אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
אופירה רחמים יוצרת, קומיקאית, שחקנית, סטנדפיסטית ואמא. התחילה לעבוד כליצנית כתוצאה מעוני במשפחה. סיימה משחק בבית צבי. דודו טופז גילה אותה בצוותא. הייתה הפסיכולוגית של יעל בר זוהר בסדרה חשופים. להזמנת מופע סטנדאפ למסיבת רווקות התקשרי 052-5659111

למה כדאי להזמין סטנסיפבטית למסיבת רוקוות ? זה מאוד משחרר את הכלה והחברות. לפני החתונה הכלה נקרעת על הרצפה. אני כותבת עליה קטע הרגע האחרון להיות זוהרת לפני החתונה. לצחוק מכל הלב/
 
איך משתלב הומר עם אווירה של שמחה וכיף במסיבה ? התשובה בגוף השאלה. מסיבה מוזיקה מזרחית, שמחה צחוק אופירה סטנדפיסטית. אני באה ואני מתאימה את התכנים וזורמת בהתאם לקהל שמולי
 
מניסיונך איך ההומור יכול לשמר את הזוגיות ? "לא להתחתן" !!
 
מה החברות הרווקות והגרושות ירוויחו בהופעה שלך ? הרגשה שזה בסדר להיות בכל סטטוס והכל מצחיק. לכל צד יש הומור ורצינות. בהופעות כולן מרגישות שהן בסדר.
 
על מה היית מתמקדת במסיבת רווקות שאשה מתחנת עם אישה ?נשואים שיט אני וואי. זה אותו הומור ואותו דבר. על מה היית מתמקדת כשיש מסיבת רווקות של אישה דתית – היו לי נשים דתיות. אני עושה את הדברים ביתר עדינות. אני לא משתמשת בבוטות.
 
טיפ לחברה שמפיקה את המסיבה – לעשות את מה שהכלה אוהבת. לא לשכור מקומות מפוצצים כמו ווילות כי בסוף אף אחת לא משתמשת בזה. בסוף יושבים בסלון ומקשקשים. הייתי עושה אוכל מזרחי טעים ומשביע. אלכוהול במחיר ממוצע. מוזיקה טובה. רק מי שאת אוהבת להכניס למסיבה. חברות עם מבט עקום לנעול את הדלת.
 
פאן אישי שלך במסיבה  – אם הייתי צריכה לעשות לעצמי מסיבת רווקות הייתי עושה בבית שלי עם החברות המצומצמות הייתי מזמינה סטנדפיסט שיצחיק אותי והייתי מפנקת את עצמי בשף שיכין אוכל מיוחד לאותו ערב. ואז הייתי אומרת לעצמי איזה קטע אני מתחנת שוב בגיל 40 למה? לא למדתי כלום.
 
אני שמה לב כשאני מופיע במקומות גדולים יש הזדהות מטורפת על חיי הנישואין. כשאתה יוצא מהאולם ומהמקום אתה אומר וואלה כולם כמוני, אני בסדר, זוגיות זה בית אז מעבר להומור של נחירות, שעמום, בסופו של דבר שעמום זה בית וזה מוציא את האנשים עם נחמה בלב. הניגוד של ההומור בנישואין לבית הרגשת הבית זה מה שיוצר את הנחמה.  
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
ערבי גיבוש / ערב גיבוש - פעילות משחררת מחברת ומצחיקה מאוד
ערבי גיבוש לצוות, לקבוצות, לחברות. רעיונות, הרצאות, סדנאות, אטרקציות, הופעות, 050-5711160 יובל בן בסט. משחק אלתור, גרפולוג לערב גיבוש, מפעיל סדנת צחוק, שפת גוף בזוגיות, תיפוף, אימפרוביזציה ויצירתיות, משחקי חברה, פיתוח עבודת צוות, תחרויות, פעילויות. אין כמו ערבי גיבוש לקבוצות להדגיש את החזון המטרות והיעדים (בקצרה) לצד ערב שכולו חוויה וכיף לעובדות ולעובדים. כאשר החזון הוא למען מטרה נעלה, כזה שיכול לעזור לאנשים אחרים, ההתגייסות של הצוות וההשקעה הפיזית והנפשית שהם יסכימו להשקיע תהיה רבה לאין ערך מתוספת משכורת. ערב חברתי לעובדים יכול לקדם את המוטיבציה מול ראש הצוות. כאשר העובדים/ות יראו וירגישו עד כמה המנהל/ת עשו הכל כדי שהאירוע יהיה מוצלח. הזמנת הרצאה או סדנה בנושא מוטיבציה יכולה להתאים במיוחד אם יש סקרנות בקרב העובדים/ות לתחום זה. יש לשקול ולהתייעץ אם זה באמת התוכן המתאים עבור ערב גיבוש, כי בסוף המטרה היא החוויה, השחרור, הכיף, הצחוק, "ותחושת הביחד".
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.