אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
המכבים הצליחו לנצח את היוונים בכדורסל ושוב הוכח כי קבוצה גדולה ככל שתהיה לא תוכל להצליח באם אין לה חזון, מטרה ורוח צוות משותפת. סדנאות – הרצאות לחנוכה בבתי ספר, חברות וארגונים שבו מציינים את החג יחד עם פעילות חברתית יחזקו את תחושת השייכות של הצוות למקום העבודה ויותר מזה יוסיפו תחושה של חג בעבודה.
 
ניצחון מעטים על רביעם - קבוצת ספורט שלמרות שהן בעלת תקציב נמוך הן מצליחות לגבור על קבוצות בעלות תקציב שלפעמים גבוהה פי כמה בזכות הכימיה ורוח הצוות, המחויבות האישית שקיימת בקבוצה ובשחקנים  שהם חלק מההצלחה המועדון.  .
 
בשנות השמונים והתשעים מכבי ת"א בכדורסל הייתה משחקת מול קבוצות יווניות כמו אריס סלוניקי וכשמכבי הייתה מנצחת או אז לשמחה הייתה משמעות כפולה במיוחד כשזה היה מגיע בסמוך או בזמן חג חנוכה.  הקהל היה יוצא לחגוג ממה שנקרא אז "אולם יד אליהו".
 
חג חנוכה מסמל את מקור הנס, ניצחון של מעטים על רבים, אור ולהרבה מאוד אנשים הוא יזכיר את הניצחון של הקולוריות על המשקל. אחד מהטרנדים הנפוצים הוא סדנאות אפיה של סופגניות.
 
סדנאות גיבוש לחנוכה נותנות מענה לכל אותם עובדים/ות ומנהלים/ות אשר רוצים לחוש את טעם החג ולקבל סדנה ייחודית המשלבת בין רוח החג לרוח הצוות.
 
לפניכם מספר סדנאות לחנוכה שהכנו במיוחד עבורך. כל אחת מהם תתמקד בנושא אחד ותוכן אחד.
 
סדנאות גרפולוגיה לחנוכה  - בסדנה נכתוב ברכות לרגל חג חנוכה ונקדיש אותם לצוות ואז ונאבחן את האותיות והמילים. נבדוק היכן ומי מייצג את הנר הגבוה ביותר מבין באותיות, נדגים במאבק בין האזור התחתון אל מול העליון, נלמד כיצד עושים רושם ראשוני. נשלב בדיחות והרבה הומור תוך פעילות של כתיבה, ציור, וחתימה.
 
סדנאות יוגה צחוק לחנוכה – דרך פנטומימה את פח השמן נמלא, נערוך תחרויות צחוק ומשחקים והפעלות שיקפיצו את כל העובדים והעובדות, לא נוותר על מעגל צחוק והכי הכי חשוב נערוך רכבת מסג' משחררת.
 
סדנאות שפת גוף לחנוכה – נברך בברכת חג ונאבחן את שפת הדוף.  נתמקד בשפת הגוף בין המינים וניתן טיפים מעניינים. נלמד כיצד עושים רושם ראשוני חיובי, עמידה מול קהל, סימנים לכנות, עצבנות, וחוסר יושר. כתוב כי בני ישראל "חנו" בחודש "כה" אנחנו נאבחן מי אוהב להחנות או "לחפור" ומי אוהב את "הספייס" והמרחב. נערוך תחרויות ומשחקים בתקשורת בין אישית
 
סדנת גיבוש לחנוכה משולבת – נשלב גרפולוגיה, שפת גוף וסדנת צחוק לפעילות שונה ומוקרית לכבוד חג החנוכה. 
 
אין ספק כי חג החנוכה הוא חג של אור עם הרבה קלוריות אבל זה גם בדיוק הזמן לפרגן לצוות שלך וליצור מסורת של חגיגה לא רק של הצלחות גם של חגי ישראל כדאי להכניס תחושה משפחתית שלפעמים היא כל כך חשובה לעובדים/ות גם אם הם לא מציינים זאת בפה מלא. פה המקום שלך לתת סופגניות 
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! הלקוחות יצאו עם חיוך על הפנים
אחד הכלים הכי חזקים היום לקבלת שת"פ בצוות ומלקוחות עוברת דרך סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! ברגע שתשלבו הומור בשיחות שלכם ובפגישות שלכם -הם יהיו יותר נעימות כפיות גם לכם וגם לצד השני, שת"פ יגדל והתקשורת ביניכם תהיה מהנה ומוצלחת יותר. מה מיוחד בסדנה זו ? מעביר את הסדנה סטנדאפיסט ותסריטאי קומי המשלב בסדנה קטעי סטנד-אפ מתוך הופעות מקצועיות -כך שצחוק והנאה מובטחים לכם ובנוסף הכלים המעוברים בסדנה מגיעים ממקור ראשון ומניסיון של 15 שנה בהופעות סטנד-אפ על במה ברחבי הארץ, תכניות טלוויזיה ואירועים פרטיים. סוג האירוע- סדנה מגבשת המתאימה לתחום המכירות והשירות, פיתוח צוותים, כנסים עסקים, ימי כיף לעובדים, טקסי עובד מצטיין, מסיבות פרידה. קהל יעד – עובדים מכלל שכבות הארגון וותיקים וחדשים, מנהלים בכירים ועד עובדי היצור. מטרות הסדנא – קבלת כלים בסיסיים איך לשלב הומור בתקשורת מול: עובדים, מנהלים, לקוחות ואפילו החמות האישה והילדים בשיחות, פגישות כנסים, ישיבות. במקום העבודה ומחוצה.
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.