אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

סדנת פנג שואי תתמקד בנתינת טיפים על עיצוב חלל הבית והמשרד. היא מעלה צרכים סמויים למשתתפים ומעניקה פתרונות עיצובים למימוש אותם רצונות, תוך התמקדות במיקומי ריהוט מועילים.
 
האירוע מתאים –  כנסי לקוחות, ימי עיון, יום כיף, פעילות העשרה לעובדים, ערב צוות, ערבי נשים, גיבוש חברתי.
 
קהל יעד – מתאים לכל המגזרים.  
 
מטרה – העלאת איכות החיים דרך עיצוב הבית.
 
זמן – הרצאה שעה וחצי בול.  
 
הנושאים שניתן לקבל בסדנת פנג - שואי
  1. שימוש בפאנג שואי
  2. פעילות דרך צבעים
  3. מיקום חפצים וקידום הקריירה
  4. פענוח קודים של צבעים
  5. עיצוב הבית להעמקת הקשר הזוגי והתשוקה.
  6. שיפור הבריאות דרך הפאנג שואי
  7. חשיפה לסגנונות עיצובים בעולם המערבי
 לתאום מפגש חוויתי וסדנה ייחודית ניתן לפנות לגליה פונדק ישירות 050-7917960

על גליה פונדק
 - ילידת תלפיות ירושלים, ציירת, אומנית ומעצבת פנים. למדה אומנות בבית ספר בצלאל, ואצל טובי המאסטרים העולמים של הפאנג שואי כדוגמת אליזבט מורן, לילין טו. כותבת במעריב אנרגי. בעלת סטודיו סחלבים ופאנג - שואי. 
למי שיגיע לסטודיו בירושלים ימצא את ציורי הסחלבים המפורסמים שלה אשר נמצאים אצל אחד מהאספנים הידועים בארץ לאומנות מר יוסי חכמי. 
גליה מרצה כבר מספר שנים בתחום הפאנג שואי, בסדנאות שהיא מעבירה מתגלה סגנון דיבורה השוטף והכובש המותאם לסוג האכלוסיה המשתתפת.  
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.