אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
 
גרפולוגיה  זהו מבחן מיון אשר בודק התאמה לתפקיד מצד אחד ומהצד השני עוזר להבין ולפענח את תיפקוד היום יומי של האדם לפי יחסיו עם הסביבה, הדימוי העצמי שלו, וכיצד הוא רוצה שיתפסו אותו.

התאמה מקצועית
גרפולוגים
מאבחנים את האישיות של הכותב, תכונות אופי, התאמה מקצועית וכו.
במצב שבו ישנה התאמה בין תכונות האופי שהגרפולוג מחפש על פי התכונות שדורש המעסיק במקרה כזה אם יש התאמה אז בתור המעסיק תקבל דיווח על כך, לחילופין גם אם אין התאמה אנו נמסור את פירוש הניתוח ונשאיר לך את קבלת את ההחלטה.
ישנם מקרים שמעסיקים רוצים תכונות אופי מסוימות לתפקיד בעוד שמעסיק אחר ירצה לאותו תפקיד תכונות אופי אחרות.

דוגמא -  חברה מסוימת פנתה אלינו למצוא אב בית מסור ומסודר, בארגון אחר ביקשו למצוא אב בית שידע לנהל ולהיות אסרטיבי מספיק בניהול משא ומתן לגבי ציוד ורכישות שעליו לעשות.
במקרה כזה חיפשנו דברים שונים אצל כל מועמד.
לכן דרישות שונות באופי מצד המעסיק גורמות לנו לחפש סוגים שונים של מאפיינים אישיותים לאותו סוג של תפקיד. 

חשוב לנו להדגיש כי גרפולוגיה הינו כלי חשוב לאבחון מועמדים מתוך מספר כלים.
ככל שיעשה שימוש במספר רב יותר כמו, ראיון אישי, מבדק קבוצתי, הסיכוי להצליח בבחירת המועמד גבוה יותר.

גם אם מועמד ערך אבחון גרפולוגי ולא אובחן כי הוא מתאימם לתפקיד אין זה אומר שהוא לא מוכשר, חכם, נבונן, אלא רק שתכונות האופי שהוגדרו לתפקיד הספציפי לא נמצאו אולם בהחלט יכולה להיות התאמה לאותו תפקיד במקום אחר.

לקבלת הצעה לאבחון גרפולוגי מפי גרפולוג ניתן ליצור קשר 
בטלפון 03-5590868 או לנייד 050-5711160

*מבצע !! ניתן לקבל אבחון גרפולוגי ראשוני בעלות של 150 ש"ח לפני מע"מ. באבחון יתקבל עד עשרה תכונות דומיננטיות על פי כתב היד.
 
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! הלקוחות יצאו עם חיוך על הפנים
אחד הכלים הכי חזקים היום לקבלת שת"פ בצוות ומלקוחות עוברת דרך סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! ברגע שתשלבו הומור בשיחות שלכם ובפגישות שלכם -הם יהיו יותר נעימות כפיות גם לכם וגם לצד השני, שת"פ יגדל והתקשורת ביניכם תהיה מהנה ומוצלחת יותר. מה מיוחד בסדנה זו ? מעביר את הסדנה סטנדאפיסט ותסריטאי קומי המשלב בסדנה קטעי סטנד-אפ מתוך הופעות מקצועיות -כך שצחוק והנאה מובטחים לכם ובנוסף הכלים המעוברים בסדנה מגיעים ממקור ראשון ומניסיון של 15 שנה בהופעות סטנד-אפ על במה ברחבי הארץ, תכניות טלוויזיה ואירועים פרטיים. סוג האירוע- סדנה מגבשת המתאימה לתחום המכירות והשירות, פיתוח צוותים, כנסים עסקים, ימי כיף לעובדים, טקסי עובד מצטיין, מסיבות פרידה. קהל יעד – עובדים מכלל שכבות הארגון וותיקים וחדשים, מנהלים בכירים ועד עובדי היצור. מטרות הסדנא – קבלת כלים בסיסיים איך לשלב הומור בתקשורת מול: עובדים, מנהלים, לקוחות ואפילו החמות האישה והילדים בשיחות, פגישות כנסים, ישיבות. במקום העבודה ומחוצה.
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.