אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

תקשורת בין אישית - גיל אגמון מנכ"ל דלק מוטורס הפך לבעלים של דלק רכב. הוא נמצא כבר למעלה מחמש עשרה שנה בחברה. יתרונו הוא ביכולתו ליצור תקשורת בין אישית טובה מול אנשים ואל מול סוכנויות הרכב בחו"ל וסוכנויות הליסינג בארץ. בשנת 2003 סבלה החברה מקושי זמני, גיל פנה באופן אישי לסוכנויות הליסינג בארץ שימשיכו את ההתקשרות עם החברה, הדבר תרם לייצוב החברה באותה עת.
 
אופטימיות ואינטואיציה - סטיב גוביס מיסד חברת אפל למד שישה חודשים במכללה עד שפרש מהלימודים. הוא האמין בליבו שהכול יסתדר. הוא ישן על הרצפה אצל חבריו ללימודים ונתמך בארגון הרי קרישנה כדי לאכול ולמרות הקשיים הוא זוכר את התקופה כדבר חיובי בחייו. כשהפסיק את לימודיו החליט לקחת קורס בקליגרפיה, הוא הוקסם מהיופי והאסתטיקה שבדבר.עשר שנים לאחר מכן הוא השתמש בידע הזה לעיצוב המקינטוש.  
 
משא ומתן - גין הסון הואנג ייסד בארה"ב את חברת הענק למעבדים גראפיים NVIDIA.
טוען כי בהיותו ילד היה מופנם ועבודתו במלצרות הוציאה אותו מביישנותו. אחד מהשיעורים שלמד במלצרות זה עשיית משא ומתן וקבלת החלטות במצב של אי וודאות. 
 
סדנאות למנהלים שמה דגש על תקשורת בין אישית, פיתוח מצוינות, עבודת צוות, מנהיגות לצד סדנאות העשרה ביוגה צחוק, גרפולוגיה ועוד.
 
סדנה למנהלים בתקשורת בין אישית -  בסדנה נתייחס למרכיבי התקשורת.
תפקיד הרושם הראשוני, מודעות עצמית וחברתית, שפת גוף בין המינים, סימנים לחוסר יושר ועצבנות, עמידה מול קהל, העברת מסר בצורה משכנעת. משחקים בזוגות, סימולציות
 
סדנה למנהלים לפיתוח מצוינות – סדנא שבה לכל מנהל יש מה ללמוד ולחוות.
סגנון מנהיגות, משחקי יציאה מהקופסה, שלבים בפיתוח עבודת צוות, ניהול זמן, חשיבות הדמיון והאינטואיציה, תרגילים לשיפור הרוגע והריכוז, שיפור זיכרון, נתינת משוב.
 
סדנה למנהלים משא ומתן – סדנא שתתמקד ביכולות למצוא את מה שאיננו
שפת גוף במשא ומתן, הגישור בחיים, תפקיד המגשר, בירור צרכים, אמון,יעדים,יצירת אופציות משותפות.
 
סדנה לגיבוש מנהלים - סדנא שבה נתמקד בפיתוח עבודת צוות של המנהלים.
התגבשות קבוצה, עבודה בצוות, תחרות בצוות, קונפליקטים בצוות, סינרגיה.
משחקי צוות המעודדים שיתוף פעולה, תיאוריות בתחום, הסכמה על דרכי פעולה.
 
סדנאת העשרה בגרפולוגיה – נעמיד את המנהלים במבחן העט והדף !!!
חתימה ככלי יעיל לקבלת אינפורמציה על הצד השני, ציורים שיעדו על רמת היצרים של המנהלים, כתיבת ברכות על הלוח וקבלת משוב על פי גרפולוגיה בנוגע להלך הרוח.
 
סדנת יוגה צחוק למנהלים – סדנה שתפעיל תרגש ותצחיק את המנהלים.
מעגלי צחוק, משחקי כריות, משחקי כיסאות, משחקי עמידה, פנטומימה, אלתור, משחקי חשיבה מצחיקים במיוחד.  
 
להזמנת סדנה למנהלים ניתן ליצור קשר בטלפונים הבאים
משרד 03-5590868 או ישירות לנייד 050-5711160 (עד 22:00 בלילה).
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! הלקוחות יצאו עם חיוך על הפנים
אחד הכלים הכי חזקים היום לקבלת שת"פ בצוות ומלקוחות עוברת דרך סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! ברגע שתשלבו הומור בשיחות שלכם ובפגישות שלכם -הם יהיו יותר נעימות כפיות גם לכם וגם לצד השני, שת"פ יגדל והתקשורת ביניכם תהיה מהנה ומוצלחת יותר. מה מיוחד בסדנה זו ? מעביר את הסדנה סטנדאפיסט ותסריטאי קומי המשלב בסדנה קטעי סטנד-אפ מתוך הופעות מקצועיות -כך שצחוק והנאה מובטחים לכם ובנוסף הכלים המעוברים בסדנה מגיעים ממקור ראשון ומניסיון של 15 שנה בהופעות סטנד-אפ על במה ברחבי הארץ, תכניות טלוויזיה ואירועים פרטיים. סוג האירוע- סדנה מגבשת המתאימה לתחום המכירות והשירות, פיתוח צוותים, כנסים עסקים, ימי כיף לעובדים, טקסי עובד מצטיין, מסיבות פרידה. קהל יעד – עובדים מכלל שכבות הארגון וותיקים וחדשים, מנהלים בכירים ועד עובדי היצור. מטרות הסדנא – קבלת כלים בסיסיים איך לשלב הומור בתקשורת מול: עובדים, מנהלים, לקוחות ואפילו החמות האישה והילדים בשיחות, פגישות כנסים, ישיבות. במקום העבודה ומחוצה.
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.