אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

מגוון רעיונות, הצעות עבור סדנאות גיבוש בדרום שיעניקו חוויה פרקטית שונה ומיוחדת לעובדים. הפקת אירוע לעובדים מותנה במציאת פתרון מעולה הן לציפיות והן לצרכים שלכם ושלהם. איך בוחרים סדנאות מנצחות לעובדים מפונקים..

 

האווירה בדרום

האווירה בדרום שבה יש רגעי שקט לצד שיגורי טילים בהחלט לא מקילה על התושבים/ות העובדים/ות. אם בחירת סדנאות גיבוש במרכז לא צריכות להכיל מצב יומי של כוננות "לצבע אדום" לבחירת סדנאות גיבוש בדרום לעובדים בדרום יש משמעות מיוחדת בנוגע לאפקט הזמן. 

 

מה הפירוש של המילה סדנא

סדנא בקרב מנחי קבוצות זאת היכולת להעביר קבוצה מנקודה א לנקודה ב למשל סדנה לפיתוח צוות שהוזמנה ומטרתה לעשות שינוי חברתי ומקצועי. יש סדנה המקדמת תהליכים פנימיים לדוגמא סדנא להפסקת עישון שבה הקבוצה וכל פרט צריכים לעשות שינוי בהרגלי ההתנהגות, הצריכה שלהם ועוד. יש סדנא שהיא יותר טיפולית כפי שהוזכר ויש סדנא שהיא יותר כיפית כמו סדנת תיפוף גוף שיש למידה, חוויה מוחשית והפעלתית אבל ללא צורך בשינוי. (סדנאות גיבוש בדרום בתוכן לא שונות במהותן משום ססדנאות בארץ ובעולם)

 

מה ההבדל בין סדנא לבין הרצאה

בהרצאה המרצה מעביר מסר. הוא פונה דרך מילים אל הלב והראש שלנו להעביר אינפורמציה ומידע ולעיתים לגרום לשינוי תודעתי ורגשי דרך המסרים ומידע חדש שמועבר.  כשעורכים סדנא ישנו תהליך רגשי שגורם לשינוי, כיוון שהתהליך אינו

 

סדנאות גיבוש או סדנאות כיף

כאשר מזמנים סדנאות גיבוש בדרום לעובדים המטרה היא ליצור פעילות שתחבר בין המנהלים/ות העובדים/ות. הדגש על פעילות ישירה ברמת התקשורת הבין אישית שתשפיע על ההכרות והחיבור. סדנאות כדוגמת עבודת צוות הינם סדנאות קלאסיות לתחום של גיבוש. ישנם סדנאות כיף שאמורות לעשות good time לעובדים/ות כמו סדנאות מדיטציה, סדנאות עיסוי, סדנאות צילום שדרך חוויה משותפת יכול להיווצר גיבוש. ישנם סדנאות

 

אפיון סוג האירוע לבחירת פעילות נכונה

אחד מהדברים החשובים והמרכזיים הוא לבחור סדנאות גיבוש על פי סוג האירוע. יש הבדל מהותי כשמפיקים אירוע פרידה ליום כיף לעובדים. אלה שני אירועים מאוד שונים. כמו גם בין ערב צוות לבין אירוע למיזוג חברות המתקיים בערב.

 

א.מסיבת פרידה – יש צורך לבחור סדנאות 

תיתן מענה להחלת הפרידה מהעוזב/ת.

 

ב.ערב צוות לחברה – יש לבחור סדנאות המתמקדות בתקשורת

בין אישית כמו שפת גוף.

 

ג.מסיבה לתחילת שנת לימודים – ניתן לבחור סדנאות גיבוש כמו עבודת צוות

 

ד.אירוע גמר פרויקט  – סדנאות צחוק ואימפרוביזציה לשחרור וכיף (במידה והצוות נשאר).

 

ה.אירוע מיזוג בין חברות – ניתן לבחור סדנאות גיבוש לקידום מינגלינג והכרות.

 

ו.יום גיבוש לעובדים – בדקו איזה פעילות כבר נערכה בעבר. מה הסטנדרט של החברה.

 

ז.יום כיף לעובדים – נועד לפנק את העובדים ממסג', הופעת סטנד אפ ועוד..

