אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
הזמנת אומן להופעה בירושלים זה כמו שמוזיאונים, מרכזי מבקרים, בתי קולנוע, מרכזי אומנות ותרבות בבירה יגיעו לאירוע שלך. אומן שסוחף אחריו את הקהל, מצליח לרתק וליצור חוויה מחברת ומעצימה ישדרג כל אירוע!
 
איזה אומן יתאים לקהל שלך
בחירת אומן להופעה בירושלים או בכל מקום אחר בארץ צריכה להיות בהתאם לסגנון ולמאפיינים של הקבוצה ומצד שני להתאים גם לסגנון האירוע. אם למשל בקבוצה יש ייצוג הולם לעובדים מחבר עולים מברית המועצות לשעבר כדאי להזמין אומן שמדבר בשפה העברית וגם הרוסית. תמיד הקהל יזדהה עם אומן שדומה לו באורח החיים, בסיטאוציות דומות שעבר במהלך החיים.
 
איזה אומן יתאים לאירוע שלך
ישנם אירועים כמו כנסים, ימי כיון, השתלמויות, תערוכות שבהם מגיע אומן כדי לתת "שואו" ולעשות איזה שינוי מנטלי או טויסט לאירוע. זה יכול להיות אומן חושים, גרפולוג, סטנדפיסט, זמר/ת  שיוזמן בכדי לבדר את האורחים/ות שהגיעו. ככול שתתנו יותר מידע לגבי סוג האירוע והקבוצה אתם מקדמים את הצלחת המופע.
 
אומן להופעה בכנסים, השתלמויות וימי עיון בירושלים
אומן שמפתיע את הקהל, מצחיק וגורם לחוויה שבסיום המופע ידברו אליה זאת ההצלחה. אומן כמו סטנדפיסט/ית. יצחקו את הקהל וישחררו אותו. אומן חושים יפתיע את הקהל ויגרום להם לאמץ את החשיבה. אומן כמו גרפולוג יפתיע דרך אבחון גרפולוגי של חתימות ויחזק את ההכרות דרך סיפור חיים של של העובדים/ות. כדאי לבדוק אם הידע שמעביר האומן יכול להיחשב כגמול השתלמות והאם הוא מוכר במשרד החינוך.
 
אומן להופעה בימי הולדת ומסיבות רווקות בירושלים
אם בכנסים וימי עיון מגיעים אנשים בעלי רקע הומוגני הרי כאשר עורכים ימי הולדת או מסיבות רווקות  הקהל שיגיע למופע יהיה הרבה יותר הטרוגני. לא כל אומ/ית יסכימו להופיע ביום הולדת או מסיבת רווקות ולכן כבר בתחילת השיחה ואם לא מצאת/ה פרסום קודם כדי לשאול האם הופעה יכולה להתקיים באירוע של יום הולדת או מסיבות רווקות.
 
אומן להופעה בירושלים ליום המורה יום הרופא ויום האחות
ישנם אירועים קבועים במהלך השנה שגורמים לאומנים להגיע להופעות בירושלים. אחד מהדברים שכדאי לשאול האם אומן אוהב להופיע בירושלים ואיפה. הופעה יכולה להיות פחות מוצלחת כשהקבוצה אוכלת בזמן ההופעה. ישנם אומנים שמסרבים להתחיל הופעה בזמן שמוגש אוכל. זה פקטור חשוב. אפילו בקבוקי שתיה על שולחנות יכול להסיח את הדעת של הקהל ובכך לפגוע במופע.
 
אומן לאירוע חוג בית בירושלים
חלק נכבד באירועים חברתיים כמו חוגי בית, חוג פנויים פנויות נהוג להזמין אומן אורח שייתן הופעה מבדרת ומצחיקה. אם אין מספיק מקומות בישובה בזווית שרואים את האומן זה יכול להפריע מה גם שכדאי לבדוק לפני האם יש מערכת הגברה.
 
אומן לבר מצווה / בת מצווה / ברית בירושלים
גם פה יש טרנדים להזמין אומן כדי לבדר את המשפחה שהגיע לאירוע. במקרה של ברית / בריתה תשתפו את חתן בר המצווה או כלת בת המצווה לגבי האומן שתביאו. מאוד חשוב שזה יהיה על דעתם.
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.