אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
ערב צוות בירושלים -  לחגוג בעיר הבירה הדבש והזום
 
ערב צוות בירושלים לעובדים בבית מלון, לופט או בבית של אחד העובדים. בין שכונת ממילא לשכונות תלפיות ישנם הרבה מקומות לבלות. ערבי גיבוש לחברה עם אומן / מרצה מפעיל שיצור חוויה משחררת, מעצימה ומחברת בין עובדים ומנהלים.
 
בדרך כלל יום כיף בירושלים מסתיים עם ערב צוות לעובדים ומנהלים. אחד מהדברים החשובים כשאתם בונים אירוע לחברה בלילה הוא לוודא לפני שהעובדים לא יהיו "גמורים מעייפות" לעיתים יש רצון להספיק כדי לתת או להעניק לעובדים כמה שיותר פעילות או אטרקציות אבל אס עלולים לפספס את המטרה כי החוויה עלולה להיות מעיקה. לפניך כמה עצות איזה סגנון של ערב צוות לבחור
 
1.אם עשיתים פעילות מאומצת כמו טיול בסגווי ברחבי העיר, עשיתם טיול של מספר שעות ביער בן שמן או בעיר העתיקה (חשוב לזכור שהעיר מושפעת בעליות ומורדות מה שגורם למאמץ יתר של הרגלים), אם בחרתם לעשות סנפליניג או תחרות על קיר טיפוס בחרו פעילות גיבוש לצוות הרובה יותר רגוע. עדיף לא להזמין סדנת צחוק במקום להזמין הופעה עם אומן חושים או מרצה לאירוע שייתן הרצאה מרתקת וקלילה.
 
2.אם ישנם בחברה עובדים/ות חדשים/ות בעקבות כל השינויים שהיו כתוצאה ממשבר הקורונה כדאי לקחת סדנת בשפת גוף או תקשורת בין אישית לעובדים בירושלים שתתמקד גם בהכרות בין העובדים/ות לצד טיפים מעצימים.
 
3.לגבי סדנת עבודת צוות רצוי ועדיף לעשות אותה בבוקר במיוחד אם יש מתיחות בין חברי/ות הצוות. במידה והכל בסדר אפשר להכניס סדנה לשעה עד שעה וחצי עם שתי הפעלות מרכזיות  ובתנאי שהעובדים/ות או המנהלים/ות לא עייפים. אחרת אין טעם
 
4.ההבדל בין מופע להרצאה הוא שיש מופעים שהקהל משתתף לדוגמא "מופע גרפולוגי" העובדים לוקחים חלק פעיל במופע כאשר מדובר על הרצאה יש מקום לשאלות ותשובות אבל פחות להפעלות.
 
5.כדאי לעשות ערב גיבוש לצוות בחוץ במרכז העיר בשכונת תלפיות או ממילא כדי לחשוף לעובדים את חיי הלילה בירושלים. ישנם מועדונים, ברים והעיר מאוד תוססת למרות הסטיגמה שנוצרה לה.
 
6.אם ערב צוות כולל "טיש במאה שערים" או שאתם עובדים בשכונת חרדיות כדאי מאוד להתלבש בהתאם . כבדו את המקום והוא יכבד אתכם
 
7.במידה והצבתם מטרה לשחרר את העובדים ניתן להזמין בערב סדנת יוגה צחוק משחררת שמתמקדת בצדדים מעולם התיאטרון.
 
8.ערב צוות בירושלים בחדרי בית המלון – השינוי המשמעותי של "משבר הקורונה" שכולם נחשפו ללמידה מרחוק, לישיבות דרך זום. אל תהיו מקובעים, ניתן להפתיע את העובדים/ות עם הרצאה, סדנה או מופע בזום או כל אפליקציה אחרת שתאפשר לעשות ערב צוות מרחוק. הכוונה היא שעובד/ת יכולים להיות בחדר שלהם. לשכב במיטה ועדין להיות יחד וליצור להם חוויה מגבשת. כדאי לעשות את זה אם אתם יודעים שהיה יום גיבוש מאוד עמוס ולעובדים/ות יש חשק לעשות משהו בלי לצאת מהחדר. לפני "משבר הקורונה" זה היה נשמע דמיוני אבל היום יש אפשרות כזאת לעשות ערב גיבוש בזום. מי יודע אולי אתם תהיו הראשונים בחברה או בארץ לעשות  את זה.
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
ערבי גיבוש / ערב גיבוש - פעילות משחררת מחברת ומצחיקה מאוד
ערבי גיבוש לצוות, לקבוצות, לחברות. רעיונות, הרצאות, סדנאות, אטרקציות, הופעות, 050-5711160 יובל בן בסט. משחק אלתור, גרפולוג לערב גיבוש, מפעיל סדנת צחוק, שפת גוף בזוגיות, תיפוף, אימפרוביזציה ויצירתיות, משחקי חברה, פיתוח עבודת צוות, תחרויות, פעילויות. אין כמו ערבי גיבוש לקבוצות להדגיש את החזון המטרות והיעדים (בקצרה) לצד ערב שכולו חוויה וכיף לעובדות ולעובדים. כאשר החזון הוא למען מטרה נעלה, כזה שיכול לעזור לאנשים אחרים, ההתגייסות של הצוות וההשקעה הפיזית והנפשית שהם יסכימו להשקיע תהיה רבה לאין ערך מתוספת משכורת. ערב חברתי לעובדים יכול לקדם את המוטיבציה מול ראש הצוות. כאשר העובדים/ות יראו וירגישו עד כמה המנהל/ת עשו הכל כדי שהאירוע יהיה מוצלח. הזמנת הרצאה או סדנה בנושא מוטיבציה יכולה להתאים במיוחד אם יש סקרנות בקרב העובדים/ות לתחום זה. יש לשקול ולהתייעץ אם זה באמת התוכן המתאים עבור ערב גיבוש, כי בסוף המטרה היא החוויה, השחרור, הכיף, הצחוק, "ותחושת הביחד".
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.