 

אפיון צוות העובדים

כדי לבחור סדנאות גיבוש מתאימות יש קודם כל לבדוק מה הצריכים מצד אחד ומה הציפיות מצד השני של העובדים. לדוגמא לא הייתם לוקחים את העובדים/ות שלכם לפעילות במוזיאון האירוטי באילת במיוחד אם הם שומרי מצוות ! רוב מנהלים/ות וראשי הצוותים מאבחנים בצורה אינטואיטיבית את המחלקה שלהם. לפניכם מספר רעיונות כיצד לעשות זאת בצורה מקצועית, פתחו טאבלט ורשמו

 

1.מה היחס בין גברים לנשים. הדבר יעזור לכוון את מנחה הקבוצות

 

2.מאיזה מגזרים מגיעים העובדים/ות ואיזה פעילת עלולה לגרום למבוכה.

 

3.אם הצוות הטרוגני כדאי להזמין פעילות מגוונת שתצליח לגעת בכל אח/ת.

 

4.ככול שהגילאים יותר צעירים אפשר לבחור בפעילות חוויה אתגרית בדרום

 

5.אפינו באיזה מצב נמצא הצוות עכשיו מבחינת הגיבוש, הדינאמיקה הקבוצתית.

 

6.כתבו מה העובדים היו רוצים, שאלו אותם, התייעצו איתם.

 

7.גזרו מתוך השאלות מה המטרות שלכם בהזמנות סדנאות גיבוש בדרום.

 

סדנאות גיבוש לשיפור התקשורת בין העובדים

 

סדנאות עבודת צוות –  במידה ואתם מרגישים כי הצוות לא מצליח להגיע ליעדים כתוצאה ממצב חברתי לא טוב סדנאות גיבוש בתחום עבודת צוות יכולות לתת מענה טוב ופרקטי. הסדנאות מתמקדות בתקשורת הבין אישית, בחשיבות עבודת צוות, בגיבוש נורמות עבודה חדשות בתחום החברתי והמקצועי.

 

סדנאות תקשורת בין אישית – לשפת גוף יש תפקיד חשוב מאוד כשאנו עומדים מול האחר. סדנאות אלה מתאימות הן כשיש ערב צוות והן כשרוצים לחדש את ההכרות בין עובדים/ות חדשים/ות לוותיקים/ות. העובדים/ות יכולים לקבל טיפים הקשורים לשפת גוף ביום יום, בזוגיות ובעסקים.

 

סדנאות העשרה וכיף

ישנם סדנאות שמטרתם ללמד ולהתמקד "באני" תוך יצירת חוויה משותפת.

 

סדנאות אינטליגנציה רגשית – נועדו לגרום להבנה רגשית ותודעתית לתפקיד האינטליגנציה הרגשית לדוגמה מהמאפיין של האינטליגנציה הרגשית הוא ניהול רגשות.

 

סדנאות מדיטציה – להביא את השלווה לעובדים בדרך סדנת מדיטציה. היכולת של העובדים להסתכל פנימה ולמצוא את הרוגע והשקט.

 

סדנאות עיסוי – אין ספק כי למידה של עיסוי בסיסי קבוצתי הינה חוויה מיוחדת שיכולה לתרום הן ברמת החוויה הקבוצתית והן ברמה האישית.

 

סדנאות לחץ ושחיקה – מיועדת לעובדים/ות שעובדים/ות "בלחץ גבוה" והיא מספקת כלים להבנה והתמודדות. 

 

סדנאות גיבוש וכיף – הדרך העוקפת לגיבוש  קבוצתי

 

סדנאות יוגה צחוק – סדנה כייפית ומשחררת שבה הצוות מצחיק האחד את השני דרך מעגלי צחוק, אימפרוביזציה, פנטומימה ואלתור.  

 

סדנאות גרפולוגיה – פעילות היא על הדף. כתב היד הינו הראי של הנפש וכך דרך אבחון חתימות וכתב יד לצד משחקי חברה משעשעים ניתן להכיר האחד את השני בצורה שונה.

 

סדנאות משחק – תיאטרון פלייבק הינה דוגמא מצוינת כיצד דרך סיטואציות מעבודה ניתן להפוך אותם להמחזה קומית המוצג על ידי שחקנים.

 

סדנאות בישול – אם שף מגיע ללמד כיצד לאפות או לבשל אז יש לנו חוויה משותפת. אבל אם גם יש מנחה קבוצות שיתמקד על עבודת צוות ותקשורת בין אישית הרווח כפול.

 

מידע נוסף לחצו על צמד המילים סדנאות גיבוש לעובדים  או התקשרו 050-5711160

 

כשיש התחממות בטחונית בגזרת "עוטף עזה" אשמח לערןך הרצאות באזור ואני קורא לעוד מנחי קבוצה להצטרף.

 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.