אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
יש כאלה שנהנים משינוי האווירה באילת (אין לחות), מהאטרקציות באילת (צלילה עם דולפינים), מהפינוקים במלון (טיפול ספא מפנק), מזה שלא צריך להגיע למשרד בבוקר או להרדים את הילדים בערב ויש כאלה שנהנים מהפקת אירוע חברה באילת.
 
הפקת אירוע חברה באילת הוא הרבה יותר פשוט ממה שזה נשמע גם אם אין לך רקע. אפשר לסכם את שלושת המילים בשתי מילים  "מה" ו "איך".
 
"מה" - כל מה שצריך לעשות זה לבחור את הקונספט הנכון עבור אירוע החברה באילת. אם מדובר על אירוע רשמי כמו כנס / סמינר / יום עיון (בחירת הרצאות, סדנאות ורשימת מרצים/ות דוברים/ות) או חופשה בטן גב ( עם הרבה טיפולי ספא, הופעות, ומתחמי קניות ) או חופשה פעילה באילת למנהלים בכירים (קפיצה לעקבה או לסיני ובחירת אטרקציות, פעילות גיבוש והפעלות חווייתיות באילת )ואולי שילוב בין חופשה לכנס. רצוי לעלות את כל הפנטזיות שהיית רוצה להעניק לעובדים/ות או המנהלים/ות ולאחר מכן לבדוק בהתאם מה ישים וברגע שהתקבלה החלטה על קונספט אפשר לעבור ל"איך".
 
"איך" – קביעת סכום ראשוני לכל עובד/ת עבור כל האירוע. יצירת קשר עם בתי מלון בהתאם לתקציב שהוסכם, לקיחת הצעות מחיר, בירור לגבי אולם אירועים וזמינות, הכנסת פעילות, אטרקציות, ותכנים שמתאימים לקבוצה בהתאם לטווח הגילאים שלהם, ניתוח הציפיות שלהם מול המטרות של הארגון על סמך זה בניית לוחות זמנים. קביעת תאריך לאירוע (תחילה / אמצע / סוף שבוע), בדיקה לגבי ביטוח.
 
אבל אולי הדבר חשוב מכל זה באמת ליהנות, ליהנות מיצירת הקשר מול הספקים, אנשי השיווק בבית המלון, ההנאה הגדולה ביותר היא ברגע שהופכים את המשימה להנאה.
 
יצירת קשר אישי היא תנאי חשוב כדי שניתן יהיה להרחיב את הטווח האפשריות (תמיד נעדיף לעבוד עם אדם שיש לנו איתו כימיה). תיהנו מזה שניתן להשוות בין מחירים, שכן אפשר להתמקח גם אם מדובר ברשת בתי מלונות. ולא פחות חשוב האמינו בעצמכם. אולי הדבר החשוב יותר מהכל זאת האמונה בדרך שלך.וולט דיסני כזכור אמר את המשפט הבא :אם אתה מסוגל לחלום על זה אתה מסוגל לבצע את זה.
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.