אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
היום ידוע כי נשים שולחות פי שניים יותר הודעות סמיילי בSMS מאשר גברים. אישה מעל גיל ארבעים שמחייכת ניראת צעירה יותר. כתב היד הוא סוג של ראי שדרכו ניתן לראות האם אישה אופטימית, האם היא בעלת חוש הומור, האם היא חופרת לבעלה ועוד..
 
גרפולוג ליום האישה
לפניכם עצה להפעלה מיוחדת במינה דרך כתב היד, הציורים והשרבוטים. יום האישה הבן לאומי נועד להעצים ולחזק את מעמד האישה בעולם ובישראל. אחת מהאטרקציות האולטימטיביות היא בחירת גרפולוג ליום האישה לפניכם כל הווריאציות האפשריות לפעילות גרפולוגית מותאמת לקהל היעד.
 
סדנת גרפולוגיה לנשים
כשיש קבוצה בעבודה של נשים אפשר לערוך להן סדנת גרפולוגיה שבה ניתן יהיה להתמקד ביצירת תקשורת יותר טובה ביניהן תוך כדי משחקי כתיבה משעשעים, לעלות על הכתב את הדברים המרגיזים והמשעשעים בעבודה וליהנות מפירוש גרפולוגי מרתק. כל הנשים יכולות להשתתף וליהנות מערך מוסף לכתב היד שלהן. פענוח של ציורים אסוציאטיביים משעשעים ייתנו פלפל כך שניתן יהיה להדגים סיטואציות משעשעות מחיי הזוגיות בכתב היד.
 
הרצאה ליום האישה
אפשרות נוספת היא לבחור בהרצאה שתתמקד בהומור על פי כתב היד. אם יש קהל של מורים ומורות או גננות וסייעות אפשר לתת טיפים מהתחום המקצועי בגרפולוגיה שמדבר על ציורי ילדים, כתב יד של בני נוער, גברים מול נשים בכתב היד ועוד..
 
מפרגנות ???
אומרים כי נשים לא יודעות לפרגן. אפשר לבדוק זאת בכתב היד. ניתן לעשות תחרות משעשעת לבדיקת כתב היד המפרגן ביותר בין הנשים. בנוסף הן יצטרכו לכתוב ולפרגן אחת לשנייה בכדי ליצור אווירה מחברת ושמחה.
 
יום האישה בגני ילדים
אם החלטת לצ'פר את האמהות בסדנת חוויה, גרפולוג ליום האישה יעניק לסייעות והגננות רגעי צחוק ואושר. דרך משחקי כתיבה הן יכירו, את עולם היצרים הן ילמדו דרך שרבוטים קלילים ומפתיעים וחלק מהידע שיקבלו הן  יוכלו ליישם על בני הזוג שלהם. אז צריך יותר מזה ? ואם הגננת או הגן ירצו להזמין את האמהות כמובן שהדבר אפשרי ורק יכול לתרום לחיזוק הקשר שביניהם לגן.
 
יום האישה בבתי ספר
וועד ההורים שצריך ליטול חלק בחגיגה, יכול לבחור בגרפולוג ליום האישה. כך תיצרו הפתעה בלתי רגילה. הסיטואציות המפתיעות שיעלו על ידי המורות בחדר המורים יודגמו על פי הגרפולוגיה בכתיבה ובציור לצד טיפים מקצועיים בהתאם לדרישה.
 
יום האישה לאחיות ומטפלות.
אחד מהמגזרים שעדין לא מקבל את מה שמגיע לו הוא המגזר של המטפלות הסיעודיות. לכן כשאני עורך סדנאות בגובה העיניים לנשים אילו חשוב לי שיהיה מצחיק, שיהיה להם כיף ולתת להן תחושה שבאמת נתנו סדנה שהיא בשביליהן. צריכה גרפולוג לערבי נשים ? אל תתלבטי תתקשרי 050-5711160
 
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
יום גיבוש לעובדים- workers DAY party
מנהל/ת רווחה ומשאבי אנוש! הפקת יום גיבוש כיף לעובדים מצריכה בחירת פעילות מחברת ושוברת שגרה, שתשמח ותפנק. לפניך מבחר רעיונות אופטימליים לבחירת הופעה, הרצאה, סדנא, אטרקציה, הפעלה, שיותאמו לקונספט האירוע ולאופי העובדים והמנהלים..
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.