אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

המנהיגים הטובים בעולם הם אלה שידעו לקחת את הצוות והיועצים הטובים ביותר. דאגלס אנגלברט ממציא העכבר היה מוקף באנשי צוות מוכשרים, קנדי מינה בעצמו צוות יועצים שעזר לו לעבור את משבר הטילים בקובה בהצלחה, "המטבח של גולדה", "פורם החווה של אריק שרון" ואף אם נלך רחוק יותר עד תקופת התנ"ך נמצא כי משה נעזר בעצתו של חותנו יתרו לשים מתחתיו אנשים אשר יקלו עליו את עבודתו היום יומית.

 

אולם הרבה פעמים הצוות זקוק לסוג של פורקן או לניסוח מחדש של עמדות, ערכים עקב מתחים בין חברי הצוות. שלושת הצרכים אשר סדנאות גיבוש לצוות יכולות לתת מענה מובאות לפניכם.

 

סדנאות גיבוש נועדו לענות על שלושה צריכים עיקרים :

 

1.הצורך של צוות העובדים "להתפרק" ולהתמודד עם הלחץ והשחיקה בעבודה דרך סדנה משחררת, נועזת או מצחיקה כדוגמת סדנת משחק, יוגה צחוק, אקסטרים ועוד.

 

2.הצורך לגבש את העובדים סביב החזון, והמטרות של הארגון, במיוחד כשיש צוות חדש אשר לא מכיר אחד את השני ועדין לא נוצרה כימיה אנושית אשר חשובה כל כך למצוינות.

 

3.צוות עובדים וותיק שבו ישנה בעיה בתקשורת הבין אישית או שהביצועים שלו ירדו.

 

להלן  הצעות לתכנים עבור סדנאות גיבוש

 

 1. א- כאשר אתם נדרשים לארגן יום גיבוש או ערבי צוות ונוכחתם לדעת כי העובדים זקוקים "להתפרק" ואין בעיה בולטת אחרת ניתן לארגן סדנת צחוק כדוגמת יוגה צחוק, סטאנד אפ, גרפולוגיה, פעילות בתנועה, סדנת משחק ועוד רכיבה על סוסים.
 2.  
 3. ב- כאשר הצוות חדש הסדנה המתבקשת היא בתחום תקשורת בין אישית שבה כדאי להתמקד בהיכרות בין העובדים, ומשחקי גיבוש בתוך הקבוצה.
 4.  
 5. ג- בסדנא שבה ישנה בעיה הפוגמת בתקשורת ביניהם וההשלכה היא בביצועים, כאן יש צורך לברר מתי הכול התחיל ולאחר ניתוח של הגורמים עורכים סדנא  בדגש על רמת  התקשורת הצוותית ועל עבודת צוות. הסדנא המתאימה היא בתחום פיתוח צוות.

 

 

טיפים לארגון האירוע בצורה הטובה ביותר

 

 • כמות העובדים. כמות גדולה של עובדים מעל 50 מצריכה כבר מופע. בעוד שבקבוצה קטנה ניתן לעבוד ברמה האישית יותר.
 • היחס שבין גברים לנשים. הרבה פעמים יש דברים שנשים אוהבות וגברים פחות ולהפך, חשוב לבדוק יחד עם הצוות מה הם היו רוצים ולתת להם מספר הצעות:
 •  
 • סקטורים שונים. מה יש יותר למשל אם יש בצוות יותר אנשים מהמגזר הרוסי והערבי אז פחות יתאים סדנת גרפולוגיה ויותר תתאים סדנה של צחוק והומור.
 •  
 • אם עושים ערב גיבוש חשוב שכל אחד מהעובדים יביא משהו קטן, המטרה לרתום את כלום לאירוע ושכל אחד ירגיש שייך.
 • שימו לב אם יש לך כימיה עם האומן, ספרו כמה שיותר אינפורמציה על צוות העובדים.

 

אנא צרו איתנו קשר לקבלת מידע אודות סדנאות גיבוש וכן ערבי צוות לעובדם. לפרטים ניתן להתקשר לנייד 050-571116

 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! הלקוחות יצאו עם חיוך על הפנים
אחד הכלים הכי חזקים היום לקבלת שת"פ בצוות ומלקוחות עוברת דרך סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! ברגע שתשלבו הומור בשיחות שלכם ובפגישות שלכם -הם יהיו יותר נעימות כפיות גם לכם וגם לצד השני, שת"פ יגדל והתקשורת ביניכם תהיה מהנה ומוצלחת יותר. מה מיוחד בסדנה זו ? מעביר את הסדנה סטנדאפיסט ותסריטאי קומי המשלב בסדנה קטעי סטנד-אפ מתוך הופעות מקצועיות -כך שצחוק והנאה מובטחים לכם ובנוסף הכלים המעוברים בסדנה מגיעים ממקור ראשון ומניסיון של 15 שנה בהופעות סטנד-אפ על במה ברחבי הארץ, תכניות טלוויזיה ואירועים פרטיים. סוג האירוע- סדנה מגבשת המתאימה לתחום המכירות והשירות, פיתוח צוותים, כנסים עסקים, ימי כיף לעובדים, טקסי עובד מצטיין, מסיבות פרידה. קהל יעד – עובדים מכלל שכבות הארגון וותיקים וחדשים, מנהלים בכירים ועד עובדי היצור. מטרות הסדנא – קבלת כלים בסיסיים איך לשלב הומור בתקשורת מול: עובדים, מנהלים, לקוחות ואפילו החמות האישה והילדים בשיחות, פגישות כנסים, ישיבות. במקום העבודה ומחוצה.
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.