהב. נחווה טכניקות בסיסיות לעשיית עיסוי והעברת אנרגיה. לא נוותר על תרגיל לחיזוק תקשורת בין אישית.
 
הרצאות זוגיות משולבות – סדנאות שבהם נעשה שימוש, בגרפולוגיה, שפת גוף, יוגה צחוק, פעילות ומשחקים לכייף ולשחרור מתחים.  
 
להזמנת סדנאות זוגיות, גרפולוגיה,שפת גוף, צחוק הומור, משחקים ניתן ליצור קשר בטלפונים הבאים : במשרד 03-5590868 או ישירות לנייד 050-5711160 (עד 22:00).
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.