אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

פעילות לקבוצות עובדים צריכה להיות מהנה, מבדרת, מצחיקה עם הפעלות המתאימות לאופי הקהל.
 
לו פעם מנהל/ת משאבי אנוש או מחלקת הרווחה צריכים להחליט איזה פעילות לבחור על סמך אילוצים של הד הוק, או על סמך מספר מפעילים שהארגון כבר עובד יחד איתם.
 
לפניכם שורה של אטרקציות והצעות מקוריות אשר יעזרו לכם לבחור את ההפעלה והפעילות הטובה ביותר הן לצוותי עבודה והן לעובדים ולעובדות.
 
פעילות לקבוצות מחוץ למשרד
ניתן לחסוך בעלויות עם לידכם יש פארק או חוף ים או כל מקום פתוח שמעביר תחושה של שחרור.
 
יוגה צחוק – סדנת צחוק יכולה להתקיים בפארק ציבורי, או על שפת הים כאשר המטרה היא לגרום לעובדים להתפקע מצחוק דרך סדרה של משחקים והפעלות. נתחיל עם מעגלי צחוק מסורתיים, נעבור למשחקי הפעלה קבוצתיים, נמשיך במשחקי פנטומימה וג'יבריש בכדי לעלות את המורל.
 
אימפרוביזציה – נחלק את העובדים לקבוצות בשטח וניתן להם מספר משימות מדליקות. תוך שבע דקות הם יהפכו לקבוצה של שחקנים מיומנים. הם ייתנו הוראות אחד לשני בפנטומימה, ולאחר מכן השיחה תהפוך למג'ברשת. משחקי אסוציאציה, הפעולות בזוגות יגרמו לסדנה להיות מפעילה ומשלהבת.
 
מדיטציה – החוויה של דמיון מודרך יכולה להיות מאוד חזקה אל מול הים. שילוב של מדיטציה טיבטית והתבוננות פנימית יגרמו לריכוך הלחץ והשחיקה ולתחושה של שחרור פנימי. הפעילות היא גם ווקלית מצד העובדים ונמסכת על הביטוי "אום".
 
פעילות בתוך משרד
במידה ויש לכם אפשר חדר הרצאות וסדנאות ניתן לערוך בו את האירוע. אם כי דווקא מקום מחוץ לכותלי העבודה יכול לתת ערך מוסף.
 
גרפולוגיה – נפעיל את העובדים בכתיבה דרך דפים, על פי הציורים נבדוק את מצב היצרים, ואם תרצו הם יוכלו לצייר גם עצים. נראה מי אוהב לעשות את הרושם הראשוני דרך החתימה, מי זאת שחופרת ומי העקשן כפרד. נאתגר אותם דרך משחקי אסוציאציה בכתיבה.
 
שפת גוף ומשחקי תקשורת – תפקיד הבגדים והתכשיטים לתדמית, חיזוק הרושם ראשוני על פי שפת הגוף, פלירטוט בין נשים לגברים, עולם הדייטים, שפת גוף במכירות ובשירות לקוחות, משחקי זוגות וקבוצות להעצמת הקשר והלכידות שבין העובדים.
 
להזמנת פעילות לקבוצת עובדים, סדנאות והרצאות ניתן ליצור קשר בטלפונים הבאים :
במשרד 03-5590868 או ישירות לנייד 050-5711160 (עד 22:00בלילה).
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
יום גיבוש לעובדים- workers DAY party
מנהל/ת רווחה ומשאבי אנוש! הפקת יום גיבוש כיף לעובדים מצריכה בחירת פעילות מחברת ושוברת שגרה, שתשמח ותפנק. לפניך מבחר רעיונות אופטימליים לבחירת הופעה, הרצאה, סדנא, אטרקציה, הפעלה, שיותאמו לקונספט האירוע ולאופי העובדים והמנהלים..
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.