אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
המכבים הצליחו לנצח את היוונים בכדורסל ושוב הוכח כי קבוצה גדולה ככל שתהיה לא תוכל להצליח באם אין לה חזון, מטרה ורוח צוות משותפת. סדנאות – הרצאות לחנוכה בבתי ספר, חברות וארגונים שבו מציינים את החג יחד עם פעילות חברתית יחזקו את תחושת השייכות של הצוות למקום העבודה ויותר מזה יוסיפו תחושה של חג בעבודה.
 
ניצחון מעטים על רביעם - קבוצת ספורט שלמרות שהן בעלת תקציב נמוך הן מצליחות לגבור על קבוצות בעלות תקציב שלפעמים גבוהה פי כמה בזכות הכימיה ורוח הצוות, המחויבות האישית שקיימת בקבוצה ובשחקנים  שהם חלק מההצלחה המועדון.  .
 
בשנות השמונים והתשעים מכבי ת"א בכדורסל הייתה משחקת מול קבוצות יווניות כמו אריס סלוניקי וכשמכבי הייתה מנצחת או אז לשמחה הייתה משמעות כפולה במיוחד כשזה היה מגיע בסמוך או בזמן חג חנוכה.  הקהל היה יוצא לחגוג ממה שנקרא אז "אולם יד אליהו".
 
חג חנוכה מסמל את מקור הנס, ניצחון של מעטים על רבים, אור ולהרבה מאוד אנשים הוא יזכיר את הניצחון של הקולוריות על המשקל. אחד מהטרנדים הנפוצים הוא סדנאות אפיה של סופגניות.
 
סדנאות גיבוש לחנוכה נותנות מענה לכל אותם עובדים/ות ומנהלים/ות אשר רוצים לחוש את טעם החג ולקבל סדנה ייחודית המשלבת בין רוח החג לרוח הצוות.
 
לפניכם מספר סדנאות לחנוכה שהכנו במיוחד עבורך. כל אחת מהם תתמקד בנושא אחד ותוכן אחד.
 
סדנאות גרפולוגיה לחנוכה  - בסדנה נכתוב ברכות לרגל חג חנוכה ונקדיש אותם לצוות ואז ונאבחן את האותיות והמילים. נבדוק היכן ומי מייצג את הנר הגבוה ביותר מבין באותיות, נדגים במאבק בין האזור התחתון אל מול העליון, נלמד כיצד עושים רושם ראשוני. נשלב בדיחות והרבה הומור תוך פעילות של כתיבה, ציור, וחתימה.
 
סדנאות יוגה צחוק לחנוכה – דרך פנטומימה את פח השמן נמלא, נערוך תחרויות צחוק ומשחקים והפעלות שיקפיצו את כל העובדים והעובדות, לא נוותר על מעגל צחוק והכי הכי חשוב נערוך רכבת מסג' משחררת.
 
סדנאות שפת גוף לחנוכה – נברך בברכת חג ונאבחן את שפת הדוף.  נתמקד בשפת הגוף בין המינים וניתן טיפים מעניינים. נלמד כיצד עושים רושם ראשוני חיובי, עמידה מול קהל, סימנים לכנות, עצבנות, וחוסר יושר. כתוב כי בני ישראל "חנו" בחודש "כה" אנחנו נאבחן מי אוהב להחנות או "לחפור" ומי אוהב את "הספייס" והמרחב. נערוך תחרויות ומשחקים בתקשורת בין אישית
 
סדנת גיבוש לחנוכה משולבת – נשלב גרפולוגיה, שפת גוף וסדנת צחוק לפעילות שונה ומוקרית לכבוד חג החנוכה. 
 
אין ספק כי חג החנוכה הוא חג של אור עם הרבה קלוריות אבל זה גם בדיוק הזמן לפרגן לצוות שלך וליצור מסורת של חגיגה לא רק של הצלחות גם של חגי ישראל כדאי להכניס תחושה משפחתית שלפעמים היא כל כך חשובה לעובדים/ות גם אם הם לא מציינים זאת בפה מלא. פה המקום שלך לתת סופגניות 
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.