אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
ערב צוות בירושלים -  לחגוג בעיר הבירה הדבש והזום
 
ערב צוות בירושלים לעובדים בבית מלון, לופט או בבית של אחד העובדים. בין שכונת ממילא לשכונות תלפיות ישנם הרבה מקומות לבלות. ערבי גיבוש לחברה עם אומן / מרצה מפעיל שיצור חוויה משחררת, מעצימה ומחברת בין עובדים ומנהלים.
 
בדרך כלל יום כיף בירושלים מסתיים עם ערב צוות לעובדים ומנהלים. אחד מהדברים החשובים כשאתם בונים אירוע לחברה בלילה הוא לוודא לפני שהעובדים לא יהיו "גמורים מעייפות" לעיתים יש רצון להספיק כדי לתת או להעניק לעובדים כמה שיותר פעילות או אטרקציות אבל אס עלולים לפספס את המטרה כי החוויה עלולה להיות מעיקה. לפניך כמה עצות איזה סגנון של ערב צוות לבחור
 
1.אם עשיתים פעילות מאומצת כמו טיול בסגווי ברחבי העיר, עשיתם טיול של מספר שעות ביער בן שמן או בעיר העתיקה (חשוב לזכור שהעיר מושפעת בעליות ומורדות מה שגורם למאמץ יתר של הרגלים), אם בחרתם לעשות סנפליניג או תחרות על קיר טיפוס בחרו פעילות גיבוש לצוות הרובה יותר רגוע. עדיף לא להזמין סדנת צחוק במקום להזמין הופעה עם אומן חושים או מרצה לאירוע שייתן הרצאה מרתקת וקלילה.
 
2.אם ישנם בחברה עובדים/ות חדשים/ות בעקבות כל השינויים שהיו כתוצאה ממשבר הקורונה כדאי לקחת סדנת בשפת גוף או תקשורת בין אישית לעובדים בירושלים שתתמקד גם בהכרות בין העובדים/ות לצד טיפים מעצימים.
 
3.לגבי סדנת עבודת צוות רצוי ועדיף לעשות אותה בבוקר במיוחד אם יש מתיחות בין חברי/ות הצוות. במידה והכל בסדר אפשר להכניס סדנה לשעה עד שעה וחצי עם שתי הפעלות מרכזיות  ובתנאי שהעובדים/ות או המנהלים/ות לא עייפים. אחרת אין טעם
 
4.ההבדל בין מופע להרצאה הוא שיש מופעים שהקהל משתתף לדוגמא "מופע גרפולוגי" העובדים לוקחים חלק פעיל במופע כאשר מדובר על הרצאה יש מקום לשאלות ותשובות אבל פחות להפעלות.
 
5.כדאי לעשות ערב גיבוש לצוות בחוץ במרכז העיר בשכונת תלפיות או ממילא כדי לחשוף לעובדים את חיי הלילה בירושלים. ישנם מועדונים, ברים והעיר מאוד תוססת למרות הסטיגמה שנוצרה לה.
 
6.אם ערב צוות כולל "טיש במאה שערים" או שאתם עובדים בשכונת חרדיות כדאי מאוד להתלבש בהתאם . כבדו את המקום והוא יכבד אתכם
 
7.במידה והצבתם מטרה לשחרר את העובדים ניתן להזמין בערב סדנת יוגה צחוק משחררת שמתמקדת בצדדים מעולם התיאטרון.
 
8.ערב צוות בירושלים בחדרי בית המלון – השינוי המשמעותי של "משבר הקורונה" שכולם נחשפו ללמידה מרחוק, לישיבות דרך זום. אל תהיו מקובעים, ניתן להפתיע את העובדים/ות עם הרצאה, סדנה או מופע בזום או כל אפליקציה אחרת שתאפשר לעשות ערב צוות מרחוק. הכוונה היא שעובד/ת יכולים להיות בחדר שלהם. לשכב במיטה ועדין להיות יחד וליצור להם חוויה מגבשת. כדאי לעשות את זה אם אתם יודעים שהיה יום גיבוש מאוד עמוס ולעובדים/ות יש חשק לעשות משהו בלי לצאת מהחדר. לפני "משבר הקורונה" זה היה נשמע דמיוני אבל היום יש אפשרות כזאת לעשות ערב גיבוש בזום. מי יודע אולי אתם תהיו הראשונים בחברה או בארץ לעשות  את זה.
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.