אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
הפקת אירוע לחברה יכול להיות הדבר הכי מדהים ויכול להיות הדבר הכי מעצבן או בקיצור "תיק".
 
אם התנדבתם לארגן ערב חברה לא משנה מה תעשו הקרדיט ייזקף לזכותכם. זה ההזדמנות להראות את היכולת היצירתית שלכם, מנהיגות, ארגון והתקשורת שלכם עם אנשים אחרים. במיוחד אם אתם חדשים או רוצים העלאה במשכורת ובתנאים.
 
אם "נודבתם" לארגן ערב חברה שווה להחליף דיסק ולראות בערב חברה כלי שיעזור לכם בקידום האינטרסים שלכם בחברה. קצת אופטימיות, התלהבות, והאצלת סמכויות והכול יהיה בסדר.
 
אם כראשי צוותים, מנהלים ומנהלות "לקחתם" את החלטתה לארגן את ערב חברה זכרו כי ערב חברה הוא המקום והזמן "לתגמל" עובדים וותיקים במילה טובה, מתנה קטנה של תשומת לב ואפילו ניתן לחבר שיר או סיפור קצר על העובד/ת.
 
מציאת מקום - בית פרטי 
אחד הדברים החשובים בערב חברה הוא בחירת מקום ההתכנסות. העצה אולי החשובה ביותר לשאול אם מישהו מעוניין שהדבר יעשה בביתו. הדבר ישפר את התקשרות, האינטימיות והגיבוש בין העובדים והמנהלים וכן ייתן אפשרות לעובדים נוספים להרגיש חלק מהעשייה.
 
מציאת מקום - במסעדה
מסעדה פותרת לכם את הצורך בארגון האוכל והמקום. כמה הדגשים חשובים
א-     חדר פרטי הוא המקום שאתם צריכים וצריכות לחפש.
ב-     יש לבקש תמונות של החדר ולשאול מה מקסימום האנשים שנכנסים
ג-       במידה ואתם מזמינים מפעיל/ה שיערכו פעילות בעמידה או בהליכה כדאי ללכת ולבדוק את המקום
ד-      השוואת מחירים כדאית, ניתן לחסוך לא מעט כסף. אם יש מישהו שאוהב להתמקח תנו לו את המשימה.
ה-     המנה שתזמינו צריכה להתאים לתקציב. יש לשאול אם מישהו צמחוני.
 
מציאת מקום - יאכטה
אם התקציב הוא לא מוגבל נסיעה על יכטה יכולה להיות חוויה שלא תשכח לעובדים ולמנהלים. רצוי לבדוק עם יש למי מעובדים מחלת ים. בדרך כלל ניתן לקבל שמפניה לכל העובדים. יתרון נוסף שחלק מהעובדים יעבדו את הרצון לאכול בזמן ההפלגה לכן כדאי להזמין אוכל קל מאוד.  יש לקושי להכניס תכנים נוספים בגלל החוויה של השיט.
 
מציאת מקום מועדון
 השכרת מועדון לאירוע חברה הוא דבר נפוץ בעיקר שיש הרבה צוותים / מחלקות. הדבר החשוב ביותר הוא התאורה כדי שהעובדים/ות יוכלו לראות אחד את השני לפחות עד שלב הריקודים. מקומות נוספים כמו חדרי קריוקי יכולים להתאים כאשר כמות העובדים/ות היא יותר קטנה או שמדובר על צוות או מחלקה.
 
 
התאמת סוג ההפעלה לאירוע
א-     אם הצוות וותיק והמטרה היא פשוט ליהנות, שהצוות יקפוץ, אפשר ללכת לכיוון הקריוקי, פינטבול, גרפולוגיה, יוגה צחוק, סדנת משחק, שפת גוף, ועוד..
 
ב-     אם הצוות חדש אז כדאי להזמין סדנא שתעבוד על התקשורת הבין אישית בין העובדים, חדר בריחה יכול להתאים לגיבוש בין הצוותים.
 
לסיכום
כשאתם מארגנים ערב חברה הצטיידו בהרבה אופטימיות, רצון טוב. אל תהססו לבקש עזרה מהסובבים אתכם. מי שלקח על עצמו את האחריות יזכה !!!
 
להזמנת סדנאות גיבוש ורעיונות בהתאם לאופי הקבוצה ניתן להתקשר ל 050-5711160 (עד 22:00 בלילה)
ובבוקר למשרד 03-5590868.
 
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! הלקוחות יצאו עם חיוך על הפנים
אחד הכלים הכי חזקים היום לקבלת שת"פ בצוות ומלקוחות עוברת דרך סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! ברגע שתשלבו הומור בשיחות שלכם ובפגישות שלכם -הם יהיו יותר נעימות כפיות גם לכם וגם לצד השני, שת"פ יגדל והתקשורת ביניכם תהיה מהנה ומוצלחת יותר. מה מיוחד בסדנה זו ? מעביר את הסדנה סטנדאפיסט ותסריטאי קומי המשלב בסדנה קטעי סטנד-אפ מתוך הופעות מקצועיות -כך שצחוק והנאה מובטחים לכם ובנוסף הכלים המעוברים בסדנה מגיעים ממקור ראשון ומניסיון של 15 שנה בהופעות סטנד-אפ על במה ברחבי הארץ, תכניות טלוויזיה ואירועים פרטיים. סוג האירוע- סדנה מגבשת המתאימה לתחום המכירות והשירות, פיתוח צוותים, כנסים עסקים, ימי כיף לעובדים, טקסי עובד מצטיין, מסיבות פרידה. קהל יעד – עובדים מכלל שכבות הארגון וותיקים וחדשים, מנהלים בכירים ועד עובדי היצור. מטרות הסדנא – קבלת כלים בסיסיים איך לשלב הומור בתקשורת מול: עובדים, מנהלים, לקוחות ואפילו החמות האישה והילדים בשיחות, פגישות כנסים, ישיבות. במקום העבודה ומחוצה.
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.