אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

סדנאות לקבוצות יבנו בהתאם לצרכים והציפיות של הארגון ושל צוות העובדים תוך שימת דגש על פעילות מגוונת מצחיקה, שתלכד את העובדים ותחזק את "רוח הצוות".
סדנאות לקבוצות עובדים מתאימות לימי כיף, ערבי גיבוש, כנסים, חגיגת סיום פרויקט, פעילות פרידה.
 
כדי לבחור את הסדנה הנכונה ביותר חשוב לבדוק מספר גורמים וביניהם : הטרוגניות מול הומוגניות של צוות העובדים, מגזר, סטאטוס, מין, סוג האירוע (ערבי גיבוש או כנסים) והציפיות הן מצד העובדים והן מצד ההנהלה.
 
לפניכם מספר רעיונות לבחירת סדנאות לקבוצות בהתאם לאופי האירוע :
 
הצעות עבור ימי עיון, כנסים, אירועים עסקיים
 
סדנאות לקבוצות מנהלים -  פיתוח מנהיגות ומצוינות, גישור וניהול משא ומתן, יצירתיות של ראש הצוות והמנהל/ת, ניהול זמן, תפקיד החזון בעולם משתנה.
 
סדנאות לקבוצות עובדים – אסרטיביות, אינטליגנציה רגשית, התמודדות מול לחץ ושחיקה, ניהול זמן, פיתוח ועבודת צוות, סדנת צחוק.
 
הצעות עבור ימי כיף, ערבי גיבוש, חגיגת סיום פרויקט, פעילות פרידה
 
אימפרוביזציה – הורדת מסכות דרך משחק. משחקי אסוציאציה, אלתור, פנטומימה, פעילות במרחב, דיבור דרך ג'יבריש, תחרות בין קבוצות ועוד.
 
גרפולוגיה – אבחון ראשוני של חתימות, משמעות כתב היד בעולם הקריירה והעסקים, ציורי עצים, שרבוט ובדיקת יצרים, כתיבת ברכות לליכוד השורות.
 
יוגה צחוק – סדנה משחררת ומצחיקה במיוחד. דרך מעגלי צחוק, משחקים והפעלות העובדים והעובדות ייהנו מפעילות מגוונת מאוד. המטרה היא לעודד לשבור מחיצות ונתינת עצות להתמודדות מול לחץ ושחיקה.
 
שפת גוף ותקשורת – סדנה המשלבת לימוד תוך כדי הפעלה. משחקים לחיזוק התקשורת הבין אישית, שפת גוף בעסקים ובין נשים לגברים. תדמית, אקססוריז, פלרטוט ורושם ראשוני , חוסר יושר ועצבנות.
 
מטרות הסדנאות לקבוצות
 
אנו שמנו לנו למטרה לערוך פעילויות בשימת דגש על צחוק והנאה. מניסיוננו דרך הומור, וצחוק ניתן להגיע וליצור אינטימיות שתעזור בחיזוק התקשורת והעלאת הסיפוק האישי.
 
יצירת קשר
 
לקבלת רעיונות ועצות לבחירת סדנאות לקבוצות על פי הצרכים והציפיות התקשרו אלינו :
טלפון במשרד 03-5590868 או ישירות לנייד 050-5711160
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.