אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

אם את מחפשת הרצאה משתפת, מצחיקה, מפעילה, משעשעת, הינך מוזמנת לבחור פעילות במגוון תחומים ונושאים, תוך הטעמה אישית לסוג האירוע ולסגנון המשתתפות כגון : יום האישה הבין לאומי, יום המשפחה, יום האם, ערב גיבוש לנשים, ערב צוות לנשים ועוד. הרצאותינו מעודדות דו שיח פעיל, נתמקד בחוויה, בהומור משובח, נדאג שהצחוק יהיה מתגלגל ותובנות חדשות יועמדו לרשותכן. לפניכם מגוון של הצעות מדליקות:
 
א. הרצאה גרפולוגיה – המילים, האותיות, המשפטים והציורים מעידים על מצב היצרים, התשוקה, הרומנטיקה, חשיבות הרושם הראשוני, "חפרנות" ועוד. אנו שמים דגש בהרצאה על פעילות דרך כתיבה וציורים. אל חשש לא נתחבא מאחורי מצגות ומקרנים.
.
ב. הרצאה שפת גוף – נצחק על ההבדלים שבין נשים לגברים על פי שפת הגוף.נדבר על חשיבות התדמית דרך צבעים בבגדים ותכשיטים. רושם ראשוני, סימנים לחוסר יושר ועצבנות, לא נשכח את תפקיד הפלירטוט, ואם צריך ניתן גם עצות לדייט בפירוט. 
.
ג.הרצאה על חשיבות הצחוק וההומור – למי שלא יודעת, שעה אחת של צחוק שווה לחמש מאות קלוריות. נספר מהו המקור הצחוק שבפנים, נדבר על חשיבות הבדיחות, והסיפורים, נעצור לרגע בקומדיה, סטנד אפ וסרטים ויחד אתכן נתרגל הפעלות של  יוגה צחוק מסורתית שיעזרו להפיג לחץ הורמונאלי.ומתחים קיומים.
.
ד. הרצאה על תפקיד האסרטיביות – חשיבות היכולת להגיד את מה שאנו חפצים בלי לפגוע בצד השני. ניתן דוגמאות מוחשיות ונערוך הפעלות בין המשתתפות לחיזוק התובנות. 
.
ה. הרצאה על אינטליגנציה רגשית - נעלה את חשיבות אינטליגנציה מרובה על תפקידיה השונים. נתמקד מעט בהתפתחותה, המטרה שכל אחת תצא אם תובנה לגבי סוג האינטליגנציה החזקה אצלה. 
.
ו. הרצאה על ההבדלים בין גברים לנשים – על פי גרפולוגיה, שפת גוף, מחקרים,הפעלות ומשחקים, נדגים בצורה סטנדפיסטית מהם ההבדלים בין המינים. 
.
להזמנת הרצאות לנשים או הרצאות לעובדים ניתן ליצור קשר בטלפונים הבאים :
במשרד 03-5590868 או ישירות לנייד 050-5711160 (עד 22:00 בלילה).
 
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
יום גיבוש לעובדים- workers DAY party
מנהל/ת רווחה ומשאבי אנוש! הפקת יום גיבוש כיף לעובדים מצריכה בחירת פעילות מחברת ושוברת שגרה, שתשמח ותפנק. לפניך מבחר רעיונות אופטימליים לבחירת הופעה, הרצאה, סדנא, אטרקציה, הפעלה, שיותאמו לקונספט האירוע ולאופי העובדים והמנהלים..
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.