אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

אם את מחפשת הרצאה משתפת, מצחיקה, מפעילה, משעשעת, הינך מוזמנת לבחור פעילות במגוון תחומים ונושאים, תוך הטעמה אישית לסוג האירוע ולסגנון המשתתפות כגון : יום האישה הבין לאומי, יום המשפחה, יום האם, ערב גיבוש לנשים, ערב צוות לנשים ועוד. הרצאותינו מעודדות דו שיח פעיל, נתמקד בחוויה, בהומור משובח, נדאג שהצחוק יהיה מתגלגל ותובנות חדשות יועמדו לרשותכן. לפניכם מגוון של הצעות מדליקות:
 
א. הרצאה גרפולוגיה – המילים, האותיות, המשפטים והציורים מעידים על מצב היצרים, התשוקה, הרומנטיקה, חשיבות הרושם הראשוני, "חפרנות" ועוד. אנו שמים דגש בהרצאה על פעילות דרך כתיבה וציורים. אל חשש לא נתחבא מאחורי מצגות ומקרנים.
.
ב. הרצאה שפת גוף – נצחק על ההבדלים שבין נשים לגברים על פי שפת הגוף.נדבר על חשיבות התדמית דרך צבעים בבגדים ותכשיטים. רושם ראשוני, סימנים לחוסר יושר ועצבנות, לא נשכח את תפקיד הפלירטוט, ואם צריך ניתן גם עצות לדייט בפירוט. 
.
ג.הרצאה על חשיבות הצחוק וההומור – למי שלא יודעת, שעה אחת של צחוק שווה לחמש מאות קלוריות. נספר מהו המקור הצחוק שבפנים, נדבר על חשיבות הבדיחות, והסיפורים, נעצור לרגע בקומדיה, סטנד אפ וסרטים ויחד אתכן נתרגל הפעלות של  יוגה צחוק מסורתית שיעזרו להפיג לחץ הורמונאלי.ומתחים קיומים.
.
ד. הרצאה על תפקיד האסרטיביות – חשיבות היכולת להגיד את מה שאנו חפצים בלי לפגוע בצד השני. ניתן דוגמאות מוחשיות ונערוך הפעלות בין המשתתפות לחיזוק התובנות. 
.
ה. הרצאה על אינטליגנציה רגשית - נעלה את חשיבות אינטליגנציה מרובה על תפקידיה השונים. נתמקד מעט בהתפתחותה, המטרה שכל אחת תצא אם תובנה לגבי סוג האינטליגנציה החזקה אצלה. 
.
ו. הרצאה על ההבדלים בין גברים לנשים – על פי גרפולוגיה, שפת גוף, מחקרים,הפעלות ומשחקים, נדגים בצורה סטנדפיסטית מהם ההבדלים בין המינים. 
.
להזמנת הרצאות לנשים או הרצאות לעובדים ניתן ליצור קשר בטלפונים הבאים :
במשרד 03-5590868 או ישירות לנייד 050-5711160 (עד 22:00 בלילה).
 
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
ערבי גיבוש / ערב גיבוש - פעילות משחררת מחברת ומצחיקה מאוד
ערבי גיבוש לצוות, לקבוצות, לחברות. רעיונות, הרצאות, סדנאות, אטרקציות, הופעות, 050-5711160 יובל בן בסט. משחק אלתור, גרפולוג לערב גיבוש, מפעיל סדנת צחוק, שפת גוף בזוגיות, תיפוף, אימפרוביזציה ויצירתיות, משחקי חברה, פיתוח עבודת צוות, תחרויות, פעילויות. אין כמו ערבי גיבוש לקבוצות להדגיש את החזון המטרות והיעדים (בקצרה) לצד ערב שכולו חוויה וכיף לעובדות ולעובדים. כאשר החזון הוא למען מטרה נעלה, כזה שיכול לעזור לאנשים אחרים, ההתגייסות של הצוות וההשקעה הפיזית והנפשית שהם יסכימו להשקיע תהיה רבה לאין ערך מתוספת משכורת. ערב חברתי לעובדים יכול לקדם את המוטיבציה מול ראש הצוות. כאשר העובדים/ות יראו וירגישו עד כמה המנהל/ת עשו הכל כדי שהאירוע יהיה מוצלח. הזמנת הרצאה או סדנה בנושא מוטיבציה יכולה להתאים במיוחד אם יש סקרנות בקרב העובדים/ות לתחום זה. יש לשקול ולהתייעץ אם זה באמת התוכן המתאים עבור ערב גיבוש, כי בסוף המטרה היא החוויה, השחרור, הכיף, הצחוק, "ותחושת הביחד".
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.