אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
משמעות מודעות העצמית
כאשר האדם מודע למחשבותיו, רגשותיו, תשוקותיו, צרכיו, חסרונותיו, יתרונותיו ובאותה נשימה הוא גם מודע ליכולתו להבין,ליצור קשר או להבחין את עצמו מהסובבים לו אזי המודעות שלו גבוה.
 
משמעות העצמה אישית
כיום בישראל ישנם הרבה מאמנים עסקיים ומאמנים אישים שמטרתם להעצים את האחר/ת דרך מתן כלים אפקטיביים הבאים גם מתוך עולמו הפנימי של המודרך/ת. סדנאות בקבוצות יכולות להעצים את האחר/ת מתוך הכוח החברתי שמוקנה לקבוצה. מנחה הקבוצות צריך לכוון את הפעילות למקומות החיובים והבונים. 
 
לאיזה אירועים כדאי לבחור סדנאות העצמה
ישנם מספר אירועים שבהם נדרשים מנהלי/ות משאבי אנוש ורווחה למצוא פעילות מעצימה:
1.כצ'פר לעובדים/ות על הצלחת פרויקט.
2.ליום עיון כשצריך למצוא הרצאה או סדנה שוברת שגרה.
3.אירועים כגון יום האישה או יום המשפחה
4.כתוספת ליום גיבוש או יום כיף לעובדים
5.בעקבות אירוע חיצוני או פנימי בחברה.
 
מטרתם של סדנאות העצמה לעובדים
תפקידם של סדנאות העצמה להעלות את המודעות של העובדים/ות הן כלפי עצמם והן כלפי הסביבה החיצונית.. בחירת האטרקציה המתאימה לעובדים/ות היא המפתח להצלחתם של סדנאות העצמה לעובדים. יש סדנאות העצמה לנשים, לגברים, עם תכנים שונים. כיוון שישנו מגוון כה רחב של הרצאות וסדנאות רכזנו עבורכם מספר רעיונות מוכרים יותר ושאינם שגרתיים: 
 
סדנאות העצמה בגרפולוגיה – את הפעילות ניתן לערוך שגם העובדים/ות יצחקו על זוגיות, העבודה, סקס דרך כתב היד ומצד שני ישולבו היסודות של הגרפו תרפיה שעל פיו דרך תיכון מודע של האותיות ייתכן שינוי אישיותי.
 
סדנאות העצמה בשפת גוף – למודעות של שפת הגוף יש מרכיב מאוד חשוב ביכולתנו להעביר מסר ולהבין את המסר של הצד השני. ההרצאה יכולה להתמקד בנושאים כגון נתינת משוב, אמפטיה,NLP, תדמית, שפת גוף בעולם העסקי, בעולם הדייטים ובשילוב הקהל.
 
סדנאות העצמה קלפי פוינט אוף ויו – קל לנו הרבה יותר לבטא את עצמנו דרך העתקה לחפץ אל לדמות מסוימת. קלפי פוינט אוף ויו יכולים לתת פתרון שבה ניתן לשוחח על קונפליקטים בעבודה או בבית ועד איחולים למה שהעובדים/ות רוצים/ות, שואפים/ות.
 
סדנאות העצמה לנשים – אפשר לבחור תכנים הקשורים לניפוץ תקרת הזכוכית. מצב הנשים בישראל , מנהיגות דגולות ופורצות דרך ועוד..
 
סדנאות העצמה לגברים – על מה חשובים הנשים, איך להגיד לאשתך לא בלי שתהיה לה פתאום מגרנה, מדוע יש גברים שאינם
 
סדנאות מדיטציה ודמיון מודרך – עוד דרך מעולה להעצמה היא דרך סדנת מדיטציה. החיבור לדמיון, לשקט ולרוגע הפנימי יכולות להביא תובנות מיוחדות וחשובות.
 
סדנאות באינטליגנציה רגשית – למי שלא מכיר/ה את חלון ג'ו הרי זאת הזדמנות מצוינת לפתוח צוהר להבנת הדימוי העצמי והפער שבין  מה שאנו חושבים על עצמנו אל מול מה שחושבים עלינו. האינטליגנציה הרגשית מסכמת את נושא המודעות והעצמה האישית.
 
הרצאה על מהות האושר הצחוק וההומור– מי הוא אדם מאושר, כיצד הצחוק יכול לעזור בהתמודדות מול מצבים "לא מתוכננים" בחיים. חשיבות ההומור כממתן לחצים. האם כל אחד/ת יכול/ה להצחיק.
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.