אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
במהלך המלחמה של צבא ארה"ב בעירק הגיע פלוגה לאחד מהכפרים באזור, המשימה הייתה לספק להם מזון. התושבים במקום פירשו את הגעת הפלוגה בכך שהם רוצים "לקחת" את ראש הכפר. האנשים בכפר יצאו מהבתים והתחילו לצעוק על הכוח. החיילים כיוונו בשלב זה את הרובים כלפי האנשים מהכפר.
"מה אתם הייתם עושים ?" כמילותיו של גדעון הכט. 
הפתרון של המפקד היה פשוט אך גאוני. הוא פקד על חייליו להוריד את רובי M16 למטה, לשבת על הברכיים ולחייך. בראותם את החיילים מחייכים אנשי המקום התחילו לחייך בחזרה והעימות המדומה הסתיים. זאת דוגמא לאינטליגנציה חברתית. 
 
מטרת סדנת אינטליגנציה רגשית- ללמד מהי אינטליגנציה רגשית, מתן כלים וידע יישומי
קהל יעד – מנהלים בכל רמות הדרגים וכן עובדי המטה.

סוג האירוע המתאים לסדנא- כנסים עסקיים , ימי עיון, ימי כיף, סדנאות גיבוש.

זמן – הרצאה בין שעה לשעה וחצי או סדנא בת ארבע שעות. 
 
הנושאים
  1. המחקר על אינטליגנציה רגשית
  2. מרכבי האינטליגנציה הרגשית
  3. ארבעת היסודות של האינטליגנציה הרגשית.
  4. המוח הרגשי והמוח האנאליטי
  5. לימוד וקריאת רגשות
  6. אינטליגנציה רגשית בעבודה
  7. פיתוח אינטואיציה
  8. עבודת צוות ואינטליגנציה רגשית
  9. חלון גויארי ודימוי עצמי
  10. ההומור וחשיבותו.
להזמנת סדנת אינטליגנציה רגשית ניתן ליצור קשר בטלפונים הבאים :
במשרד 03-5590868 או ישירות לנייד 050-5711160 ( עד 22:00 בלילה).
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.