אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

"אהבה היא מצב שבו אושרו של אחד חיוני לאושרך שלך" נאמר לו פעם. בסדנאות הזוגיות שלנו מדברים על הכל! לפניכם מגוון עשיר של רעיונות לסדנאות זוגיות, סדנאות זוגיות בגרפולוגיה, סדנאות זוגיות צחוק הומור, סדנאות זוגיות לתקשורת בין אישית, סדנאות זוגיות במגע, סדנאות זוגיות משולבות.
 
הרצאות זוגיות גרפולוגיה - סדנה מרגשת, מיוחדת ומפעילה. נבקש מהזוגות לעלות אל הלוח ולחתום את חתימותיהם ואז נבדוק מי משלים את השני. דרך הציורים נברר את מצב היצרים ומי היוזם בין המינים. על פי הכתב נעלה מי יוצר קשרים יותר מהר ומיהו "החופר". ניתן טיפים מעולם כתב היד. נבקש מהגברים והנשים רגע להיות לבד, נבדוק מה באמת חשוב לכל אחד מהצדדים במערכת יחסים וכיצד הדברים מתבטאים בכתבים.
 
הרצאות זוגיות צחוק והומור – סדנה מצחיקה אשר מפעילה את כל המשתתפים בה. נצחק על ההבדלים בין גברים לנשים כאשר את הדוגמאות ניקח מהזוגות. נערוך תרגילים בתקשורת בין אישית שיפתיעו גם את הזוגות הוותיקים. נערוך תחרויות ומשחקים בין גברים לנשים, ונצחק דרך מעגלים.
 
הרצאות זוגיות שפת גוף – סדנה שבה נדגים את ההבדלים בין גברים לנשים דרך שפת הגוף. לבוש, תכשיטים, פלרטוט בין המינים דרך הראש ועד הרגלים, תרגילים בזוגיות, הפעלות בתקשורת בין אישית ועוד.
 
הרצאות זוגיות לחיזוק תקשורת בין אישית– נעלה את ההבדלים בסגנונות התקשרות שבין גברים לנשים. נלמד כיצד לתת משוב לבן זוג, מה ההבדל בין אסרטיביות לתוקפנות, אמפטיה, העצמה, ומהם סימני עצבנות, נבצע תרגיל "סמוך עלי" לחיזוק הקשר.
 
הרצאות זוגיות במגע – אלי מוהר כתב פעם " לא חשוב אישה העיקר זאת הרומנטיקה".
למגע תפקיד חשוב ביצרית קשר, נלמד את סוגו ועוצמתו. נבדוק איזה מגע כל אחד מהצדדים אוהב. נחווה טכניקות בסיסיות לעשיית עיסוי והעברת אנרגיה. לא נוותר על תרגיל לחיזוק תקשורת בין אישית.
 
הרצאות זוגיות משולבות – סדנאות שבהם נעשה שימוש, בגרפולוגיה, שפת גוף, יוגה צחוק, פעילות ומשחקים לכייף ולשחרור מתחים.  
 
להזמנת סדנאות זוגיות, גרפולוגיה,שפת גוף, צחוק הומור, משחקים ניתן ליצור קשר בטלפונים הבאים : במשרד 03-5590868 או ישירות לנייד 050-5711160 (עד 22:00).
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
ערבי גיבוש / ערב גיבוש - פעילות משחררת מחברת ומצחיקה מאוד
ערבי גיבוש לצוות, לקבוצות, לחברות. רעיונות, הרצאות, סדנאות, אטרקציות, הופעות, 050-5711160 יובל בן בסט. משחק אלתור, גרפולוג לערב גיבוש, מפעיל סדנת צחוק, שפת גוף בזוגיות, תיפוף, אימפרוביזציה ויצירתיות, משחקי חברה, פיתוח עבודת צוות, תחרויות, פעילויות. אין כמו ערבי גיבוש לקבוצות להדגיש את החזון המטרות והיעדים (בקצרה) לצד ערב שכולו חוויה וכיף לעובדות ולעובדים. כאשר החזון הוא למען מטרה נעלה, כזה שיכול לעזור לאנשים אחרים, ההתגייסות של הצוות וההשקעה הפיזית והנפשית שהם יסכימו להשקיע תהיה רבה לאין ערך מתוספת משכורת. ערב חברתי לעובדים יכול לקדם את המוטיבציה מול ראש הצוות. כאשר העובדים/ות יראו וירגישו עד כמה המנהל/ת עשו הכל כדי שהאירוע יהיה מוצלח. הזמנת הרצאה או סדנה בנושא מוטיבציה יכולה להתאים במיוחד אם יש סקרנות בקרב העובדים/ות לתחום זה. יש לשקול ולהתייעץ אם זה באמת התוכן המתאים עבור ערב גיבוש, כי בסוף המטרה היא החוויה, השחרור, הכיף, הצחוק, "ותחושת הביחד".
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.