אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

אם את מחפשת הרצאה משתפת, מצחיקה, מפעילה, משעשעת, הינך מוזמנת לבחור פעילות במגוון תחומים ונושאים, תוך הטעמה אישית לסוג האירוע ולסגנון המשתתפות כגון : יום האישה הבין לאומי, יום המשפחה, יום האם, ערב גיבוש לנשים, ערב צוות לנשים ועוד. הרצאותינו מעודדות דו שיח פעיל, נתמקד בחוויה, בהומור משובח, נדאג שהצחוק יהיה מתגלגל ותובנות חדשות יועמדו לרשותכן. לפניכם מגוון של הצעות מדליקות:
 
א. הרצאה גרפולוגיה – המילים, האותיות, המשפטים והציורים מעידים על מצב היצרים, התשוקה, הרומנטיקה, חשיבות הרושם הראשוני, "חפרנות" ועוד. אנו שמים דגש בהרצאה על פעילות דרך כתיבה וציורים. אל חשש לא נתחבא מאחורי מצגות ומקרנים.
.
ב. הרצאה שפת גוף – נצחק על ההבדלים שבין נשים לגברים על פי שפת הגוף.נדבר על חשיבות התדמית דרך צבעים בבגדים ותכשיטים. רושם ראשוני, סימנים לחוסר יושר ועצבנות, לא נשכח את תפקיד הפלירטוט, ואם צריך ניתן גם עצות לדייט בפירוט. 
.
ג.הרצאה על חשיבות הצחוק וההומור – למי שלא יודעת, שעה אחת של צחוק שווה לחמש מאות קלוריות. נספר מהו המקור הצחוק שבפנים, נדבר על חשיבות הבדיחות, והסיפורים, נעצור לרגע בקומדיה, סטנד אפ וסרטים ויחד אתכן נתרגל הפעלות של  יוגה צחוק מסורתית שיעזרו להפיג לחץ הורמונאלי.ומתחים קיומים.
.
ד. הרצאה על תפקיד האסרטיביות – חשיבות היכולת להגיד את מה שאנו חפצים בלי לפגוע בצד השני. ניתן דוגמאות מוחשיות ונערוך הפעלות בין המשתתפות לחיזוק התובנות. 
.
ה. הרצאה על אינטליגנציה רגשית - נעלה את חשיבות אינטליגנציה מרובה על תפקידיה השונים. נתמקד מעט בהתפתחותה, המטרה שכל אחת תצא אם תובנה לגבי סוג האינטליגנציה החזקה אצלה. 
.
ו. הרצאה על ההבדלים בין גברים לנשים – על פי גרפולוגיה, שפת גוף, מחקרים,הפעלות ומשחקים, נדגים בצורה סטנדפיסטית מהם ההבדלים בין המינים. 
.
להזמנת הרצאות לנשים או הרצאות לעובדים ניתן ליצור קשר בטלפונים הבאים :
במשרד 03-5590868 או ישירות לנייד 050-5711160 (עד 22:00 בלילה).
 
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.