אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
ארגון שיודע לפתח מערכת שתתגמל את העובדים/ות יקבל בתמורה צוות שיעשה מעל ומעבר בשביל לקוחות ההחברה. פעילות גיבוש לצוות זאת דרך אחת שראש/ת הצוות יכולים לגעת ברמה האישית.
 
הזמנת מתקני מים, מתקני אקסטרים למקום העבודה יכולה להיות פעילות גיבוש משעשעת לצוות במיוחד כשאנו מדברים על ימי הקיץ החמים זאת אחת מהדרכים לשבור את השגרה סוג של HAPPY HOUR  אבל במובן העמוק יותר כדאי כבר בסוף כל שנה להחליט על רצף של אירועים לחברה שיכלול:  
 
1.בחגים: ראש השנה, חנוכה, ט"ו בשבט, פורים, פסח.
 
2.בכל רבעון כדאי לעשות איזה שהוא אירוע כמו ערב גיבוש, יום כיף, חופשה.
 
3.HAPPY HOUR –  בדרך כלל בצהרים או בשעה 11:00 בבוקר אפשר לעשות לעובדים אירוע גיבוש של שבירת שגרה. אפשר להזמין הרצאה מרתקת, משעשעת, לעשות להם סדנת אלכוהול כשהמטרה היא לשבור שגרה.
 
כאשר לוקחים בחשבון ועושים תכנון מראש בין אם את/ה ראשי צוותים הצוות יכיר לכם תודה. כיום ראשי צוותים צריכים להיות גם מנהלי/ות משאבי אנוש ורווחה, להיות המנהיגים/ות והעובדים/ות הסוציאלים/יות אין מה לעשות :- )  
 
פעילות גיבוש בחגים – טיפים מרעננים
החגים מאחדים את כולנו. יש משהו כשמזמינים לראש השנה או לפסח מפעיל/ה שייתנו ערך מוסף להרמת כוסית השגרתית. לצד החגים היהודים יש גם חגים של עדות ודתות אחרות. מומלץ לתת ביטוי למנעד הרחב ובכך תגיעו את ליבם של העובדים/ות תחתכם.. הייתי ממליץ לעשות משחק קהות שבו כל עובד/ת צריך להעביר מראש מהו החג בשבילו, או סיפור משעשע אישי שקשור בחג. מעבר לזה ראש השנה ופסח הם חגים שמסמלים מעבר לכן כדאי לבקש מהמפעיל/ה שיחברו בין התוכן של הסדנה לנושא החג. לדוגמא אם הזמנת סדנת גרפולוגיה אפשר לדבר בראש השנה על שינוי החתימה, בפסח על סטירליות וניקיון כפי שמתבטאים בכתב ושינוי הכתב כחלק מהשינוי בחיים.
 
גיבוש עובדים חוגגים בכל רבעון
האם צריך לחגוג גם ברבעון שהתוצאות הכלכליות פחות טובות. אפשר לעשות הפרדה. אם הצוות שלך עשה דווקא תוצאות טובות כדאי לעשות משהו יותר מינורי אבל כן שיציין את ההצלחה הספציפית של המחלקה החטיבה או הצוות.
 
ערב גיבוש – המקום הנכון יכול להיות בחוץ בחופשת הקיץ בפארק או על חוף הים ומצד שנה יכולה להיות בחדר פרטי במסעדה, או בחדר בריחה. לארוחה יש תפקיד אבל לתוכן עוד יותר. בסופו של דבר העובדים/ות רוצים לזכור את החוויה.
טיפ כדאי למצוא הפעלה, הרצאה, הופעה ל- ערב גיבוש שיכולים לגרום לצוות תחושה שהשקיעו בתוכן שמעניין אותם.
 
חופשה לעובדים– ישנם חברות שנהוג לעשות סוף שבוע בחו"ל או בארץ. כמובן שבהתאם לתקציב הנהוג בחברה והסטטוס של המחלקה, החטיבה או הצוות. הדבר מצריך תאום מול חברות תיירות אבל הרבה פעמים תוכלו לעשות את זה לבד. זה רק מצריך יותר זמן מצדך.
 
יום כיף לעובדים – יום כיף הוא אחד האירועים החזקים ביותר להראות עד כמה חשוב לכם העובדים/ות. לפעמים כדאי להעזר בחברת הפקה אבל לא תמיד. ברור שאם אין הרבה עובדים/ות או מנהלים/ות אפשר לארגן את האירוע. לדוגמא מדריך / מדריכת טיולים שתארגן לכם גם מסעדה בהתאם לאוכלוסייה. בתקציב יותר גדול אפשר לעשות שיט בים או בכנרת. ועד טיסה הלוך וחזור לאחד מהיעדים הקרובים לישראל מבחינת טיסות.
 
HAPPI HOUR הדרך לשבור שגרה
כבר מזמן זאת לא רק חברת META שעושה "שעה שמחה" לעובדים/ות.. היום כאשר העבודה היא כל כך אינטנסיבית אחד מהדברים החשובים ביותר היא להחליט על השעה שבה ניתן לעשות הפסקה ופשוט ליהנות מאיזה בירה קרה, סושי טוב לצד הפעלה שתיתן "בוסט" נוסף לאירוע. ניתן להזמין סדנת צחוק שתגרום למנהלים/ות להשתחרר ולצחוק עד דלא ידע.
 
זכרו שכאשר המערכת ממריצה באירוע גיבוש וכיף היא משחררת את העוצמה שטמונה בעובדים/ות כדי שיביאו לתוצאות טובות יותר. צרו קשר כדי שנעזור לך לבחור את הפעילות הנכונה ביותר עבור הצוות שלך!
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
יום גיבוש לעובדים- workers DAY party
מנהל/ת רווחה ומשאבי אנוש! הפקת יום גיבוש כיף לעובדים מצריכה בחירת פעילות מחברת ושוברת שגרה, שתשמח ותפנק. לפניך מבחר רעיונות אופטימליים לבחירת הופעה, הרצאה, סדנא, אטרקציה, הפעלה, שיותאמו לקונספט האירוע ולאופי העובדים והמנהלים..
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.