אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
יש כאלה שנהנים משינוי האווירה באילת (אין לחות), מהאטרקציות באילת (צלילה עם דולפינים), מהפינוקים במלון (טיפול ספא מפנק), מזה שלא צריך להגיע למשרד בבוקר או להרדים את הילדים בערב ויש כאלה שנהנים מהפקת אירוע חברה באילת.
 
הפקת אירוע חברה באילת הוא הרבה יותר פשוט ממה שזה נשמע גם אם אין לך רקע. אפשר לסכם את שלושת המילים בשלוש מילים  "מה", "איך" ו-"כמה".
 
"מה" - כל מה שצריך לעשות זה לבחור את הקונספט הנכון עבור אירוע החברה באילת. אם מדובר על אירוע רשמי כמו כנס / סמינר / יום עיון (בחירת הרצאות, סדנאות ורשימת מרצים/ות דוברים/ות) או חופשה בטן גב (עם הרבה טיפולי ספא, הופעות, ומתחמי קניות ) או חופשה פעילה באילת למנהלים בכירים (קפיצה לעקבה או לסיני ובחירת אטרקציות, פעילות גיבוש והפעלות חווייתיות באילת )ואולי שילוב בין חופשה לכנס. רצוי לעלות את כל הפנטזיות שהיית רוצה להעניק לעובדים/ות או המנהלים/ות ולאחר מכן לבדוק בהתאם מה ישים וברגע שהתקבלה החלטה על קונספט אפשר לעבור ל"איך".
 
"איך" – קביעת סכום ראשוני לכל עובד/ת עבור כל האירוע. יצירת קשר עם בתי מלון בהתאם לתקציב שהוסכם, לקיחת הצעות מחיר, בירור לגבי אולם אירועים וזמינות, הכנסת פעילות, אטרקציות, ותכנים שמתאימים לקבוצה בהתאם לטווח הגילאים שלהם, ניתוח הציפיות שלהם מול המטרות של הארגון על סמך זה בניית לוחות זמנים. קביעת תאריך לאירוע (תחילה / אמצע / סוף שבוע), בדיקה לגבי ביטוח.
 
"כמה" - אחד מהדברים החשובים זה המחיר שנקבע על פי העונה (חורף/ קיץ/ חג) ובהתאם למה שתסגרו מול בית המלון. 
 
אבל אולי הדבר חשוב מכל זה באמת ליהנות, ליהנות מיצירת הקשר מול הספקים, אנשי השיווק בבית המלון, ההנאה הגדולה ביותר היא ברגע שהופכים את המשימה להנאה.
 
יצירת קשר אישי היא תנאי חשוב כדי שניתן יהיה להרחיב את הטווח האפשריות (תמיד נעדיף לעבוד עם אדם שיש לנו איתו כימיה). תיהנו מזה שניתן להשוות בין מחירים, שכן אפשר להתמקח גם אם מדובר ברשת בתי מלונות. ולא פחות חשוב האמינו בעצמכם. אולי הדבר החשוב יותר מהכל זאת האמונה בדרך שלך.וולט דיסני כזכור אמר את המשפט הבא :אם אתה מסוגל לחלום על זה אתה מסוגל לבצע את זה.
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! הלקוחות יצאו עם חיוך על הפנים
אחד הכלים הכי חזקים היום לקבלת שת"פ בצוות ומלקוחות עוברת דרך סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! ברגע שתשלבו הומור בשיחות שלכם ובפגישות שלכם -הם יהיו יותר נעימות כפיות גם לכם וגם לצד השני, שת"פ יגדל והתקשורת ביניכם תהיה מהנה ומוצלחת יותר. מה מיוחד בסדנה זו ? מעביר את הסדנה סטנדאפיסט ותסריטאי קומי המשלב בסדנה קטעי סטנד-אפ מתוך הופעות מקצועיות -כך שצחוק והנאה מובטחים לכם ובנוסף הכלים המעוברים בסדנה מגיעים ממקור ראשון ומניסיון של 15 שנה בהופעות סטנד-אפ על במה ברחבי הארץ, תכניות טלוויזיה ואירועים פרטיים. סוג האירוע- סדנה מגבשת המתאימה לתחום המכירות והשירות, פיתוח צוותים, כנסים עסקים, ימי כיף לעובדים, טקסי עובד מצטיין, מסיבות פרידה. קהל יעד – עובדים מכלל שכבות הארגון וותיקים וחדשים, מנהלים בכירים ועד עובדי היצור. מטרות הסדנא – קבלת כלים בסיסיים איך לשלב הומור בתקשורת מול: עובדים, מנהלים, לקוחות ואפילו החמות האישה והילדים בשיחות, פגישות כנסים, ישיבות. במקום העבודה ומחוצה.
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.