אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
 
שפרה ארווס היא אישה אמא לביאה. מנחה ומורה לסדנאות צחוק ומכשירה מנחי יוגה צחוק. רכזת קורס בבר אילן לליצנות רפואית והנחיית סדנאות צחוק. הכניסה את ההומור למשרד החינוך. מחפשת לפתוח את הלב שלה ושל האנשים. לעשות טוב יותר לה, לעצמה ולקהילה. כתובת האתר שלה http://www.shifra-israel.com/
 
למה לבחור סדנת יוגה צחוק למסיבת רווקות ? צחוק משחרר גם את הכלה מהלחץ וההכנות שלפני החתונה. הצחוק משחרר  ומגבש את כל חברי הקבוצה כבר בדקות הראשונות. דווקא בגלל שלו כל אחת מכירה את השנייה הצחוק הוא גשר לקשר הכי מהיר. ובחתונה כולן מכירות וצוחקות מתוך החוויה המשותפת.
 
איך דרך הפעלה מכוונת הבנות צוחקות? הפעלה היא מדורגת. מתחילים במשחק הכרות עם הבנות כולל ברכות לכלה עם קלפים למסיבת רווקות. ואז ממשיכים במשחקים יותר אקטיביים בתנועה כבר מעלים חיוך. כדי לשחרר את הגוף מלחץ ועומס של יום אני משתמשת במוזיקה ככלי ומערבבת את הבנות. יש שימוש במוזיקה קדם חתונה שעושה שמח ואז דרך משחק הבנות רוקדות, מתחרות. כל זה יוצר אווירה שמחה ומקרבת.. אז עובדים לסדנת יוגה צחוק שכוללת תרגילי צחוק משולבת בתרגלי נשימה שמחדירים למוח חמצן. פשוט להשתטות באופן מודע כדי להתחיל את היום ברגל ימין בסיום יש שיר מאוד מרגש שהכלה נעטפת באהבה ובחמלה. ההתחלה והסוף מאוד מרגשים ובאמצע בלאגן בריא שפותח את הלב.
 
מה החברות הרווקות והגרושות ירוויחו בהרצאה? אני אישה שמתמידה בחיי נשואים 27 שנים. אמא לארבע פלוס בעל שזה "שבעה" שמצליחה לצחוק וליהנות מהחיים.(מודל חיקוי). אני אראה גם לרווקות וגם לגרושות שלצד הרצינות שאנו מחזיקים בחיים אפשר גם לצחוק, שהכל אפשרי וזה עניין של בחירה. 
 
מה החברות שהן בזוגיות ירוויחו בהרצאה? שאפשר להמשיך להיות בזוגיות ומותר לכן לשעה קלה לשחרר כי אנו עובדות קשה. נשים מחזיקות בהרבה תפקידים ומותר לשחרר ולחזור לרגע  להיות ילדה שמחה בלי דאגות.
 
מסיבה שהאישה מתחתנת עם אישה על מה היית מתמקדת? -  באישה ובבן אדם שבי.
 
כשהמסיבה היא לנשים דתיות במה היית מתמקדת ? במצווה שלהיות בשמחה וזאת מצווה גדולה לשמח כלה גם לפני חתונתה.
 
פאן אישי – אני אנו אוהבת ומאמינה במה שאני עושה והזמן והמנחים שאני מכשירה מעידים על כך.  
 
טיפ למי שמארגנת מסיבת רווקות -  לא לשתות הרבה אלכוהול. לא להיות מחוקות לגמרה. אפשר להגיע לשחרור גם בלי אלכוהול. שיוכלו לפני הפעילות והקפה והעוגות אחר כך. לא לעשות את הפעילות בשעה מאוחרת (אחרי 23:00) ולסדר מרחב עם מזגן אם מזמינות סדנת צחוק.
 
 
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.