אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

תקשורת בין אישית - גיל אגמון מנכ"ל דלק מוטורס הפך לבעלים של דלק רכב. הוא נמצא כבר למעלה מחמש עשרה שנה בחברה. יתרונו הוא ביכולתו ליצור תקשורת בין אישית טובה מול אנשים ואל מול סוכנויות הרכב בחו"ל וסוכנויות הליסינג בארץ. בשנת 2003 סבלה החברה מקושי זמני, גיל פנה באופן אישי לסוכנויות הליסינג בארץ שימשיכו את ההתקשרות עם החברה, הדבר תרם לייצוב החברה באותה עת.
 
אופטימיות ואינטואיציה - סטיב גוביס מיסד חברת אפל למד שישה חודשים במכללה עד שפרש מהלימודים. הוא האמין בליבו שהכול יסתדר. הוא ישן על הרצפה אצל חבריו ללימודים ונתמך בארגון הרי קרישנה כדי לאכול ולמרות הקשיים הוא זוכר את התקופה כדבר חיובי בחייו. כשהפסיק את לימודיו החליט לקחת קורס בקליגרפיה, הוא הוקסם מהיופי והאסתטיקה שבדבר.עשר שנים לאחר מכן הוא השתמש בידע הזה לעיצוב המקינטוש.  
 
משא ומתן - גין הסון הואנג ייסד בארה"ב את חברת הענק למעבדים גראפיים NVIDIA.
טוען כי בהיותו ילד היה מופנם ועבודתו במלצרות הוציאה אותו מביישנותו. אחד מהשיעורים שלמד במלצרות זה עשיית משא ומתן וקבלת החלטות במצב של אי וודאות. 
 
סדנאות למנהלים שמה דגש על תקשורת בין אישית, פיתוח מצוינות, עבודת צוות, מנהיגות לצד סדנאות העשרה ביוגה צחוק, גרפולוגיה ועוד.
 
סדנה למנהלים בתקשורת בין אישית -  בסדנה נתייחס למרכיבי התקשורת.
תפקיד הרושם הראשוני, מודעות עצמית וחברתית, שפת גוף בין המינים, סימנים לחוסר יושר ועצבנות, עמידה מול קהל, העברת מסר בצורה משכנעת. משחקים בזוגות, סימולציות
 
סדנה למנהלים לפיתוח מצוינות – סדנא שבה לכל מנהל יש מה ללמוד ולחוות.
סגנון מנהיגות, משחקי יציאה מהקופסה, שלבים בפיתוח עבודת צוות, ניהול זמן, חשיבות הדמיון והאינטואיציה, תרגילים לשיפור הרוגע והריכוז, שיפור זיכרון, נתינת משוב.
 
סדנה למנהלים משא ומתן – סדנא שתתמקד ביכולות למצוא את מה שאיננו
שפת גוף במשא ומתן, הגישור בחיים, תפקיד המגשר, בירור צרכים, אמון,יעדים,יצירת אופציות משותפות.
 
סדנה לגיבוש מנהלים - סדנא שבה נתמקד בפיתוח עבודת צוות של המנהלים.
התגבשות קבוצה, עבודה בצוות, תחרות בצוות, קונפליקטים בצוות, סינרגיה.
משחקי צוות המעודדים שיתוף פעולה, תיאוריות בתחום, הסכמה על דרכי פעולה.
 
סדנאת העשרה בגרפולוגיה – נעמיד את המנהלים במבחן העט והדף !!!
חתימה ככלי יעיל לקבלת אינפורמציה על הצד השני, ציורים שיעדו על רמת היצרים של המנהלים, כתיבת ברכות על הלוח וקבלת משוב על פי גרפולוגיה בנוגע להלך הרוח.
 
סדנת יוגה צחוק למנהלים – סדנה שתפעיל תרגש ותצחיק את המנהלים.
מעגלי צחוק, משחקי כריות, משחקי כיסאות, משחקי עמידה, פנטומימה, אלתור, משחקי חשיבה מצחיקים במיוחד.  
 
להזמנת סדנה למנהלים ניתן ליצור קשר בטלפונים הבאים
משרד 03-5590868 או ישירות לנייד 050-5711160 (עד 22:00 בלילה).
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
ערבי גיבוש / ערב גיבוש - פעילות משחררת מחברת ומצחיקה מאוד
ערבי גיבוש לצוות, לקבוצות, לחברות. רעיונות, הרצאות, סדנאות, אטרקציות, הופעות, 050-5711160 יובל בן בסט. משחק אלתור, גרפולוג לערב גיבוש, מפעיל סדנת צחוק, שפת גוף בזוגיות, תיפוף, אימפרוביזציה ויצירתיות, משחקי חברה, פיתוח עבודת צוות, תחרויות, פעילויות. אין כמו ערבי גיבוש לקבוצות להדגיש את החזון המטרות והיעדים (בקצרה) לצד ערב שכולו חוויה וכיף לעובדות ולעובדים. כאשר החזון הוא למען מטרה נעלה, כזה שיכול לעזור לאנשים אחרים, ההתגייסות של הצוות וההשקעה הפיזית והנפשית שהם יסכימו להשקיע תהיה רבה לאין ערך מתוספת משכורת. ערב חברתי לעובדים יכול לקדם את המוטיבציה מול ראש הצוות. כאשר העובדים/ות יראו וירגישו עד כמה המנהל/ת עשו הכל כדי שהאירוע יהיה מוצלח. הזמנת הרצאה או סדנה בנושא מוטיבציה יכולה להתאים במיוחד אם יש סקרנות בקרב העובדים/ות לתחום זה. יש לשקול ולהתייעץ אם זה באמת התוכן המתאים עבור ערב גיבוש, כי בסוף המטרה היא החוויה, השחרור, הכיף, הצחוק, "ותחושת הביחד".
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.