אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
אתם יכולים להיות האנשים הכי המוכשרים בארגון, יש לכם את הרעיונות הטובים ביותר, קבעתם "דייט עסקי" אבל אם אתם לא יודעים לשכנע את מקבלי/ות ההחלטות שהרעיון שלכם חשוב- הוא יישאר במגירה או "כקובץ" ואיש לא יהנה ממנו. אז איך תצליחו להוציא את הרעיונות שלכם מהכוח אל הפועל? הזמינו "הרצאה משכנעת – תקשורת אישית שמוציאה לפעולה".
 
שרון אביטל היא דוקטור לרטוריקה מאוניברסיטת טקסס שבאוסטין. היא מומחית לשכנוע, תקשורת בלתי מילולית, תקשורת בין-תרבותית ותהליכי גוף-נפש.
 
סוג אירוע – הרצאה על שכנוע קורסים באקדמיה, כנסים, ימי עיון, קורסים לגמול השתלמות. ארגונים שנמצאים בתהליך של צמיחה והתפתחות. סדנאות לפיתוח מנהלים, סדנאות לעובדים, אירועים פרטים, חוגי בית, תערוכות, וועידות עסקים, ימי עיון  ועוד..
 
קהל יעד- מנהלים/ות, עובדים/ות, אנשי מכירות, שירות לקוחות, סטודנטים/יות לתואר ראשון ושני, אנשי מקצוע, נשים 
 
מטרות הרצאה שכנוע– קבלת כלים לשכנע בארגון ובחיים האישים. מצד שני, הסדנה יכולה להעשיר בזיהוי טקטיקות שכנוע ווהתמודדות איתן. ניתן גם למקד את ההרצאה בתהליכי שכנוע בפוליטיקה ובכתות דתיות ולאו דווקא בארגונים על-פי צרכי קהל היעד.
 
זמן: שעה- עד ארבע שעות, ניתן גם להרחיב למספר מפגשים. הנושאים ורמת הידע הם גמישים ומותאמים לרמת הידע והצרכים של קהל היעד.
 
נושאים בהם סדנה / הרצאה / קורס לשכנוע בתקשורת בין אישית:
 
1.שכנוע – איפה משתמשים והיכן נדרשים לתהליכי שכנוע בחברה ובארגון- צמתים מוכרים יותר ופחות בהם החלטות מתקבלות. 
 
2."שפת השכנוע"- "חיים ומוות ביד הלשון" היא קלישאה שיש בה אמת. שפה יכולה לעגן רעיונות מורכבים במציאות ברורה ולהמחיש את הרעיונות שלנו. מצד שני, השפה גם יכולה לבלבל את הקהל שלנו ולצייר אותנו כחובבנים אם אנו בתרבות אחרת. איך להשתמש בשפה באופן האפקטיבי ביותר!
 
3.רגש- שכנוע הוא גם, אבל לא רק הליך קוגניטיבי. לאילו רגשות כדאי לפנות ואיך לעשות זאת בצורה היעילה ביותר.
 
4.הופעה גוף וריח- האופן בו אנחנו מציגים את עצמנו הוא חלק בלתי נפרד מהמסר שאנו מעבירים. עם הריח, הלבוש, תנוחת הגוף וההתנהגות שלנו.
 
5.יצירתיות- כמה מהרעיונות המפורסמים ביותר אומצו לאחר שהמפתחים שלהם בחרו בדרכים לא מקובלות כדי לשכנע את המשקיעים, שההשקעה כדאית. מהם כמה מהרעיונות שאומצו בהצלחה בעבר ומהן הגישות שזמינות עבורנו?
 
להזמנת הרצאה, סדנה או קורס בשכנוע ותקשורת בין אשית ניתן להתקשר לד"ר שרון אביטל, 0528489052 מייל rhetoricavital@gmail.com
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
ערבי גיבוש / ערב גיבוש - פעילות משחררת מחברת ומצחיקה מאוד
ערבי גיבוש לצוות, לקבוצות, לחברות. רעיונות, הרצאות, סדנאות, אטרקציות, הופעות, 050-5711160 יובל בן בסט. משחק אלתור, גרפולוג לערב גיבוש, מפעיל סדנת צחוק, שפת גוף בזוגיות, תיפוף, אימפרוביזציה ויצירתיות, משחקי חברה, פיתוח עבודת צוות, תחרויות, פעילויות. אין כמו ערבי גיבוש לקבוצות להדגיש את החזון המטרות והיעדים (בקצרה) לצד ערב שכולו חוויה וכיף לעובדות ולעובדים. כאשר החזון הוא למען מטרה נעלה, כזה שיכול לעזור לאנשים אחרים, ההתגייסות של הצוות וההשקעה הפיזית והנפשית שהם יסכימו להשקיע תהיה רבה לאין ערך מתוספת משכורת. ערב חברתי לעובדים יכול לקדם את המוטיבציה מול ראש הצוות. כאשר העובדים/ות יראו וירגישו עד כמה המנהל/ת עשו הכל כדי שהאירוע יהיה מוצלח. הזמנת הרצאה או סדנה בנושא מוטיבציה יכולה להתאים במיוחד אם יש סקרנות בקרב העובדים/ות לתחום זה. יש לשקול ולהתייעץ אם זה באמת התוכן המתאים עבור ערב גיבוש, כי בסוף המטרה היא החוויה, השחרור, הכיף, הצחוק, "ותחושת הביחד".
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.