אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
אופירה רחמים יוצרת, קומיקאית, שחקנית, סטנדפיסטית ואמא. התחילה לעבוד כליצנית כתוצאה מעוני במשפחה. סיימה משחק בבית צבי. דודו טופז גילה אותה בצוותא. הייתה הפסיכולוגית של יעל בר זוהר בסדרה חשופים. להזמנת מופע סטנדאפ למסיבת רווקות התקשרי 052-5659111

למה כדאי להזמין סטנסיפבטית למסיבת רוקוות ? זה מאוד משחרר את הכלה והחברות. לפני החתונה הכלה נקרעת על הרצפה. אני כותבת עליה קטע הרגע האחרון להיות זוהרת לפני החתונה. לצחוק מכל הלב/
 
איך משתלב הומר עם אווירה של שמחה וכיף במסיבה ? התשובה בגוף השאלה. מסיבה מוזיקה מזרחית, שמחה צחוק אופירה סטנדפיסטית. אני באה ואני מתאימה את התכנים וזורמת בהתאם לקהל שמולי
 
מניסיונך איך ההומור יכול לשמר את הזוגיות ? "לא להתחתן" !!
 
מה החברות הרווקות והגרושות ירוויחו בהופעה שלך ? הרגשה שזה בסדר להיות בכל סטטוס והכל מצחיק. לכל צד יש הומור ורצינות. בהופעות כולן מרגישות שהן בסדר.
 
על מה היית מתמקדת במסיבת רווקות שאשה מתחנת עם אישה ?נשואים שיט אני וואי. זה אותו הומור ואותו דבר. על מה היית מתמקדת כשיש מסיבת רווקות של אישה דתית – היו לי נשים דתיות. אני עושה את הדברים ביתר עדינות. אני לא משתמשת בבוטות.
 
טיפ לחברה שמפיקה את המסיבה – לעשות את מה שהכלה אוהבת. לא לשכור מקומות מפוצצים כמו ווילות כי בסוף אף אחת לא משתמשת בזה. בסוף יושבים בסלון ומקשקשים. הייתי עושה אוכל מזרחי טעים ומשביע. אלכוהול במחיר ממוצע. מוזיקה טובה. רק מי שאת אוהבת להכניס למסיבה. חברות עם מבט עקום לנעול את הדלת.
 
פאן אישי שלך במסיבה  – אם הייתי צריכה לעשות לעצמי מסיבת רווקות הייתי עושה בבית שלי עם החברות המצומצמות הייתי מזמינה סטנדפיסט שיצחיק אותי והייתי מפנקת את עצמי בשף שיכין אוכל מיוחד לאותו ערב. ואז הייתי אומרת לעצמי איזה קטע אני מתחנת שוב בגיל 40 למה? לא למדתי כלום.
 
אני שמה לב כשאני מופיע במקומות גדולים יש הזדהות מטורפת על חיי הנישואין. כשאתה יוצא מהאולם ומהמקום אתה אומר וואלה כולם כמוני, אני בסדר, זוגיות זה בית אז מעבר להומור של נחירות, שעמום, בסופו של דבר שעמום זה בית וזה מוציא את האנשים עם נחמה בלב. הניגוד של ההומור בנישואין לבית הרגשת הבית זה מה שיוצר את הנחמה.  
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! הלקוחות יצאו עם חיוך על הפנים
אחד הכלים הכי חזקים היום לקבלת שת"פ בצוות ומלקוחות עוברת דרך סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! ברגע שתשלבו הומור בשיחות שלכם ובפגישות שלכם -הם יהיו יותר נעימות כפיות גם לכם וגם לצד השני, שת"פ יגדל והתקשורת ביניכם תהיה מהנה ומוצלחת יותר. מה מיוחד בסדנה זו ? מעביר את הסדנה סטנדאפיסט ותסריטאי קומי המשלב בסדנה קטעי סטנד-אפ מתוך הופעות מקצועיות -כך שצחוק והנאה מובטחים לכם ובנוסף הכלים המעוברים בסדנה מגיעים ממקור ראשון ומניסיון של 15 שנה בהופעות סטנד-אפ על במה ברחבי הארץ, תכניות טלוויזיה ואירועים פרטיים. סוג האירוע- סדנה מגבשת המתאימה לתחום המכירות והשירות, פיתוח צוותים, כנסים עסקים, ימי כיף לעובדים, טקסי עובד מצטיין, מסיבות פרידה. קהל יעד – עובדים מכלל שכבות הארגון וותיקים וחדשים, מנהלים בכירים ועד עובדי היצור. מטרות הסדנא – קבלת כלים בסיסיים איך לשלב הומור בתקשורת מול: עובדים, מנהלים, לקוחות ואפילו החמות האישה והילדים בשיחות, פגישות כנסים, ישיבות. במקום העבודה ומחוצה.
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.