אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
הפקת אירוע לחברה יכול להיות הדבר הכי מדהים ויכול להיות הדבר הכי מעצבן או בקיצור "תיק".
 
אם התנדבתם לארגן ערב חברה לא משנה מה תעשו הקרדיט ייזקף לזכותכם. זה ההזדמנות להראות את היכולת היצירתית שלכם, מנהיגות, ארגון והתקשורת שלכם עם אנשים אחרים. במיוחד אם אתם חדשים או רוצים העלאה במשכורת ובתנאים.
 
אם "נודבתם" לארגן ערב חברה שווה להחליף דיסק ולראות בערב חברה כלי שיעזור לכם בקידום האינטרסים שלכם בחברה. קצת אופטימיות, התלהבות, והאצלת סמכויות והכול יהיה בסדר.
 
אם כראשי צוותים, מנהלים ומנהלות "לקחתם" את החלטתה לארגן את ערב חברה זכרו כי ערב חברה הוא המקום והזמן "לתגמל" עובדים וותיקים במילה טובה, מתנה קטנה של תשומת לב ואפילו ניתן לחבר שיר או סיפור קצר על העובד/ת.
 
מציאת מקום - בית פרטי 
אחד הדברים החשובים בערב חברה הוא בחירת מקום ההתכנסות. העצה אולי החשובה ביותר לשאול אם מישהו מעוניין שהדבר יעשה בביתו. הדבר ישפר את התקשרות, האינטימיות והגיבוש בין העובדים והמנהלים וכן ייתן אפשרות לעובדים נוספים להרגיש חלק מהעשייה.
 
מציאת מקום - במסעדה
מסעדה פותרת לכם את הצורך בארגון האוכל והמקום. כמה הדגשים חשובים
א-     חדר פרטי הוא המקום שאתם צריכים וצריכות לחפש.
ב-     יש לבקש תמונות של החדר ולשאול מה מקסימום האנשים שנכנסים
ג-       במידה ואתם מזמינים מפעיל/ה שיערכו פעילות בעמידה או בהליכה כדאי ללכת ולבדוק את המקום
ד-      השוואת מחירים כדאית, ניתן לחסוך לא מעט כסף. אם יש מישהו שאוהב להתמקח תנו לו את המשימה.
ה-     המנה שתזמינו צריכה להתאים לתקציב. יש לשאול אם מישהו צמחוני.
 
מציאת מקום - יאכטה
אם התקציב הוא לא מוגבל נסיעה על יכטה יכולה להיות חוויה שלא תשכח לעובדים ולמנהלים. רצוי לבדוק עם יש למי מעובדים מחלת ים. בדרך כלל ניתן לקבל שמפניה לכל העובדים. יתרון נוסף שחלק מהעובדים יעבדו את הרצון לאכול בזמן ההפלגה לכן כדאי להזמין אוכל קל מאוד.  יש לקושי להכניס תכנים נוספים בגלל החוויה של השיט.
 
מציאת מקום מועדון
 השכרת מועדון לאירוע חברה הוא דבר נפוץ בעיקר שיש הרבה צוותים / מחלקות. הדבר החשוב ביותר הוא התאורה כדי שהעובדים/ות יוכלו לראות אחד את השני לפחות עד שלב הריקודים. מקומות נוספים כמו חדרי קריוקי יכולים להתאים כאשר כמות העובדים/ות היא יותר קטנה או שמדובר על צוות או מחלקה.
 
 
התאמת סוג ההפעלה לאירוע
א-     אם הצוות וותיק והמטרה היא פשוט ליהנות, שהצוות יקפוץ, אפשר ללכת לכיוון הקריוקי, פינטבול, גרפולוגיה, יוגה צחוק, סדנת משחק, שפת גוף, ועוד..
 
ב-     אם הצוות חדש אז כדאי להזמין סדנא שתעבוד על התקשורת הבין אישית בין העובדים, חדר בריחה יכול להתאים לגיבוש בין הצוותים.
 
לסיכום
כשאתם מארגנים ערב חברה הצטיידו בהרבה אופטימיות, רצון טוב. אל תהססו לבקש עזרה מהסובבים אתכם. מי שלקח על עצמו את האחריות יזכה !!!
 
להזמנת סדנאות גיבוש ורעיונות בהתאם לאופי הקבוצה ניתן להתקשר ל 050-5711160 (עד 22:00 בלילה)
ובבוקר למשרד 03-5590868.
 
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.