אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
אטרקציות בפארק בגין. טיול בנווה צדק, הרצל ושוק לווינסקי, סיור בעיר העתיקה ביפו. פעילות ODT בפארק הירקון. ימי כיף בתל אביב עם סדנאות לעובדים, הרצאות מרתקות, הופעה לעובדים ומנהלים.
 
המשותף לעיר ירושלים ולעיר תל אביב שכמעט בכל רחוב יש סיפור שמסתתר, בית שמאחוריו חווי סוד ושכונה אם ייחודיות משלה.
 
ימי כיף בתל אביב ניתן לחלק לשלושה אזורים עיקריים. דרום תל אביב, מרכז תל אביב, צפון תל אביב (הישן והחדש).
 
 
דרום מזרח תל אביב לעובדים ומנהלים שאוהבים אקשן – פארק בגין בדרום מזרח תל אביב הוא מקום מצוין ליצור חוויה עם פעילות לצוות עובדים בחוץ. תחרויות, משחקים שוברי שגרה, הפעלות המעודדות שיתוף פעולה ועוד..
 
לקחת את הקבוצה אל "שוק התקווה" שתמיד מפתיע כל פעם מחדש. אפשר לראות הופעה בבית דני וליהנות מהמתחם במקום.. ימי כיף בתל אביב בדרום - בצפון - במרכז  
 
אם העדפה היא "לפעילות אורבנית" אין כמו חדרי בריחה לעידוד שיתוף הפעולה, עבודת צוות ופיתוח היצירתיות. יום כיף בתל אביב בקלות יכול להפוך לפעילות  של "לרוץ למיליון".  
 
 
יום כיף דרום מערב תל אביב – טיול לצד תחנה מרכזית הישנה. בתור נער שלמד בתקופה שהתחנה המרכזית הישנה הייתה בשיאה הוקסמתי מהאנרגיות שהיו בה. בדיוק כמו השיר של טיפקס.
 
ניתן לעצור ולעשות הרצאות לעובדים ברחוב החשמל 18 במכללה למנהל. לצפות על בניין חברת החשמל. משם להמשיך אל שוק לווינסקי הצבעוני, פלורנטין, שנקין, להכיר את רחוב הרצל על סמטאותיו ולסיים בארוחת גורמה בחדרvip  באחת מהמסעדות הפרוסות ברחוב רוטשילד / אחד העם ולהזמין הופעה לעובדים.
 
 
יום כיף במרכז תל אביב – מתי בפעם האחרונה העובדים/ות היו בהופעה בהבימה וראו את המבנה המחודש, היו בשוק האוכל במרכז שרונה? ביקרו בכיכר דיזנגוף החדשה. היו במצבה לזכרו של ראש ממשלת ישראל יצחק רבין בכיר רבין ומי יודע/ת היכן היה פעם גן החיות בעיר?
 
אופציה נוספת היא ללכת על הטיילת עד מתחם הרכבת,
 
אם רוצים ציונות ניתן ללכת אל שדרות דוד בן גוריון ולהגיע לביתו בו גר דוד בן גוריון לראות  היכן הייתה הכרזת מגילת העצמאות.
 
 
יום כיף בצפון תל אביב החדש והישן – רחוב בזל עם המסעדות הפזורות לאורך הרחוב "והוויב המיוחד", שדרת רחוב נורדאו, חוף מציצים, סיפורו של נמל תל אביב, ביקור במועדונים הנחשבים. ביקור בבית התפוצות, אוניברסיטה, פארק הירקון, מתחם אקספו המתאים לכנסים, ימי עיון, ימי גיבוש ועוד..  .
 
 
יום כיף ספא בתל אביב – לאורך הטיילת ובמרכז וצפון תל אביב ישנם הרבה מאוד בתי מלון שישמחו לפנק את העובדים/ות בשלל טיפולים לגוף ולנפש.  אם יום כיף התחיל בפעילות פיזית מאומצת (קיר טיפוס, מסלול נינג'ה ...)
 
כדאי לסיים יום כיף לעובדים בטיפול ספא מפנק. רצוי לא להתחיל את היום עם טיפולי ספא לצוות עובדים ולסיים בפעילות מאומצת.
קביעת מטרה מרכזית ויעדים לים כיף בתל אביב
 
1.קביעת מטרה - האם המטרה היא גיבוש בין העובדים (אז ניתן לשלב סדנאות תקשורת בין אישית, עבודת צוות, משחקי הכרות. או שהמטרה היא לפנק אחרי תוצאות יוצאות דופן, עבודה צוות מאומצת (סרט בחדר וי אי פי, טיפולי ספא...)
 
2.קבעו יעדי משנה – לפנק, להעצים, לשחרר, לחבר...
 
3.עריכת תאום ציפיות – כדאי לערוך תאום ציפיות מול מפעיל/ה וצוות העובדים. לעדכן אותם על התוכנית שנבחרה ולהשאיר תמיד מקום קטן להפתעה
 
הרצאות לימי כיף בתל אביב
הרצאה תקשורת בין אישית -  הרצאה משעשעת וקלילה עם הרבה תובנות ברמה האישית (טיפים לדייט עם בן / בת זוג) בליינדייט, לצד עצות לשיפור מכירות ושירות.
 
 
סדנאות גיבוש לימי כיף בתל אביב
סדנת עבודת צוות –  איפה המקום של העובד/ת בצוות. שלבים בהקמת צוות, משחקי סימולציה תחרותיים, חיזוק שיתוף הפעולה והלכידות.
 
 
מופע/הופעה ליום כיף בתל אביב
מופע גרפולוגי – הופעה מצחיקה, מחברת, משחררת ומעצימה דרך שרבוטים וכתיבה. המנהלים והעובדים יכירו דרך סיפור החיים של כתב היד, כרטיס הביקור על פי החתימה,  ישולבו משחקים לפיתוח עבודת צוות ומצוינות.
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.