אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

פעילות לקבוצות עובדים צריכה להיות מהנה, מבדרת, מצחיקה עם הפעלות המתאימות לאופי הקהל.
 
לו פעם מנהל/ת משאבי אנוש או מחלקת הרווחה צריכים להחליט איזה פעילות לבחור על סמך אילוצים של הד הוק, או על סמך מספר מפעילים שהארגון כבר עובד יחד איתם.
 
לפניכם שורה של אטרקציות והצעות מקוריות אשר יעזרו לכם לבחור את ההפעלה והפעילות הטובה ביותר הן לצוותי עבודה והן לעובדים ולעובדות.
 
פעילות לקבוצות מחוץ למשרד
ניתן לחסוך בעלויות עם לידכם יש פארק או חוף ים או כל מקום פתוח שמעביר תחושה של שחרור.
 
יוגה צחוק – סדנת צחוק יכולה להתקיים בפארק ציבורי, או על שפת הים כאשר המטרה היא לגרום לעובדים להתפקע מצחוק דרך סדרה של משחקים והפעלות. נתחיל עם מעגלי צחוק מסורתיים, נעבור למשחקי הפעלה קבוצתיים, נמשיך במשחקי פנטומימה וג'יבריש בכדי לעלות את המורל.
 
אימפרוביזציה – נחלק את העובדים לקבוצות בשטח וניתן להם מספר משימות מדליקות. תוך שבע דקות הם יהפכו לקבוצה של שחקנים מיומנים. הם ייתנו הוראות אחד לשני בפנטומימה, ולאחר מכן השיחה תהפוך למג'ברשת. משחקי אסוציאציה, הפעולות בזוגות יגרמו לסדנה להיות מפעילה ומשלהבת.
 
מדיטציה – החוויה של דמיון מודרך יכולה להיות מאוד חזקה אל מול הים. שילוב של מדיטציה טיבטית והתבוננות פנימית יגרמו לריכוך הלחץ והשחיקה ולתחושה של שחרור פנימי. הפעילות היא גם ווקלית מצד העובדים ונמסכת על הביטוי "אום".
 
פעילות בתוך משרד
במידה ויש לכם אפשר חדר הרצאות וסדנאות ניתן לערוך בו את האירוע. אם כי דווקא מקום מחוץ לכותלי העבודה יכול לתת ערך מוסף.
 
גרפולוגיה – נפעיל את העובדים בכתיבה דרך דפים, על פי הציורים נבדוק את מצב היצרים, ואם תרצו הם יוכלו לצייר גם עצים. נראה מי אוהב לעשות את הרושם הראשוני דרך החתימה, מי זאת שחופרת ומי העקשן כפרד. נאתגר אותם דרך משחקי אסוציאציה בכתיבה.
 
שפת גוף ומשחקי תקשורת – תפקיד הבגדים והתכשיטים לתדמית, חיזוק הרושם ראשוני על פי שפת הגוף, פלירטוט בין נשים לגברים, עולם הדייטים, שפת גוף במכירות ובשירות לקוחות, משחקי זוגות וקבוצות להעצמת הקשר והלכידות שבין העובדים.
 
להזמנת פעילות לקבוצת עובדים, סדנאות והרצאות ניתן ליצור קשר בטלפונים הבאים :
במשרד 03-5590868 או ישירות לנייד 050-5711160 (עד 22:00בלילה).
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.